Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x10 - Hi Society » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 gru 2007, o 18:05

Re: 1x10 - Hi Society

Nikola napisał(a):Rozumiem, że spędzili ze sobą sporo czasu, ale żeby dać sobą tak manipulować? Zaślepiona miłością? przywiązaniem? niechęcią do zmian?

Tym co powiedzą inni... Bo z Nate'm tworzyli taką idealną, niemalże królewską pare i Blair zdaje sobie sprawę, jak wszyscy zareagowaliby na wieść, że jest z Chuck'iem. Mówiliby, że ją zdradzi/rzuci/wykorzysta.
Nikola napisał(a):Nate wzdychał do Sereny

No własnie... jakoś tak ucichł ten wątek. Szczerze powiedziawszy wolałabym, żeby Nate zamieszał u D/S i dał B/C troche spokoju, żeby w końcu mogli wyjaśnić sobie szczerze butterfly'e i inne :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 7 gru 2007, o 19:28

Re: 1x10 - Hi Society


aja napisał(a):No własnie... jakoś tak ucichł ten wątek. Szczerze powiedziawszy wolałabym, żeby Nate zamieszał u D/S i dał B/C troche spokoju, żeby w końcu mogli wyjaśnić sobie szczerze butterfly'e i inne


ja tez bym chciala zeby nate zostawil b/c w spokoju zeby se wsyztsko wyjasnili wyznali i zyli happe ever after (czy jak to tam mowia za oceanem :P) ale niech se znajdzie jakas inna laske a nie miesza u wszytskich! on to chyba nie ma wlasnego zycia tylko zyje zwiazkami innych.. znam takich ludzi w rzeczywistosci.. wpieprzaja sie wszedzie gdzie moga a potem wyszstko sie rozpada po zyje sie pod presja ;|
Obrazek
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 8 gru 2007, o 00:56

Re: 1x10 - Hi Society


Ale scena debiutu - aaaach! Plus muzyka! To było przecudowne!
Ale trochę rażą mnie zapożyczenia z O.C. - no dobra, te bale w wyższych sferach są normalne, ale babcia chora na raka? Prawie jak Nana. Ach, zapomniałam, to na podstawie książki, pewnie tam tak było. I odpowiedziałam sama sobie :)
B/C ma coś w sobie, ale scena z Natem była bossska!
Chyba obejrzę sobie jeszcze raz debiut...
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 8 gru 2007, o 10:56

Re: 1x10 - Hi Society


Na podstawie ksiazki w ksiazce nie ma zadnej babci to wogole ma kij wspolnego z ksiazka
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 8 gru 2007, o 14:08

Re: 1x10 - Hi Society


Ach, czyli tam nic takiego nie było? Nie czytałam książki, więc wybaczcie niewiedzę. W każdym razie widać, że twórcy są ci sami. Tzn. ja nie mam nic przeciwko potwarzalności wątków, bo są podane w tak fajny sposób, że aż miło patrzeć, ale jednak ;D
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 8 gru 2007, o 20:42

Re: 1x10 - Hi Society


Odcinek był fajny, szczególnie sceny D/S, wredna babcia S okazuje się być naprawde chora, C/B/N - Nate i jego beznadziejna mina gdy wchodzi do pokoju z Blair poprostu ochyda, Chuck był troche wkurzający tak załatwić przyjaciela ? a na końcu sam sobie był winny wcale nie jest mi go żal (mimo iż nie lubie Nate'a)
Ten tekst Jenny o tych butach był strasznie nie na miejscu dziewczyna nie ma za grosz wdzięczności, nie musiała tego mówić chociaż nie wiem jak była zła na matkę :/
R/L rozmowa a w tle mój ulubiony kawałaek Apologise ......sweet :)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 8 gru 2007, o 21:56

Re: 1x10 - Hi Society


misslost napisał(a):B/C ma coś w sobie, ale scena z Natem była bossska!


