Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x10 - Hi Society » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2007

<<

Liwia

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 5 gru 2007, o 20:08

Re: 1x10 - Hi Society

Odcinek bardzo mi się podobał :)

Coraz bardziej przekonuje sie do pary Serena/Dan :)
Ta babka Sereny była okropna,na poczatku naprawde uwierzyłam,że jest chora...
No i Rufus z Lily...przecież to widać,że powinni być razem,on ją wciąż kocha,ta ich rozmowa przez telefon,gdy mówił,że nie powinien jej dać odejść,a ona,że nie była wtedy dość silna,aby sprzeciwić się matce...no i na koniec jak patrzyła na S&D i widziała swoją młodość...nie daleko pada jabłko od jabłoni :P

Cudna była ta scena gdy Blair była tak zafascynowana sms od Chuck'a,że totalnie olewała Nate'a,widać było wtedy do kogo ją tak naprawde ciągnie... - kim jesteś i co zrobiłeś z Blair - to było dobre :)ale mam wrażenie,że ta nowa Blair to jest ta prawdziwa Blair :)
I tak mi było potem żal Chuck'a...Nate pewnie wkrótce zda sobie sprawe,że po prostu brakowało mu tego uczucia,że zawsze pod ręka ma Blair,a nie jej...a ona jak zwykle mu odrazu wybaczyła...ehhh...

I ta piosenka - Three Wishes -rzeczywiście boooska :)
LOGAN: I'll do that. It'll be faster, I type ninety words a minute.
RORY: You do?
LOGAN: You really did only like me for my looks, huh?

Obrazek
B/C ♥
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 5 gru 2007, o 20:15

Re: 1x10 - Hi Society


boze! piekny odcinek.. nawet lezka mi poleciala z oczka jak rufus dzownil do lily :)

babcia sereny - totalna manipulantka.. nei polubilam jej.. ale jaks ie na koncu okazuje jednak chyba nie jest taka zla za jaka sie podaje.. jedna jest chora i z tego powodu moge okazac troche zrozumienia dla jej postepowania ale czemu nei powie prawdy tylko gra taka totalnie zla :|

scena b/c w domu blair po prostu cudo! widac ze jest miedzy nimi totalna chemia! i jaki chuck smutny jak blair zgadza sie isc na bal z nate'em :(

i blair taka szczesliwa jak przychodzi na spotkanie z nate'em i te smsy od chucka dostaje! :):):)

allison/jenny.. o matko.. allison musi sie wyniesc bo nie zniose jej juz wiecej!

dan/serena - podobali mi sie w tym odcinku :) jak przyszedl na bal i tanczyl i ja tak na rece puscil i pocalowal a potem wyniosl z tego budynku :) super po prostu :) i widac ze lily im bardzo chce pomoc bo nie chce zeby jej corka cierpiala tak jak ona i rufus :)

nate: could you find out who's she seeing?
chuck: me?

hehe.. fajnie to zabrzmialo ;p

chuck i pomysl z tym carterem.. dobrze wymyslil ale szkoda ze tak to sie dla niego skonczylo :( zal mi go.. on sie naprawde w blair zakochal..

nate sie naprawde zmienil.. ten ciapowaty chlopaczek sobie poszedl.. mam nadzieje ze na dobre..

blair/nate.. tylko nei to znowu! ja chce b/c! blair i nate nie pasuja do siebie.. moze nie apsowali, teraz jakos zaczyna to sie ukaldac w calosc ale i tak chuck jest dla blair najlepszy!

nate w tym odcinku swietnie wygladal i serena tez.. miala sliczna sukienke :)

rufus/lily - oni beda razem na 100%.. rufus nei wytrzyma w oklamywaniu sie ze chce byc z allison a pozatym ona juz w ogole nie pasuje do tej zwariowanej rodiznki.. a to"apologize" na koniec przy ich rozmowie juz mnei w ogole rozlozyla na lopatki ;)
Obrazek
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 5 gru 2007, o 20:54

Re: 1x10 - Hi Society


dzikuskaaa napisał(a):chuck i pomysl z tym carterem.. dobrze wymyslil ale szkoda ze tak to sie dla niego skonczylo :( zal mi go.. on sie naprawde w blair zakochal..


