Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x10 - Red Flag » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 lis 2006, o 18:04

1x10 - Red Flag

Święto Dziękczynienia. Jake, Stanley i Jimmy polują na indyki, co jest także częścią szkolenia przez Jake'a mieszkańców Jericho na wypadek powrotu oddziału Ravenwood. Kiedy Jake i Stanley wracają do Jericho, zauważają kilka samolotów zrzucających na spadochronach duże paczki.
Kiedy znajdują i otwierają jedną z takich paczek, okazuje się, że jest pełna jedzenia, a także dziwnych ulotek "Nie walczyć. Chiny waszym przyjacielem". Pozostałe paczki lądują w mieście, a także na farmie Stanley'a z tym, że na farmie oprócz paczki z jedzeniem, ląduje także generator.
Mayor Green, Jake, Gail, Eric i Hawkins dyskutują na temat bezpieczeństwa żywności i możliwości, że jest ono zatrute.
W międzyczasie Gracie, która robi interesy z Jonahem i jego ludźmi zostaje przez nich zastraszona, kiedy Ci przychodzą do jej sklepu i oprózniają półki. Na czas pojawia się jednak burmistrz Green i przekonuje Gracie, aby ta zerwała układy z Jonahem.
W ramach kary ludzie Jonaha przyjeżdżają na farmę Stanley'a; biją go dotkliwie i kradną generator oraz jedzenie.
Burmistrz Green i Hawkins organizują nalot na teren Jonaha, chcąc odzyskać generator. Jednakże zanim udaje im się cokolwiek zrobić, sytuacją rozwiązuje Emily, która w międzyczasie wślizgnęła się na teren Jonaha.
Kiedy Gracie zamyka sklep, nieznany sprawca dźga ją nożem.

Morse code: “IT BEGINS WITH”
Data emisji: 22.11.2006
Ściągnij odcinek tutaj

***
No, no... odcinek lepszy niż poprzednie. Licze, że następny bedzie jeszcze lepszy, zeby trzymać ludzi w niepewności przez te 2 miesiące ;)
Ciekawe co z tymy samolotami... Nieuzywane od lat rosyjskie samoloty z chińskim jedzeniem i amerykanskimi microchipami? (choć co do tych samolotów, to na jakimś forum czytałam, że to wielka wpadka scenarzystów, bo to nie były ani MiGi19, ani Antonovy).
A za miastem szykuje się przewrót ;) Mam nadzieje, że nie zrobią telenoweli brazylijskiej w stylu: zakrwawiony Jonah przyjeżdza do miasta, ostrzega ludzi przed niebezpieczeństwem, a Emily opłakuje go, mówiąc jak bardzo go kochała :/
I Gracie... dobrze jej tak. Nie lubiłam jej; wredne babsko :P
Stanley i Mimi... ble, ble, ble... nikogo nieinteresujący wątek, i po co wplatać w fabułe?
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 3 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 25 lis 2006, o 19:01


Czy ja wiem czy takie nieużywane, firmy transportowe ich używają, bo to strasznie duże samoloty z ogromną ładownością. Te MIGi tylko nie pasują.
A co do chińskich rzeczy to spójrzmy prawdzie w oczy co teraz nie jest "made in China" ? :)

Wcale nie jest mi szkoda tej babki ze sklepu, ona na tej całej katastrofie chciała tylko jak najwięcej zarobić, a zerwała interesy z J tylko dlatego, że on położył łapska na większej części jej interesu.
<<

bibby

Użytkownik

Posty: 19

Postdodano 25 lis 2006, o 20:26


A jak dla mnie to akcja filmu lekko spada, 9-10 dość przeciętne odcinki w porównaniu z 6-8, ale może przynajminej końcowy 11 będzie mocny.
No to banda Jonaha zaczyna sobie co raz więcej hasać po Jericho, a do tego wygląda, że Jonah zaczyna nad tym nie panować.
Tak wątek Mimi i Stanley'a dość słaby.
Ale za to zapewne już niedługo zacznie nam się robić trójkącik Jake- Emilly i ta 3.
Zobaczymy jak to będzie w ostatnim odcinku.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 26 lis 2006, o 17:28


jeden z lepszych odcinków. podobało mi się wiele rzeczy. Trzymający w napięciu :p
Dalej jestem ciekawe kto zaatakował U.S.A
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 26 lis 2006, o 18:29


Przypomniało mi sie, co jeszcze było beznadziejne :P Emily, która jakby nigdy nic prześlizgnęła sie na strzeżony przez uzbrojonych ludzi Jonaha teren, weszła do ciężarówki i pojechała :/ No halo, ale jeśli już ktoś miał zrobic takie coś, to Jake. Naciągany motyw :/
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

pietras01

Użytkownik

Posty: 37

Postdodano 27 lis 2006, o 01:58


aja napisał(a):No halo, ale jeśli już ktoś miał zrobic takie coś, to Jake.

