Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1x09 The Empty Child (1) » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 14 lip 2008, o 22:26

1x09 The Empty Child (1)

Londyn rok 1941, bombardowanie. Bezdomne dzieci są terroryzowane przez pozaziemskie dziecko. Doctor i Rose podążając śladem nieznanego statku lądują na Ziemi, aby móc zidentyfikować zagrożenie. Trafiają na środek II Wojny Światowej. Gdy Rose zbliża się do amerykańskiego Kapitana o imieniu Jack, Doctor bada przypadek zdeformowanego ducha, który może być kluczem do zagadki.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 lip 2009, o 19:24

Re: 1x09 The Empty Child (1)


Dziwnie mi się oglądało odcinek, był jakiś inny niż pozostałe. Jack póki co mi nie przypadł do gustu. "Are You My Mummy?" - przerażające to było. xD I ta maska na twarzy. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 15 sie 2009, o 14:16

Re: 1x09 The Empty Child (1)


Chris napisał(a):Dziwnie mi się oglądało odcinek, był jakiś inny niż pozostałe.(...)"Are You My Mummy?" - przerażające to było. xD I ta maska na twarzy. :D

Właśnie inny odcinek, ale podobał mi się, był trochę 'mroczniejszy', no powiedzmy ;) usunęłam część posta, z którą się nie zgadzam xD Jack jest fajny i tyle, nowa postać mnie cieszy, wprowadzi trochę świeżości
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 26 sty 2010, o 14:23

Odp: 1x09 The Empty Child (1)


Mi się również podobała mroczność tego odcinka. I już wiem teraz o co chodziło Kini z "Are you my mummy?" xD

Czy ten Jack to postać, która będzie w spin-offie Doctorka - Torchwood? Bo tak sobie skojarzyłem po plakacie :P
Ostatnio edytowano 26 sty 2010, o 15:16 przez Tristan, łącznie edytowano 1 raz
trust him... he's a doctor!
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 26 sty 2010, o 15:14

Odp: 1x09 The Empty Child (1)


Ha fajny tekst, prawda xD
Tak, Jack jest główną postacią w Torchwood :)
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 4 lip 2010, o 14:17

Odp: 1x09 The Empty Child (1)


Wow :D świetny odcinek, bardzo mi się podobał :D wszyscy uciekający w przerażeniu przed jednym dzieciakiem... i szpital zamieniający się powoli w takie zombiaki ;)
I "powinieneś porozmawiać z doktorem" :D pan Spock :p
Miałam przyhamować i nie oglądać na razie, dopóki inni nie wyrównają :P ale po zakończeniu odcinka... muszę, przepraszam :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 4 lip 2010, o 21:07

Odp: 1x09 The Empty Child (1)


Świetny odcinek. Okropnie podobał mi się pomysł z 'are you my mummy?', to jest rzeczywiście najstraszniejszy odcinek s1 DW. :D

Jack - nie wiem jak mogłem go nie lubieć przy pierwszym 'spotkaniu', ale za drugim razem oczywiście było dużo lepiej. :P

Wogóle fajny lot balonem - w confidentialu mówili, że na początku nie wiedzieli jak zrobić te wszystkie efekty 'fizyczne', poza tym wszystkie sceny są w nocy, a Moffat na to 'powiedzieli mi, że moge zrobić co chce' (czy coś w tym stylu). XD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 wrz 2010, o 00:14

Odp: 1x09 The Empty Child (1)


Świetny odcinek! Mroczny i pojawiła się wzmianka o jakiś Agentach Czasu i pojawił się Jack. Podoba mi się to wszystko :)
Odcinek momentami straszny. upiorny dzieciak i szpital pełen zombie. Tylko te maski trochę groteskowe.
Rose jak zwykle wpakowała się w tarapaty xD Lot balonem bardzo fajny :) Nie podoba mi się tylko to jej zauroczenie Jackem.
Ciekawe czy jack wie kto to jest Doktor.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 21 mar 2014, o 19:40

Odp: 1x09 The Empty Child (1)


Super mroczny odcinek. Ludzie z maskami rosnącymi na twarzach, dzieciak pytający "Are you my mummy"... A jeszcze dodać do tego bombardowania i dzieci włamujące się do domów na wyżerkę i robi się dziwnie.
Ale! Ten odcinek - poza tym, że jest bardzo dobry - ma wielki plus. Kapitana Jacka Harknessa :D
A tak btw. - lot na balonie super nierealistyczny - kto by się tak długo utrzymał?!

 


  • Podobne tematy do 1x09 The Empty Child (1)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.