Spotted, Chuck losing something no one knew he had to begin with... his heart. Tak mi się szkoda zrobiło Chucka w tym momencie... ostatnie sceny z bym były totally heartbreaking.

Lily/Rufus - Ahh, jak on jej tak pięknie powiedział, że nie mógł się powstrzymać i nigdy nie powinien był dać jej odejść. Niech oni się już zejdą :)

Nate/Blair, sama nie wiem, niby ta ostatnia scena była hot i w ogóle, ale jakoś nie czułam, żeby B. się z tego specjalnie cieszyła... nie to co z Chuckiem :hihi:

Piękny odcinek :)
Want your bad romance.
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 5 gru 2007, o 21:11

Re: 1x10 - Hi Society


bluevein napisał(a):Lily/Rufus - Ahh, jak on jej tak pięknie powiedział, że nie mógł się powstrzymać i nigdy nie powinien był dać jej odejść. Niech oni się już zejdą


dokladnie powiedzial "let you let me go" czyli cos w stylu pozwolic tobie zebym do ciebie odszedl ;)

bluevein napisał(a):Nate/Blair, sama nie wiem, niby ta ostatnia scena była hot i w ogóle, ale jakoś nie czułam, żeby B. się z tego specjalnie cieszyła... nie to co z Chuckiem


dokaldnie.. z chuckiem to co innego.. ale chace=nate bez koszulki to byl przyjemny widok nie ukrywam ;)
Obrazek
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 5 gru 2007, o 21:59

Re: 1x10 - Hi Society


dokladnie powiedzial "let you let me go" czyli cos w stylu pozwolic tobie zebym do ciebie odszedl ;)


oj, czo to takie ważne? i tak wiadomo o co chodzi :P
Want your bad romance.
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 5 gru 2007, o 22:28

Re: 1x10 - Hi Society


bluevein napisał(a):
dokladnie powiedzial "let you let me go" czyli cos w stylu pozwolic tobie zebym do ciebie odszedl


oj, czo to takie ważne? i tak wiadomo o co chodzi


dla mnei to ze powiedzial ze nie powinien byl jej pozwolic zeby go puscila jest slodsze ;p
Obrazek
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 5 gru 2007, o 23:20

Re: 1x10 - Hi Society


ostatnia scena mnie totalnie rozczarowala jak mozesz B
w jaki sposob C patrzy na B. Boniu.
No i ta scena make out spoko.
Jejku scena B/N i sweterek totalnie jak w ksaizce
Mimo wszystko biedy C.

Jak B olewa Nate'a i smsuje z C pieknie. Zakochana B wyglada sloko.
spotkanie L/J/A troche dziwne no ale zobaczymy jak sie rozkreci.
Dan w ty sweterku w paski okropnosc po tym jak Serena poznaje swojego partnera. B ma super bluzke i wyglada promiennie

Jejku jak ta A mnie wkurza.

Jak N pyta sie C o to z kim widuje sie B. No coz masz go przed oczyma.
Babcia S jest napeawde wredna zimna suka. D zachowywal sie tez nigrzecznie ale tak badz jej partnerem na bal. Badz co badz to twoja dziewczyna.
Ale C jest zazdrosny. No i zeby B alatwiala mu randke. No coz...
Dan i S no coz S ma piekna sukenke. Chociaz nie moj styl. No i coz S musi zmiezyc sie z prawda o jej najwspanialszej babci.
Fajna byla scena Blair czyta czytai i mowi sounds like me.
Ta prezenrtacja sereny boska.
B byla totalnie niespawiedliwa to ona wszystko robila dla swego joya nie myslac wogole o C.
Ta sena z balu D/S super. Naprawde.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 6 gru 2007, o 00:17

Re: 1x10 - Hi Society


Ostatnia scena była hot i w ogóle i Chuck by sobie mógł już pojechać i nie wrócić :P Ale ogólnie to nagłe zainteresowanie Nate'a Blair jest dziwne i mam wrażenie, że coś smutnego z tego wyniknie. Kurcze chciałabym ich wreszcie móc pooglądać takich, jacy byli w retrospekcjach z przed roku...