A może niedługo dowiemy się że Emily też miała ciekawą przeszłość ;] :hah:
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 27 lis 2006, o 18:49


Emilly jest nudna. Nie zdziwię się jak ją scenarzyści zabiją za jakiś czas gdy nie będzie im potrzebna ;p
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 27 lis 2006, o 19:05


Taifun napisał(a):Nie zdziwię się jak ją scenarzyści zabiją za jakiś czas gdy nie będzie im potrzebna ;p

Ja wręcz mam nadzieje, że ją zabiją :] I jeszcze mam jakies takie przeczucie, że uśmiercą Stanley'a :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 27 lis 2006, o 19:07


Stanley sam się prosi o śmierć :p
Ale spoko z niego koleś. Jeden z moich ulubionych bohaterów.
Obrazek
<<

kuna

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 28 lis 2006, o 18:54


Te samoloty to nie antonowy, ale to raczej spowodowane jest oszczednosciami w budrzecie ;)

Odcinek fajniejszy od dziewiatego, Stanley rzeczywiscie jest spoko ziomalem.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez kuna, łącznie edytowano 1 raz
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 8 gru 2006, o 16:40


No ciekawe skad sie te samoloty wziely i kto tak naprawde zaatakowal USA... Zapewne dowiemy sie tego dopiero w ostatniej serii serialu, hehe :D

Podobal mi sie ten odcinek, duzo sie w nim dzialo. Jestem tylko ciekawa co teraz kombinuja Jonah i jego banda, poza atakiem na Gracie oczywiscie. Chociaz to chyba bylo samowolne dzialanie Mitcha, tak mi sie przynajmniej wydaje...
<<

Bielak

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 8 gru 2006, o 17:47


A wg mnie te samoloty to dlatego są jakieś stare ponieważ po wybuchach atomowych
mógł nie działac najnowszy sprzęt podobnie jak stare samochody tylko stare samoloty działały.Co do tego czemu chiny pomagają usa to myśle że to jakaś ściema.
A co do tego kto zaatakował usa w filmie to myślę że albo ruscy,chińczycy albo japończycy bądź terroryści
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 15 gru 2006, o 23:42


Dobry odcinek, trochę mi było szkoda Gracie na końcu, ale specjalnie za nią tęsknić nie będę, bo jej nie lubiłam :P Za bardzo zachłanna była, nawet w obliczu tragedii. Ogólnie dużo niewiadomych, może w końcu kiedyś coś wyjaśnią ;) Piosenka na końcu świetna :)
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 16 gru 2006, o 00:10


Ta chcialem ci napisac ze Gracie dlugo nie pozyje juz :D
Ale nie chcialem ci spoilerowac ciesze sie ze w koncu ci sie udalo zobaczyc :)
<<

fourup

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Kraków/Słomniki

Postdodano 9 sty 2007, o 11:55


KaruzeL napisał(a):A co do chińskich rzeczy to spójrzmy prawdzie w oczy co teraz nie jest "made in China" ? :)


To co jest "Made in PRC"... :what:
(People Republic China)...
Pozdrawiam
fourup

http://www.fourup.pijemy.pl - Isuzu Trooper i Offroad, po prostu
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 lut 2007, o 00:07


Eric i Merry [czy tam jak tam ona ma :P] - ble
Mimi i Stantey - ble

to są dwa wątki, których absolutnie w serialu nie mogę znieść :P
jedyne co mi sie w odcinku podobało to jak zwykle końcówka, tutaj sielanka i tak dalej a nagle ktoś morduje Gracie :P tylko pytanie: dlaczego Gracie? :roll:
Want your bad romance.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 lut 2007, o 09:05


Eric i Merry [czy tam jak tam ona ma ] - ble
Mimi i Stantey - ble

Erica i Merry jeszcze jakoś przeżyje, ale Stanley i Mimi? Albo jak powinnam mówic: Stimi?! Kto to wymyślił? Jak parka wieśniak/urzędnik sie nie rozstanie to bede wycinac z serialu fragmenty z nimi :P
bluevein napisał(a):tylko pytanie: dlaczego Gracie? :roll:

Bo w końcu ktoś pomyślał, żeby pozbyć sie tego wrednego babsztyla, który wszystkich irytuje! I uwielbiam tego, kto to zrobił :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 6 lut 2007, o 16:09

dlaczego Gracie


trzeba trzymac interes, nie? :)
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x10 - Red Flag
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.