Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

1x09 Undertow » Zakończone Seriale » The Killing • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

Informacja
Pobierz The Killing
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 13 kwi 2011, o 15:04

1x09 Undertow

Spoiler:

Data emisji: 22.05.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 26 maja 2011, o 23:30

Odp: 1x09 Undertow


Ależ odcinek! Bennet okazał się tak naprawdę nie być złym człowiekiem, tylko chciał pomóc 12 letniej dziewczynie. Muhammet to samo. Sprawa się nieźle skomplikowała, bo tak naprawdę śledztwo wróciło do punktu zero. Rosie przyszła tylko oddać Bennetowi książkę w ten wieczór...

Stan pod presją Mitch w końcu się ugiął. Wziął wraz z przyjacielem Benneta i zbili go na kwaśne jabłko. Swoją drogą ten przyjaciel rodziny jest jakiś chory. Jak się zachowywał podczas tej bójki... Bennet już był nie przytomny, a ten go jeszcze kopał... Zabic go chyba nie zabili, ale i tak wynikną z tego problemy. Jeszcze Stan trafi za kratki, a morderca nadal będzie chodził na wolności...

Wątek polityczny jest coraz nudniejszy, a Richmond to dla mnie kompletna klapa. Uzyskał te swoje 5 milionów i odbuduje Muzłumanów, ale tak naprawdę nic mnie to nie obchodzi. Jak dla mnie tej całej "polityki" mogłoby nawet nie być.

Warto dodać, że odcinek wyreżyserowała Agnieszka Holland. Zresztą podobnie, jak 6 epizod.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 3 cze 2011, o 22:03

Odp: 1x09 Undertow


Świetny odcinek!
A więc jednak to nie Bennet jest morderca, no to sie porobiło , nawet jego kolega nie ma z tym nic wspólnego.
Teraz ta cała presja, która ciążyła na Ahmedzie , że to on był winny i im dalej byli ze sprawą tym więcej na niego haków mieli.
A tu chodziło tylko o małą dziewczynkę.
Stan i jego kumpel są nieżle świrnięci. Stana jeszcze można w jakiś sposób zrozumieć, mocno naciskała go jego żona Mitch i głównie przez to wybuchł.

Zresztą Mitch mnie troche denerwowała w tym odcinku, ale dobrze idzie jej gra zdesperowanej. Nie dawała sobie już nic wyjasnić, Linden też niepotrzebnie dawała jej nadzieje.
A wracając do końcówki , to kolega Stana jest jakiś psychiczny. Jego zachowanie podczas obijania Ahmeda , mówia samo za siebie. A taki spokojny człowiek sie wydawał.
Stan też zreszta nie miał skrupułów... , najbardziej w tej chwili szkoda Benneta , który może już nie zyć (mam nadzieje, że zyje) i byłaby to przykra sprawa. Stan trafi do więzienia , mordercy nie znaleziono , wszystko zaczęło sie jakby od nowa. Wiec być może wróca do wątku Jaspera i jego kolegi.

Wątek polityczny jest zbędny w tym serialu , przez 9 odcinków nie wydarzyło sie nic ciekawego. Richmond to kawał..., a zresztą , szkoda słów.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 cze 2011, o 20:00

Odp: 1x09 Undertow


Warto dodać, że odcinek wyreżyserowała Agnieszka Holland. Zresztą podobnie, jak 6 epizod.


Widziałem w początkowych napisach i od razu poczułem to głupią narodową dumę :P

Końcówka odcinka mocna! Bennet zostaje zbity przez Stana i najprawdopodobniej nie żyję. Świetnie wyreżyserowana ta scena. Stan myślał że mści się na zabójcy swojej córki, a okazało się, że skatował niewinnego człowieka. Teraz będzie to pewnie miało implikację w kampanii Richmonda i słupki pójdą w górę, ale mniejsza z tym bo ostatnio nudno się tam zrobiło. Gra o 5 mln taka sobie jednak oświadczenie burmistrza niezłe. Jest gotow do wszystkiego żeby wygrać. Może to on zlecił zabójstwo Rosie żeby wygrać wybory? :P

Trochę mało Holdera jednak scena zdobywania nakazu całkiem fajna. I ta bura od szefa :) Pogoń na rynku w wykonaniu dwójki detektywów niezła.

Szkoda tylko, że śledztwo wraca do punktu wyjścia. Chyba, że ta Adela wyjawi coś ciekawego.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 18 cze 2011, o 01:02

Odp: 1x09 Undertow


No to się porobiło. :P
Niestety nie udało się uzyskać zgody na podsłuch u Benneta. Jednak dzięki jego żonie otrzymali numer Muhammeda i złapali go w niezłym pościgu po straganie. :P Najlepsze jest to, że ani Bennet ani Muhammed nie mieli nic wspólnego ze śmiercią Rosie. :D Zaskoczenie totalne, Bennet nie pasował mi na zabójcę ani na chociażby osobę wplątaną w zabójstwo...oni pomagali tylko dziewczynce uciec przed obrzezaniem. Linden i Holderowi została teraz tylko karteczka z imieniem "Adela".
Mitch szaleje już na całego, tylko obwinia policję, do tego zmusiła męża, aby wziął sprawy w swoje ręce. Koszulka pokazana wcześniej przez Linden jednak nie należała do Rosie. No i Larsenowie w końcu się doigrali! W tym samym momencie dowiadujemy się o niewinności Ahmeda, a Stan z koleżką okładają go do nieprzytomności, może nawet do śmierci. Szczerze, to mam nadzieję, że dostanie im się porządnie za tak pochopne, głupie i okrutne zachowanie.
Wątek polityczny jest mało ciekawy. Burmistrz wyparł się wszystko jak można było się spodziewać. Richmond nie chce opowiedzieć o żonie i wygrywa 5 mln od Drexlera, ktore przeznaczy na odbudowę zdemolowanych budynków Muzułmanów. Nuda...
Śledztwo zatoczyło koło, skupienie się na Bennecie nic nie dało, a tylko pogorszyło życie sporej liczbie osób. Jestem ciekawy, na co wpadną dalej nasi detektywi.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 cze 2011, o 23:04

Odp: 1x09 Undertow


Doobry odcinek, bardzo szybko zleciał. Dużo się wydarzyło.

Muhammed i Bennet okazali się byc dobzi. I nie mieli nic wspólnego z morderstwem Rosie. Ale Bennet już chyba nie żyje.
Scenarzyści chyba nie lubią Larsenów, bo tylko im przykrości przysparzają. : (

Wątek polityczny do tyłka sobie mogą wsadzic.

Nie mogę się doczekac kolejnego odcinka. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 1x09 Undertow
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.