Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x09 - Crossroads » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 11:11

1x09 - Crossroads

Staje się to, czego obawiał się Jake - do Jericho przyjeżdża oddział Ravenwood. Jednak mieszkańcy ostrzeżeni przez Stanley'a, na farmie którego Ravenwoodzi tankowali w nocy swoje Hummery, tworzą blokadę na moście wjazdowym do Jericho. Dowódca najemników daje im 4 godziny na odblokowanie drogi - później sam ją odblokuje wszystkimi dostepnymi metodami. Grey, Hawkins i Jake postanawiają wysadzić most, aby uniemożliwić dotarcie najemnikom do miasteczka. Pomysł jest dość kontrowersyjny zważywszy na to, że po drugiej stronie mostu mieszka kilkanaście rodzin, m.in. jest tam farma Stanley'a. Na wysadzenie mostu nie zgadza się Eric, któremu ojciec każe powstrzymać to za wszelką cenę. Eric jedzie więc na drugą stronę mostu.
Kiedy po 4 godzinach oddział Ravenwood pojawia się z powrotem, zastaje Jake'a na środku mostu, trzymającego włącznik podłączony do dynamitu, znajdującego sie pod mostem. Po krótkich pertraktacjach, kiedy jeden z najemników zostaje zabity przez Hawkinsa z broni automatycznej, a od drugiej strony przyjeżdża Eric wraz z bandą Jonaha, Ravenwoodzi wycofują się. Mieszkańcy nie mogą jednak czuć się bezpieczni, gdyż najemnicy w każdej chwili mogą wrócić.
W międzyczasie Emily przeżywa trudne chwile, gdyż właśnie tego dnia miałą wyjść za mąż za Rogera. Heather postanawia zaoopiekować się nią tego dnia. Dziewczyny kończą w barze Mary Bailey wypijając ostatnią butelką szkockiej.
Eric wyznaje April, że kocha Mary.

Morse code: “AOV SURPRISE” lub “1ST SURPRISE” lub "NOV SURPRISE"
Data emisji: 15.11.2006
Ściągnij odcinek tutaj
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 7 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bibby

Użytkownik

Posty: 19

Postdodano 19 lis 2006, o 11:38


Jak dla mnie odcinek dość słaby, nic ciekawego i wnoszącego do dalszej akcji.
A te przewidzenia Emily też w zasadzie nic szczególnego ani ciekawego, aczkolwiek mam nadzieję, ze to tylko chwilowy przestój. Zostały bodajże 2 odcinki i będzie mała przerwa.
Zobaczymy czym to się zakończy.
Jak dla mnie to chyb jeden z najgorszych odcinków.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 lis 2006, o 11:53


Najgorszy nie był (najgorszy był 2 i 3), ale tak troche dziwnie - oddział najemników z bronią automatyczną przestraszył sie jakis wieśniaków ze strzelbami, którzy chowaja sie, gdy usłysza pierwszy strzał? Ciekawe co dalej będzie z tymi z Ravenwood... No i skąd Hawkins miał broń?
A te przewidzenia Emily byłu nuuuuuudne :/
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 19 lis 2006, o 21:24


Wieśniaków się nie wystraszyli, tylko tego snajpera + zamknięta droga ucieczki, skazaliby sami siebie na rzeź.
<<

bibby

Użytkownik

Posty: 19

Postdodano 19 lis 2006, o 22:01


Właśnie.
A po za tym tylko ta broń to u Hawkinsa mnie już nie dziwi. Miał, ma i pewnie będzie miał "gorsze" rzeczy w swoim garażu/ winicy niż karabinek snajperski.
A Co Ravenwood kozakami to może oni są, ale nie samobójcami, więc jeśli zaczęli by ostrzał zapewne wszyscy by się pochowali a jeden strzał Jake, Hawkinsa czy Johana wystarczyłby aby wysadizć Hummery zatankowane zapewne do pełna.
<<