A Dan z Sereną, to było takie kjut, ten pocałunek i potem ta scena, gdzie wziął ją na ręce <33 I bardzo mi się podobała rozmowa Dana z Lilly, no właściwie jej monolog. Cieszę się, że stara się wspierać córkę.
<<

AGNES

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 28

Postdodano 6 gru 2007, o 02:36

Re: 1x10 - Hi Society


bardzo fajny odcinek
Blair/Chuck , ta scenka make out , ten taniec , świetne :roll: , Chuck się zakochał, Blair też, tylko ona jeszcze tego tak do siebie nie dopuszcza , myślę ,że jak teraz Chuck wyjedzie to ona zatęskni i uświadomi sobie co naprawdę czuję, bo oni muszą być razem ;)

Dan/Serena pierwszy raz od 1 odcinka (w którym mieli świetne scenki) naprawdę podobały mi się ich sceny :) były boskie, jak Dan przyszedł,po tym jak Lily po niego pojechała :roll: jak ją całował, ten taniec, i wogóle , jak wziął ją na ręce - naprawde super

Lily/Rufus moja ulubiona para w tym serialu, ta rozmowa telefoniczna była naprawdę wzruszająca, to co jej powiedział :roll: " i never should of let you let me go " widać ,że łączyło ich coś szczególnego , i widać ,ze nadal coś do siebie czują, wogóle bardzo lubię postać Lily, a Alison działa mi na nerwy . Fajna była ta scenka jak Lily rozmawiała z Danem, i jak obserowała S/D

Nate/Blair beznadzieja, wierzyć mi się nie chce że Blair ponownie się w to pakuję, i wogóle bezsensu że Nate sobie nagle o niej przypomniał, kiwnął palcem a ona już leci, ale pocieszam się tym ,że ta ostatnia scena jak dla mnie, pokazuję ,że Blair wcale nie była przekonana do tego co robi, tak jakby była z N ale myślami była zupełnie w innym miejscu , i czy wydaje mi się czy Blair miała w tej scenie na sobie ten naszyjnik który dostała od C ? :)
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 6 gru 2007, o 13:12

Re: 1x10 - Hi Society


AGNES napisał(a): i czy wydaje mi się czy Blair miała w tej scenie na sobie ten naszyjnik który dostała od C ?


tak.. dokladnie miala ten naszyjnik ktory dostala od chucka na tym balu wiec za pewne w tej scenie z natem tez ;)

i jak go calowala to sie tak zastanowila jakby czy na pewno.. i nie widzialam w jej oczahc pewnosci..
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 gru 2007, o 14:35

Re: 1x10 - Hi Society


CHUCK! DON'T GO! :P

Obejrzałam odcinek zaledwie dzień po ściągnięciu a Wy już wszystko zdążyłyscie napisać :P
Żeby nie powtarzać napisze tylko, że absolutnie kocham Chuck'a :P Końcowe sceny, ta jego smutna były, jak blue napisała, totalnie heartbreaking ;)
Nate jest beznadziejny, sam nie wie czego chce. Pewnie za chwile okaże sę, ze jednakma gdzieś Blair.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 6 gru 2007, o 18:59

Re: 1x10 - Hi Society


Blair naprawde ma naszyjnik od chucka och ty spostrzegawcza istoto.
tylko ze jednak nie rozumiem make out with nate.
Obejzalam ta ostatnia scene chyba po raz setny i mam wrazenie ze jak Blair caluje Nate'a to ma lzy w oczach tak zwany szkilsty wzroku. Czyzby to nie to czego chce??
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 gru 2007, o 10:43

Re: 1x10 - Hi Society


Dan/Serena - świetne sceny w tym odcinku. Podobało mi się, jak Dan stwierdził, że pójdzie z Sereną po tym, jak babcia-manipulantka wygłosiła mu swoją złowieszczą mowę. Niestety nie wyszło, ale później znów się pojawił ku jej zaskoczeniu. Go Dan! ;) I ta końcówka z mamą Sereny i nimi dwojga zupełnie zakochanymi - bomba :roll:

Rufus/Lily - aww. Ja chcę już ich razem. Rozmowa przez telefon była boska. Alison koniecznie musi zniknąć :P

