Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

1x09 - The Dreamscape » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 lis 2008, o 18:00

1x09 - The Dreamscape

Spoiler:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 gru 2008, o 01:22

Re: 1x09 - The Dreamscape


Tak jak się spodziewałem - wątek jabłka z poprzedniego odcinka nawet nie został ruszony. Te niedopowiedzenia zaczynają mnie coraz bardziej denerwować.

Podobał mi się początek odcinka, ten z motylami, potem było już trochę gorzej ale i tak się całkiem dobrze oglądało.

Znowu pojawił się Scott i jego wątek robi się coraz bardziej zakręcony bo skoro żyję on tylko w jej wspomnieniach to jakim sposobem wysyła jej maile? Może MD go wskrzesiło?

MD głównym złym? Ja wiedziałem to już od pierwszego odcinka chociaż może jest to nazbyt oczywiste?

Abrams się z nami bawi :) W jednej scenie pojawił się bilet linii lotniczej Oceanic Air czyli tej z Lostów. Miły, ale nic nie znaczący szczegół :D

Peter ma kłopoty - nareszcie zaczęło się coś dziać z jego postacią.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 29 gru 2008, o 11:21

Re: 1x09 - The Dreamscape


Troche nudny był ten odcinek. Oczywiście nic dalej nie wyjaśnili. Ten gość na początku spokojnie mógł przeżyć. Tzn. jakby trafił w ine okno... Poza tym po co on do tej klatki zaglądał? I wogóle potem jeszcze pobiegł po marynarke teczke... Nie rozumiem tego. xD Będzie coś z Peterem w końcu, fajnie. Wogóle ciekawe kim on kiedyś był. Kto wysłał mejla? Mogłoby być to MD, no ale jakim cudem mają dostęp do wspomnień Olivii? Kurde, ale sie bawią w te pytania. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 19 sie 2009, o 19:00

Re: 1x09 - The Dreamscape


No nie, nie dość, że Scott niby nie żyje, dobra Liv go widzi, ale mejle hmm niech zaczną coś w końcu wyjaśniać, ja się tego domagam :P
MD jest podstępne i pewnie nie jest jedynym złem w tym serialu.
Aaa tez zauważyłam bilet ha ha :P
W końcu dzieje się coś więcej wokół postaci Petera, niech tylko nie przerwą tego wątku po 1 odcinku.
No cóż powiem jedno, nigdy nie lubiłam motyli :P
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 9 wrz 2009, o 16:30

Re: 1x09 - The Dreamscape


Po dłuższej przerwie postanowiłem wrócić do Fringe. Trzeba się wyrobić bo drugi sezon startuje 17 września.
Oczywiste jest to, że jest coraz więcej tajemnic a póki co niewiele jest wyjaśniane. Przecież to Abrams.
Motyw z motylami był fajny :D Już jak zaczął go ten jeden atakować to wiedziałem, że dobrze z tym kolesiem nie będzie.
trust him... he's a doctor!
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 12 lis 2010, o 22:18

Odp: 1x09 - The Dreamscape


Hahahah, ale się scenarzyści sie nami bawią. Ciekawe czy w ogóle poznamy odpowiedzi na wszystkie pytania, czy będzie tak jak z Lost, że część pozostawiono do własnej interpretacji widza...

Odcinek trzymający w napięciu, lecz jakiś dziwny. Miałem wrażenie, że inny od poprzednich. Odcinki Fringe w sumie w ogóle mi się nie dłużą, a to chyba dobry znak. :) Cieszę się też, że pojawił się jakiś nowy wątek z Peterem. Trochę świeżości wniesie w ten serial...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 21 kwi 2011, o 11:35

Odp: 1x09 - The Dreamscape


Całkiem interesująca sprawa - mordercze motyle. Potem okazuje się jednak, że zabić mogą nawet ludzkie lęki.
John Scott - kiedy ta postać w końcu zniknie?
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

FlashBack

Użytkownik

Posty: 42

Postdodano 18 cze 2011, o 10:25

Odp: 1x09 - The Dreamscape


Do odcinka podchodziłem dwa razy. Na początku wysiadłem ze względu na motylki. Srsly? Takiego badziewia dawno nie widziałem, jednakowoż reszta odcinka nieco wynagrodziła to zniesmaczenie wywołane pierwszymi scenami. Wątek halucynogenu przywodził na myśl film Koszmar z Ulicy Wiązów. Podobała mi się Olivia w zbiorniku, dowcipkujący Walter, a także Charlie, który pomimo tego, że stanowi tło dla reszty, to staje się moją ulubioną postacią w tym serialu. Z drugiej strony, ogromny minus dla Petera. No przepraszam bardzo, ale gdybym ja spotkał na swojej drodze, tak 'groźnego' faceta, to narobiłbym w gacie... ze śmiechu. 7/10.

 


  • Podobne tematy do 1x09 - The Dreamscape
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.