Andrew18

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 20 lis 2006, o 23:44


Hummery ewentualnie mogłoby uszkodzić zdetonowanie amonówy pod mostem, a nie żadne strzały. Chyba, że ktoś by miał rusznicę przeciwpancerną :)
<<

kuna

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 22 lis 2006, o 14:04


Pogromncy mitow obalili mit, ze od strzalow bak auta eksploduje! BUSTED!
<<

Andrew18

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 22 lis 2006, o 14:33


Owszem baki nie eksplodują od strzałów jeśli są napełnione. Eksplozja może natomiast nastąpić jeśli bak jest skrajnie pusty. Wtedy pary benzyny i powietrza eksplodują od najmniejszej iskierki :) dlatego na przykład nie powinno się dopuszczać do sytuacji kiedyschodzimy autkiem poniżej rezerwy. I nie wilno tankować prawie pustego baku będąc ubranym w sweterek :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 22 lis 2006, o 17:18


Emilly to katastrofa... nuuudy
a tak poza tym to fajny odcinek. Jake na moście wyglądałjak terrorysta :)
Obrazek
<<

rarehare

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 23 lis 2006, o 17:20


Udany odcinek , fajna akcja z mostem .
Niepokoi mnie tylko zwiększająca się ilość wątków miłosnych ... :o
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 25 lis 2006, o 21:12


Wrr Emily musi byc z Jake'm, najlpesze wedlug mne byly wlasnie z Emily sceny. Moglbym ja ogladac ciagle i ciagle i by mi sie nie znudzilo :)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 lis 2006, o 22:37


Gareth napisał(a):Wrr Emily musi byc z Jake'm

Tak w zasadzie, to ja bym wolała, żeby ona zginęła w którymś tam odcinku :P Ale i tak za dużo jest dla mnie w tym serialu wątków milosnych, mogli bardziej skupic sie scenarzysci na atakach, terrorystach, czymkolwiek :/
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 8 gru 2006, o 14:18


Jak Jake stanal na moscie z tym detonatorem to myslalam, ze normalnie padne ze smiechu :D Ja wiem, ze generalnie to nie byla wesola scena, no ale litosci!! W sumie bylam ciekawa jak to sie wszystko zakonczy... Na razie maja spokoj, ale kto wie co bedzie potem...

Ciekawa jestem co bedzie jak Eric sie dowie, ze April jest w ciazy...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 12 gru 2006, o 19:28


Jake na moście był świetny :cool: Dziwne widzenia Emily strasznie nudne były.

Podoba mi się wątek z tymi Ravenwoodami, w końcu coś się dzieje :D
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 12 gru 2006, o 20:01


Ten odcinek przynudzal. Mi sie oglnie samo to ze Eric niby zgubil portfel a ci go znalezli zupelnie nie podobal... Oglnie jericho troche podupada.
Widze tez ze Nikola i Sophia tak jakby razem odcinki ogladaly :D
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 12 gru 2006, o 20:45


4 dniowa różnica w poście, ale niektórzy widać nie dostrzegają, ale mniejsza o to :D

Szkoda, że tego mostu nie wysadzili, mogłoby być ciekawie, jakby coś potrzebowali, musieliby robić przeprawę :P


ps. popcornu nigdy za wiele ;D
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 sty 2007, o 22:31


Czy ktoś mi powie kiedy ten serial stał się taki irytujący?
W tym odcinku to wszyscy przechodzili samych siebie i Stanley i Eric i Emily i jej wizje :?
no dajcie spokój, cały odcinek siedziałam i wyzywałam każdego XD
nawet wątek z Ravenwoodami nie ratuje ogólnie marnego odcinka :P
Want your bad romance.
<<

Wilq

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 2 lut 2007, o 01:24

odcinek nawet byl nudny ale nie najgorszy ze dotychczasowych :) czekam z niecierpliwoscia na 10 odcinek :D
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x09 - Crossroads
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.