Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x09 - History Repeating » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 lis 2009, o 22:52

1x09 - History Repeating

Spoiler:


Premiera - 12 XI 2009
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 lis 2009, o 20:01

Odp.: 1x09 - History Repeating

<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 13 lis 2009, o 22:05

Odp.: 1x09 - History Repeating


To, że nowy nauczyciel historii to wampir, to oczywiste.
Że Logan powrócił jako wampir, także. Będzie się musiał nieźle kitrać przed swoją inkwizycją teraz.
Jak przesadzone te sceny z Emilie, musiałam włączyć światło w pokoju :P Rewelacyjny motyw :D
Biedny Deamon :(
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 lis 2009, o 11:29

Odp.: 1x09 - History Repeating


VD to zdecydowanie mój ulubiony serial z dotychczasowych premier :P Zabrałam się za oglądanie bez napisów a to o czymś świadczy xD
Mocny odcinek :P Szkoda Damona bardzo. Dziwnie było patrzeć na niego w rozpaczy.
Słodkie były te wspolne chwile braciszków. Świetny Damon jak udawał Stefana w barze xD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 14 lis 2009, o 19:18

Odp.: 1x09 - History Repeating


zgadzam się z wami!
totalnie szkoda Damona...aj jak on musiał ją kochać że pragnął ją odzyskać :(
świetne sceny z braćmi i dzięki odcinkowi wyjaśnił się wątek naszyjnika Bonne
troszkę Eleny było mi szkoda gdy na końcu Stefan dał jej kosza :/
a co do Logana ojj na pewno będzie zły!
kolejny odcinek będzie świetny!!
już na niego czekam niecierpliwie ;)
uwielbiam ten serial :D

Spoiler:


nie spoileruj!
Supernatural, The vampire diaries
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 lis 2009, o 20:55

Odp.: 1x09 - History Repeating


Serial od początku nie zwalnia, tutaj nie ma słabych odcinków. No przynajmniej od dłuższego czasu. Podoba mi się to że co chwilę jeden wątek się kończy, zaraz zaczyna się następny, a odcinki mają porządne końcówki. Powrotu Logana się nie spodziewałem. Nowy wampir w mieście narobi zamieszania. Tak jak Alaric. Chyba, że on przybył żeby upilnować Salvatorów.

Jeremy jak nic znajdzie coś w notatkach swojego ojca co będzie miało wpływ na kilka odcinków. Może nawet dowiemy się skąd Gilbertowie mieli zegarek.

Motyw Boonie/Emily świetny. Najpierw egzorcyzmy, a potem scena na gruzach kościoła. Kościoła pełnego wampirów. To mnie nieźle zszokowało. Szkoda Damona, że nie udało mu się sprowadzić Katheriny.

Boonie wie o wampirach. Ciekawe co ona na to.

Sceny Damon/Stefan świetne. Jak się przedrzeźniali, a potem to ich spotkanie w barze. Szkoda tylko że nie wpadli na nauczyciela historii.
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 16 lis 2009, o 14:25

Odp.: 1x09 - History Repeating


Czesiek_PL napisał(a):Jeremy jak nic znajdzie coś w notatkach swojego ojca co będzie miało wpływ na kilka odcinków. Może nawet dowiemy się skąd Gilbertowie mieli zegarek.

Może się okaże, że ta rodzina należała do Inkwizycji. Ale się namiesza wtedy :)
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 16 lis 2009, o 18:17

Odp.: 1x09 - History Repeating


justin napisał(a):VD to zdecydowanie mój ulubiony serial z dotychczasowych premier :P


Dla mnie jest to też jedna z bardziej udanych premier tej jesieni.

Sceny z Boonie bardzo mroczne i klimatyczne.

Damon i jego rozpacz :D śmieszna :P

Nie ma szans żeby obaj bracia zniknęli.

Mam nadzieję, że Jenna będzie dalej kręciła z tym nauczycielem :)
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 gru 2009, o 18:51

Re: 1x09 - History Repeating


Niezły odcinek. Podoba mi się wątek nowego nauczyciela i pwrót Logana. Może się namieszać. I ciesze się, że nie zapominają o Jennie, czyli postaci nie najważniejszej. :P

Damona sie dziwnie oglądało, bo taki ogólnie przygnębiony był na końcu... Nie w jego stylu. :P Ale zgadzam się, że szkoda, że nie sprowadził Katherine. I tych 27 wampirów. :D Nieźle Inkwizycja działała.

Motyw Bonnie/Emily nawet, nawet.

I podoba mi się wątek Caroline i Matta. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 1 cze 2010, o 15:46

Odp: 1x09 - History Repeating


Świetny odcinek! :P Wątek naszyjnika został ładnie zakończony. Ale jednak szkoda, że nie wypuścili tych 27 wampirów. :P
Nowy nauczyciel historii wampirem, spodziewałem się, kiedy zobaczyłem jego imię. :P Fajnie, że kręci z Jenną.
Powrót Logana mnie zaskoczył, ciekawe kto go przemienił.
Ładnie budują wątek Caroline i Matta, podoba mi się.
Jeremy dostał drugą szansę i pewnie znajdzie coś ciekawego z przeszłości Gilbertów. :P Już nie mogę się doczekać.
Zabawne sceny Stefa i Damona - w barze, w domu, na boisku. :P
Dobrze, że Elena powie Bonnie o wampirach. Trochę szkoda mi jej było, że Stef ją odrzucił. Ale nie oszukujmy się, oni się jeszcze spikną. ;P
I na koniec tekst Eleny z odcinka:
"Przepraszam, Stefanie. Sądziłam...że nie mogę być z tobą, ale jednak mogę." :D :D Strasznie mnie to rozśmieszyło.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 22 lis 2010, o 17:57

Odp: 1x09 - History Repeating


Wow, kto by się spodziewał, że Logan powróci?! Totalnie mnie to wbiło w fotel. Scenarzyści wprowadzają nam dwóch nowych wampirów - Logan i nauczyciel historii. Może być ciekawie... Będą walczyć z braćmi? Ci za pewne przez to nie wyjadą. W tym odcinku już bardziej podobał mi się wątek Bonnie, lecz o samej postaci nie zmienie zdania - nadal mnie wkurza. Fajnie, że ona też wie, że Stefan i Damon są wampirami. Elena będzie się miała komu wygadać. Czekam na rozwinięcie wątku Jeremiego, może coś odkryje - będzie interesująco. :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 1x09 - History Repeating
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.