Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1x10 - A Vast and Fiendish Plot » Zakończone Seriale » Copper • seriale forumtv.pl

Opiekun: salmaatache

<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 15 paź 2012, o 11:51

1x10 - A Vast and Fiendish Plot

Spoiler:


Premiera: 21.10.2012

Finał sezonu!
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 24 paź 2012, o 11:03

Odp: 1x10 - A Vast and Fiendish Plot


Finał lekko rozczarowuje.

Wszystkie wątki związane z Corckym zostały domknięte tydzień wcześniej, teraz wszystko koncentruje się na planie podpalenia miasta.

Francis ranny - może przeżyje, może nie. Kennedy uciekł więc spodziewam się, że w drugim sezonie odegra ważną rolę. Damulka co opiekowała się Annie jest zamieszana w podpalenia i od początku spiskowała z Kennedym, domyślam się że prędzej czy później to wyjdzie. Ojciec Morehouse'a wygnany do Atlanty, więc teraz mamy nowego "szefa" w mieście.

Czekam na drugi sezon, niestety to niemal rok czekania :(
<<

salmaatache

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 36

Lokalizacja: Kraków

Ulubiony serial:
Lost

Postdodano 25 paź 2012, o 19:31

Odp: 1x10 - A Vast and Fiendish Plot


Jestem wściekły!

Cały sezon kapitalny poziom, oczekiwanie co będzie w kolejnym odcinku. I nagle poczęstowano nas finałem, który okazał się jednym wielkim G.

Akcja podpalania Nowego Jorku przez konfederackich szpiegów to chyba jakiś żart... Liczyłem na pokazanie jakichś poważnych rozruchów, walk, agresji i chaosu na ulicach. Skończyło się jednak na paru spalonych zasłonach.

Wątek Corky'ego rozwiązany właściwie w 100%. Jedyne czym zaskoczyli to tym, że wziął w żyłę na koniec, ale to chyba tylko po to by pozwolić mu symbolicznie pogodzić się ze śmiercią córki i rozstać się z nią na dobre.

Nie wiem co się stało ze scenarzystami, ale jedyne usprawiedliwienie jakie znajduje to fakt, że dziesiąty odcinek był nakręcony zdecydowanie wcześniej niż zapadła decyzja o drugim sezonie. Ciężko mi zrozumieć, że właściwie nie zostawiono sobie żadnej, nawet małej furtki na wypadek kontynuacji serialu. I moja obawa jest teraz taka, że po prostu zacznie się wymyślanie wątków na siłę. W tym wątku głównego...

Raz jeszcze. JESTEM WŚCIEKŁY!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 lip 2013, o 00:40

Odp: 1x10 - A Vast and Fiendish Plot


- finał wyglądał jak kolejny odcinek sezonu. Bez jakiś zapadających w pamięć odcinków, ale dobrze zrealizowany i rozwijający postacie. Szkoda tylko, że zbytnio nie przekonuje do dalszego oglądania jeśli ktoś się zastanawiał nad tym czy kontynuować serial
- akcja terrorystyczna konfederatów nie udana, nie pokazano nawet żeby ktoś zginął. Trochę słabo ja na zamach, o którym tyle się mówiło. Wszystko zostało szybko powstrzymana i dobrzy zwyciężyli. Trochę zadziwiające było że Elisabeth z nimi sympatyzuje, a stary Morehouse trafił do Atlanty. Dobrze to wróży na przyszłą serię.
- u Kevina dalej to samo. Eva mu pomaga, relacje z żoną są napięte i wciąż nie wie co zrobić z Francisem. Dobra scena w hotelu z chwilą zawahania oraz końcówka jak daje sobie w żyłę. Ciekawe czy ten wątek też będzie rozwijany dalej
- Freemanowi puszczają nerwy, żona załamana, ale mało kogo to obchodzi. Fajnie, że jest pokazany przekrój XIX wiecznego społeczeństwo, szkoda że ten wątek jest tak bardzo na uboczu i nie ma wpływu na to co dzieje się w city

 


  • Podobne tematy do 1x10 - A Vast and Fiendish Plot
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.