Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x10 - Safe » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 lis 2008, o 17:08

1x10 - Safe

Spoiler:


Premiera - 2 grudnia 2008

Zdjęcia:
http://www.tvgallery.net/displayimage.p ... =728&pos=0
http://www.tvgallery.net/displayimage.p ... =728&pos=1
http://www.tvgallery.net/displayimage.p ... =728&pos=2
http://www.tvgallery.net/displayimage.p ... =728&pos=3
http://www.tvgallery.net/displayimage.p ... =728&pos=4
http://www.tvgallery.net/displayimage.p ... =728&pos=5
http://www.tvgallery.net/displayimage.p ... =728&pos=6
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 gru 2008, o 01:22

Re: 1x10 - Safe


Ale się działo! Jeden z lepszych odcinków, chociaż końcowe wyznanie Waltera mnie zaskoczyło. Ale z jaką rozbrajającą szczerością powiedział "teoretycznie" :D

Robi się coraz bardziej sci-fi i sam nie wiem czy mnie to zniechęca czy wręcz przeciwnie.

Niemiec uwolnił się z więzienia, i przy okazji porwał Olivie. Po co mu ona? Czy może chodzi o wspomnienia Johna? Czy działa on na zlecenie MD czy może to trzecia siła? Sam nie wiem :]

Szkoda tylko że tajemnicze jabłko nie zostało rozwiązane przed przerwą, ale co to za serial bez tajemnic :D

Olivia nieświadomie blokuję rekonstrukcję Johna, już się nie moge doczekać kiedy go wskrzeszą.

W tym odcinku była zapowiedź siostry Liv, może pojawi się w odcinku 1x11.

Nawet o dziwo udało mi się dostrzec Obserwatora - na samym początku na monitorze. A może był jeszcze jeden? ;]
<<

markusz

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 20 gru 2008, o 00:04

Re: 1x10 - Safe


Czesiek_PL napisał(a):
Szkoda tylko że tajemnicze jabłko nie zostało rozwiązane przed przerwą, ale co to za serial bez tajemnic :D
;]


Przecież chodzi o caly system, dzięki któremu można przenikać przez ściany. Najpierw na testach udało się wyjąć jabłko z zamkniętego sejfu, a teraz wykorzystując równanie udało się wejść do banku.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 gru 2008, o 00:07

Re: 1x10 - Safe


Dzięki za wyjaśnienie, musiałem coś przeoczyć :)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 29 gru 2008, o 11:38

Re: 1x10 - Safe


No, bardzo dobry odcinek, doczekałem się. :D Porwali Olivie, ale po co? Nie sądze, żeby to było MD, bo ta przedstawicielka była dość zaskoczona. Ciekawe co będą chcieli jej zrobić, strach pomyśleć. :D Peter mało co nie umarł, tylko dlaczego wyzdrowiał tak szybko? I sprowadzili Niemca tą kapsułą, on tym wszystkim dowodził? Ja piernicze, jeszcze więcej tych pytań. :D Mam nadzieje, że powoli będą odpowiadać. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 23 sie 2009, o 13:26

Re: 1x10 - Safe


Ooo w końcu pociągnęli dalej jakiś wątek (oprócz Obserwatora, który pojawia sie tu i tam ):D :D niezły patent, żeby się do banku włamać. Ha ciąg Fibonacciego - tylko Walter mógł coś takiego wymyślić :P
Po jakiego grzyba potrzebna im Liv - nakłucie lędźwiowe, mam nadzieję, że nie będzie mi dane tego doświadczyć :P
Niemiec "wyparował", ożesz machina Waltera działa :)
Peter i jego choroba z dzieciństwa, za tym musi kryć się coś poważniejszego hmm
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 9 wrz 2009, o 20:16

Re: 1x10 - Safe


WTF? ;> Teleportacja czy co? Ten serial robi się coraz bardziej SF. Zazwyczaj z przymruzeniem oka podchodze do takich seriali ale Fringe mnie, jakby to powiedziec, nie odstrasza.
Co do odcinka.... Po co porwali Olivie? Do czegoś będzie potrzebna temu Niemcowi, ale do czego?
Jak w wątku Petera coś w tamtym odcinku ruszyło to w tym cisza.... ogólnie oceniam ep na plus dobry :)
trust him... he's a doctor!
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 13 lis 2010, o 00:28

Odp: 1x10 - Safe


Genialny odcinek! Z jednej strony bardzo tajemniczo, z drugiej mamy odpowiedź o co chodziło z jabłkiem i całym tym równaniem.

Czyżby Massive Dynamic próbowało wskrzesić Scotta? Świetny pomysł ze wspomnieniamy Olivii, które tak naprawdę nie były jej. Jestem naprawdę pod wrażeniem. Teraz tylko ciekawe po co temu Niemcowi jest ona potrzebna...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 21 kwi 2011, o 11:39

Odp: 1x10 - Safe


Naprawdę bardzo dobry odcinek. Za pomocą takiej technologii można by się nieźle wzbogacić. :)
Zdrada w FBI był rzeczą oczywistą w sumie od samego początku. Ciężko byłoby prowadzić działalność na taką skalę bez kreta w szeregach FBI.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

FlashBack

Użytkownik

Posty: 42

Postdodano 18 cze 2011, o 10:25

Odp: 1x10 - Safe


Nareszcie porządny odcinek z wartką akcją i wciągającą i mam nadzieję, główną fabułą, która wejdzie na pierwszy plan, a reszta pozostanie tylko ciekawym tłem. Epizod wynagrodził męczarnie przeżyte przy poprzednich. Wierzę, że następne będą coraz lepsze i nie będę świadkiem kolejnych wahań formy. Ten odcinek ją ustabilizował w takim stopniu, który uważam za właściwy i niedobrze by było go obniżać. W porównaniu do wcześniejszych seansów, ten spędzony przy 'Safe', upłynął mi niewiarygodnie szybko, co też mnie cieszy, bo pozostało już tylko dziesięć, pięćdziesięcio minutowych epizodów. W tym podobało mi się chyba wszystko. Począwszy od Petera, Olivii, na gangu rabusiów, Mr.Jonesie i opowieści Waltera kończąc. Jedyne co mogli lepiej zrobić, to tego gościa, który utkwił w ścianie. Mi się wydawało, że jego ciało połączy się ze ścianą na poziomie molekularnym. A teleportacji wcale nie uważam za głupią. 9/10.

 


  • Podobne tematy do 1x10 - Safe
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.