Chuck/Blair/Nate - mam mieszane uczucia. Sama już się zgubiłam, kogo naprawdę chce Blair: spędza czas z Chuckiem, ale kiedy pojawia się Nate - jej oczy błyszczą, kiedy on serwuje jej mowę jak z taniego romansidła i od razu przystaje na jego propozycję niby "jako przyjaciele". Znów dla odmiany, kiedy się spotyka później z Natem, zatraca się przy smsach od Chucka - gra, aby wzbudzić zazdrość Nate'a? czy pokazuje prawdziwą siebie? Hmm. Końcówka - można dwojako odebrać: albo jest smutna, bo coś jej nie pasuje albo tak wzruszona, bo czekała na ten moment bardzo, bardzo długo. Jedno jest pewne: Chuck odchodzi ze złamanym sercem, a mi jest go żal, ale czego chce Blair, to nie wiem. Za to Nate ma ją w jednym paluszku.. ta mina, kiedy wchodził do pokoju z Blair, a Chuck ich zobaczył, wyglądała, jakby potwierdzał swój triumf w zdobyciu Blair.. :/
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 gru 2007, o 16:15

Re: 1x10 - Hi Society


Nikola napisał(a):ta mina, kiedy wchodził do pokoju z Blair, a Chuck ich zobaczył, wyglądała, jakby potwierdzał swój triumf w zdobyciu Blair.. :/

Ten jego usmieszek był obleśny :P Taka mina zdobywcy... Dobrze, ze od początku nie lubiłam Nate'a i nie przekonała mnie jego ostatnia zmiana z ciepłych kluch na bardziej konkretnego kolesia - Nate jest beznadziejny.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 7 gru 2007, o 17:00

Re: 1x10 - Hi Society


Nate - :mad: psuje najlepszą parę w serialu!!

B/C - cute. :) Chuck wpadł po uszy, Blair szczęśliwa - czego chcieć więcej?? Blair zbyt kurczowo się trzyma wspomnień...

R/L - awwww....ich rozmowa i Apologize w tle = cudne. :)

D/S - ta para jest już trochę nudnawa, ale w tym odcinku mieli boskie sceny.

Babcia - no cóż...nie chciałabym mieć takiej babci...

Jenny - wkurzała mnie w tym odcinku...jaka ona się zrobiła bitchowata! nie przepadam za Alison, ale ten tekst Jenny o butach był okropny...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 gru 2007, o 17:35

Re: 1x10 - Hi Society


aja napisał(a):Ten jego usmieszek był obleśny :P Taka mina zdobywcy... Dobrze, ze od początku nie lubiłam Nate'a i nie przekonała mnie jego ostatnia zmiana z ciepłych kluch na bardziej konkretnego kolesia - Nate jest beznadziejny.

Mnie się cały pomysł BN nie podoba z prostego powodu: nie wygląda mi to na szczere ze strony Nate'a. Ta jego nagła tęsknota za Blair.. Zachowuje się, jakby chciał się popisać, że może mieć Blair, kiedy tylko będzie chciał, jakby to była zabawka, którą można odłożyć do kąta, a później znów zacząć się bawić. Najgorsze jest to, że Blair mu na to pozwala..
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 7 gru 2007, o 17:39

Re: 1x10 - Hi Society


Nate chciał z jednej strony sam się przekonać, że może nadal mieć Blair, a poza tym pewnie był zazdrosny, że Blair jest taka szczęśliwa (no i przebojowa), ale nie dzięki niemu.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 gru 2007, o 17:54

Re: 1x10 - Hi Society

Pewnie tak. Denerwujące trochę, że Nate uśmiechnie się ze trzy razy, rzuci garść tanich, ładnych słówek, a Blair już topnieje i przystaje na wszystko, czego on chce.. Rozumiem, że spędzili ze sobą sporo czasu, ale żeby dać sobą tak manipulować? Zaślepiona miłością? przywiązaniem? niechęcią do zmian? Jeszcze kilka odcinków temu Nate wzdychał do Sereny (mając jednocześnie Blair), a kiedy stracił Blair, nagle tęskni za nią :/ Porażka :P
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 1x10 - Hi Society
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.