Która...? :P
<<

xoxo

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 10 gru 2007, o 18:19

Re: 1x10 - Hi Society


Ten odcinek był tak boski że muszę wypowiedzieć się na jego temat! Jeśli chodzi o B/C: są wspaniali jednak ja jestem strasznie "przesiąknięta" książką i nie wyobrażam sobie innej pary niż B i N. A ta scena z sercem zaszytym w swetrze jest poprostu piękna. Choć i tak moim zdaniem parą odcinka była Lily i Rufus...
<<

Dusia4400

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 619

Lokalizacja: Seattle

Postdodano 20 gru 2007, o 20:59

Re: 1x10 - Hi Society


Kurcze ale ten odcinek był super!!!
A zwłaszcza ta scenka z B/C sweet.
Trochę na końcu mi się płakać chciało jak leciało Apologize...i jak Chuck wyjeżdżał....
ObrazekObrazekObrazek
Blair:Do you....like me?
Chuck:Define like.
<<

oth_girl

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 22 gru 2007, o 16:22

Re: 1x10 - Hi Society


Wie ktos moze kiedy beda napisy do odcinka??Bo juz baaardzo dlugo nie ma i zastanawiam sie czy ktos moze wie cos czy beda w najblizszym czasie?;)Pozdrawiam!
<<

Dusia4400

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 619

Lokalizacja: Seattle

Postdodano 22 gru 2007, o 16:58

Re: 1x10 - Hi Society


Ja nie wiem ale mam pytanie...
Czy wie ktoś jak się nazywają piosenki:
Wtedy jak Blair tańczyła z Natem, a potem z Chuckiem?
ObrazekObrazekObrazek
Blair:Do you....like me?
Chuck:Define like.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 22 gru 2007, o 21:10

Re: 1x10 - Hi Society


Podczas tego balu leciały 2 piosenki zespołu The Pierces - Secret oraz Three Wishes.

Ale nie wiem czy to o te piosenki Ci chodzi, ale już nie mam odcinka, więc nie mogę sprawdzić.
<<

Dusia4400

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 619

Lokalizacja: Seattle

Postdodano 23 gru 2007, o 11:34

Re: 1x10 - Hi Society


Aha dobra dzięki sprawdzę czy to o to mi chodziło :*
ObrazekObrazekObrazek
Blair:Do you....like me?
Chuck:Define like.
<<

Kasiunia0504

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 6 sty 2008, o 23:11

Re: 1x10 - Hi Society


jak tańczyła z C to na pewno było 'Three wishes"
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 7 sty 2008, o 15:27

Re: 1x10 - Hi Society


taqk to byly te piosenki the pierces ;)

a napisy juz mam ;) z jakiejs stronki ale poprwione przeze mnie torche bo byly nie dotlumaczone i zle skonfigurowane z czasem ;)
http://www.sendspace.com/file/ys85f0
Obrazek
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 12 sty 2008, o 19:52

Re: 1x10 - Hi Society


Damn it, mam straszne zaległości w oglądaniu GG, więc dzisiaj postanawiam to nadrobić :D
Odcinek był piękny :oops: bal kotylionowy był cudowny <33
B/S wyglądały so cute :D

Blee, B/N znowu razem =.= ten ich 'związek' mnie dobija, niech zakończą to definitywnie. Żal mi było Chuck'a, kiedy widział jak B całuje się z N [ jeszcze to spojrzenie N. na C. o zgrozo :/ ]
Babcia S to straszna manipulantka i wredna bitch [jak ona mogła popsuć tą chemię,która łączyła R. z L. :( ]
Rozmowa telefoniczna Rufus'a z Lily *.* [ niech on jak najszybciej porzuci A. !]

Jeśli chodzi o moją ulubioną scenę z tego odcinka, to definitely była to scena, w której D/S razem tańczą, a L. spogląda na nich z góry :D [wykorzystanie w tym momencie 'Apologize' było trafem w dziesiątkę :D cholernie się wzruszyłam ... ]
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 23 sty 2008, o 17:16

Re: 1x10 - Hi Society


Po długiej przerwie w oglądaniu GG, wrezcie coś obejrzałem. Ten odcinke przywrócił mi chęci do oglądania GG. Babcia intrygantka, good for her za jej dobrze ułożony plan, jednakże dobrze, że sie wydało. Szkoda mi Rufusa, APologise świetnie wykorzystany.
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

lykke

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 8

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 3 lis 2012, o 18:26

Odp: 1x10 - Hi Society

Zdecydowanie nie lubię babci Sereny. Smutno mi się zrobiło, kiedy powiedziała to wszystko Danowi, ale on to dobrze wykorzystał i wszystko dobrze się skończyło! Coraz mniej lubię Nate'a. Szkoda było mi Chucka. Jeszcze jak powiedział, że wyjeżdża. On musi być z Blair! I scena końcowa, rozmowa Rufusa z Lilly i muzyka w tle. Muszą być razem, bo nie trawię Allison.
No i jeszcze scena balu *___* Cudny odcinek!
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 1x10 - Hi Society
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.