Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

1x10 - The Nutcracker » Zakończone Seriale » Dirty Sexy Money • seriale forumtv.pl

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 30 lis 2007, o 01:50

1x10 - The Nutcracker

NICK LEARNS OF SIMON AND KAREN’S AFFAIR, BRIAN IS THRUST INTO AN EXISTENIAL CAREER CRISIS, LISA GUIDES JEREMY IN HIS QUEST TO IMPRESS SOFIA, JULIET HAS A VISITOR FROM THE SEYCHELLES, AND CARMELITA TELLS PATRICK SHE’S BEING WATCHED, ON ABC’S “DIRTY SEXY MONEY”


“The Nutcracker” - Nick learns Simon and Karen are secretly seeing each other, but he refuses to admit why it truly bothers him. Karen bails on the family tradition of watching “The Nutcracker” in order to accept Simon’s invitation to meet a mysterious person. Brian’s suspension from the ministry thrusts him into an existential career crisis, and Letitia suggests he go to Tripp for guidance. Lisa guides Jeremy in his quest to impress Sofia by pretending to be a painter. Meanwhile, Juliet has a visitor from the Seychelles, and Carmelita tells Patrick she thinks she’s being watched, on “Dirty Sexy Money,” WEDNESDAY, DECEMBER 5 (10:02-11:00 p.m., ET) on the ABC Television Network.


Following a trip to Seychelles, Juliet brings home a souvenir: Kai, a good-looking young man she met at sunrise Yoga. Unwilling to forgo the family tradition after technical difficulties shut down the ballet, Leticia arranges for a performance of The Nutcracker at the Darling mansion. Meanwhile, Nick continues to investigate his father’s death, Jeremy and Lisa bond which prompts Lisa to rethink her job, Tripp offers Brian a new job, and Karen gets a new bedmate.


źródło: http://www.dirtysexymoneytv.com

http://www.dirtysexymoneytv.com/gallery ... p?album=29 - zdjęcia

http://www.youtube.com/watch?v=q-j_geK-6-E - promo

Eeee...mam nadzieję, że to truly bothers nie będzie jego zazdrość...jak spieprzą postać Nick'a... :mad:

L/J - to pewnia taka zmyła...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 7 gru 2007, o 20:43

Re: 1x10 - The Nutcracker


Pocałunek Jeremy'ego i Lisy - to było oczywiste, że do tego dojdzie. Jeremy is so simple. Dobrze, że tamta dziewczyna go olała.

Porwali Carmelitę, ciekawe o co z tym chodzi...

Brian w normalnych ciuchach - muszę przyznać, że mimo iż to przecież nie jest az tak wielka różnica i w ogóle to wyglądał hot :D Ale najlepsze było gdy powiedział, że Bóg mu kazał pracować w firmie :hah: Powinien dołączyć do Jeremy'ego z parkowaniem samochodów :P

I w ogóle ta cała intryga wokół Simona coraz bardziej mnie denerwuje, nudne się to już robi i nieciekawe.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 7 gru 2007, o 21:00

Re: 1x10 - The Nutcracker


Trish napisał(a):Pocałunek Jeremy'ego i Lisy (...) Jeremy is so simple.


Ten pocałunek był w ogóle niepotrzebny...a Jeremy jest...nawet nie wiem jak go określić...ale muszę powiedzieć, że ta gąbka przesiąkniętą ziółkiem była niezła. :D

Carmelita - no, no...ciekawie się robi...ale Patrick mnie nadal wkurza, bo jest taki nieporadny....

Brian -hot zawsze był, ale w tym odcinku był jeszcze lepszy i śmieszniejszy. :D jak mam mu wycierała nogi po masażu w misce...dorosły facet LOL no i Bóg mu powiedział że ma pracować w firmie - też mnie to rozbawiło. :)

Trish napisał(a):I w ogóle ta cała intryga wokół Simona coraz bardziej mnie denerwuje, nudne się to już robi i nieciekawe.


Dokładnie...tak samo jak wątek Karen/Nick....
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 4 mar 2008, o 17:40

Re: 1x10 - The Nutcracker


Lisa i Jeremy - wielki lol :D

Co do Briana to moze obejrzymy go z innej strony. Dobrze ze ma dobre relacje z ojcem.

wątek Patrick Carmelitta - hmm zazywczaj nie lubie tej parki ale jestem ciekawy kto i w jakim celu ja porwal.
trust him... he's a doctor!

 


  • Podobne tematy do 1x10 - The Nutcracker
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.