Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

1x11 & 12 - Revelation Zero » Zakończone Seriale » Flash Forward • seriale forumtv.pl

<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 23 mar 2010, o 11:04

1x11 & 12 - Revelation Zero

Flash Forward 1x11 & 12 - Revelation Zero

Aired: 3/18/2010

Spoiler:
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 23 mar 2010, o 17:52

Odp: 1x11 & 12 - Revelation Zero


Serial oglądam, choć jak dla mnie jest od już stracony i nie spodziewam się po nim niczego dobrego.
Muszę jednak przyznać, że odcinek 11&12 był bardzo dobry (w porównaniu do ostatnich odcinków. Wciągający i ciekawy.
Trochę się wyjaśniło i zrodziły się kolejne pytania.
Szczerze polecam, jeśli ktoś przerwał oglądanie na 10 odcinku i nie oglądał serialu po tej długiej przerwie, to zachęcam bo jednak warto, choć sam się z tym trochę odciągałem i wziąłem się za ten obcinek jako ostatni z mojej listy z tamtego tygodnia (a sporo oglądam).

Obrazek

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 mar 2010, o 00:20

Odp: 1x11 & 12 - Revelation Zero


Świetny. Tak właśnie powinien wyglądać każdy odcinek FF - masa akcji, tajemnic, niedomówień i tej klimatycznej muzyki. Oczywiście znowu męczyły znowu powtarzana wizję, ale w końcu zaczęły się ładnie łączyć z tymi bohaterów. Szkoda tylko, że pierwsza połowa była dużo lepsza od drugiej. Jednak ciesze się z tego że poznaliśmy historię Simona.

Na początku najmniej intensywny wątek - Nicole. Najładniejsza aktorka serialu dostała w końcu więcej czasu niż zwykle. Nawet podobał mi się jej wątek i nie zdziwiłbym się gdyby na końcu jej ff połączył się jakoś ze śledztwem Marka. I mogłoby coś dojść między nią, a Brycem :)

Ciesze się, że wątki obyczajowe u Marka zmniejszona. Zamiast setny raz kłócić się z Olivią i Simco oni zwyczajnie wrócili do domu. Cieszy mnie to bardzo. Scena pod barem mi się podobała. Kolejny plus za to, że prawie nie było Aron bo nie interesuje mnie zbytnio ta postać.

Śledztwo Marka trochę mi przypomina tatuaże z Prison Break :) Odkrywamy nowe fragmenty, która na razie nic nam nie mówią, ale wszystko to składa się na jedną całość. Pomysł z narkotykiem trochę naciągane, ale skoro skoro dostaliśmy za to rozmowę z Simcoe to nie mam nic przeciwko. Pracowali razem i zbliża się kolejny black out! Dzieje się. Oby tylko serial nie przegrał z oglądalnością :]

Śledztwo w sprawie porwania Simcoe niezłe jednak jeszcze lepsze były tortury i wypytywanie się o szczegóły eksperymentu. I to wszystko było zasłoną dymną żeby stworzyć przykrywkę dla Simona! Simona, któremu była poświęcona znaczna część następnego części. To on jest suspect zero (co za niespodzianka...) jednak większym zaskoczeniem było to, że nie wie on zbytnio co się dzieje. Jednak ładnie morduje ludzi :) Na początku strzał w głowę porywaczowi, potem wyjaśnienie "ff" i morderstwo mordercy ojca i na końcu pozbycie się Flosso. Dobry jest :] Czekam na to jak rozwinie się jego wątek.

Kolacja przy stole też była dobra :D Jednak "ucieczka" do Kanady strasznie głupia. Mam nadzieje, że już w następnym odcinku Janis będzie podejrzewać Camposa żeby wprowadzić trochę akcji :)

Ogólnie odcinek dużo lepszy od poprzednich. Wciąż wierzę w ten serial i liczę na więcej.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 26 mar 2010, o 13:51

Odp: 1x11 & 12 - Revelation Zero


Nie no to serial roku 09 jednak :)

Jednak Simon najważniejszą postacią w serialu jest. Bardzo fajnie przedstawiona scena na stadione, 1 pierścień spowodował, że Simon nie stracił przytomności jak mówili, że pierścień oddziaływał w jakiś sposób żeby ten nei stracił przytomności, ciekawe.

Jak widac to nie Lloyd i Simon spowodowali zaćmienie, oni tylko je wzmocnili, ktoś naprawde ma głębokie kieszenie, długie ręcę jeśli ten typ z brodą to tylko pośrednik - gadał ciekawy dyplomatycznym językiem, nie zwykłym dialogiem.
Zdziwiła mnie scena pod koniec, gdy przyszedł na kolacje do domu Simona, i gdy ta laska z FBI spytała jakie ich pokrewieństwo, czy to brat z siostrą odpowiedział, że dalszy kuzyn, wujek Teddy? Nie czaje kilka godz wcześniej go torturował, nie znał go - czy tak udawał? Zdziwiło mnie, że normalnie z nim gadała matka Simona, w tym się pogubiłem :)
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 30 mar 2010, o 15:12

Odp: 1x11 & 12 - Revelation Zero


Dobry odcinek po dłuższej przerwie. Mam nadzieję, że zaprezentowane tempo będzie stałe i nie będzie zbędnych zastojów.

Po tym odcinku zastanawia mnie postać Simona, a mianowicie czy będzie kreowany na jedną z głównych postaci w tym seriali, czy będzie tylko pionkiem w całej grze. Osobiście wolałbym żeby postaciami przewodnimi pozostały Benford i Noah.

Podchodząc jednak sceptycznie do dalszych wydarzeń związanych z tym serialem zaczekam do obejrzenia kolejnego odcinka żeby stwierdzić, czy serial uzyskał właściwy poziom, czy nadal pozostanie u mnie w gronie rozczarowań 2009 r.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 1x11 & 12 - Revelation Zero
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.