Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

1x08 - The Beginning Of The End » Zakończone Seriale » Merlin • seriale forumtv.pl

2008

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 lis 2008, o 04:00

1x08 - The Beginning Of The End

Spoiler:


Premiera: 11 listopad 2008
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 lis 2008, o 15:04

Re: 1x08 - The Beginning Of The End


Arthur polujący na latające klucze - LOL Kompletnie nie mogłam z niego :P

A w ogóle wątek z chłopcem i to kim jest - I know, że oni się tu zbytnio nie trzymają legend, do tej pory nie mogę przywyknąć do tego co zrobili z wiekiem Melina, ale bez przesady...
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 11 lis 2008, o 20:49

Re: 1x08 - The Beginning Of The End


No kombinują trochę z tym wszystkim. Ogólnie coraz mniej mi się widzi ten serial, ale to już chyba końcówka o ile dobrze kojarze, widać jak w tytule :P
Ale scena z latającymi kluczami była fajna, tak samo ta gdy jak Merlin się chował u Morgany i buty musiał do siebie sprowadzić :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 12 lis 2008, o 00:51

Re: 1x08 - The Beginning Of The End


Artur przeciwstawił się Mordredowi nad brzegiem jeziora, na którym znajdowała się wyspa Avalon - w bitwie pod Camlann Mordred zginął, lecz wcześniej śmiertelnie ranił ojca. Obecny przy tym Bedivere (lub Girflet) na prośbę umierającego Artura, wrzucił Excalibur do jeziora. Następca Artura na tronie - król Konstyntyn III musiał jeszcze walczyć z resztami armii Mordreda pod wodzą jego dwóch synów - Melehana i Meloua.
źródło: wikipedia

prawda, że nie trzymają się legend za bardzo ale wnioskując po tym odcinku będzie cząstkę z legendy o Mordredzie w tym wątku :)
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 lis 2008, o 04:55

Re: 1x08 - The Beginning Of The End


Mi się serial podoba w równym stopniu. Szkoda by było tak szybko go zakończyć.

W tym odcinku podobały mi się oczywiście sceny z kluczem i butami, były przekomiczne. :)

Szkoda że Merlin jednak pomógł młodemu...
We Are The World haiti
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 11 gru 2008, o 14:34

Re: 1x08 - The Beginning Of The End


Boy was creepy xD
W ogóle nie wiem jak teraz to wszystko zamierzają z Mordredem wyjaśnić, ale kij tam, poczekam :D

Arthur uratował chłopca ze względu na Morganę, sweet :D
chociaż brakuje mi tych Arthurowo-Merlinowych scen :P

A te chodzące buciki i latający klucz były boskie :P
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 11 gru 2008, o 21:25

Re: 1x08 - The Beginning Of The End


Ja to widzę tak, że Morgana poczuła jakąś więź z chłopcem i po prostu kiedyś stworzą wspólny front bez żadnych powiązań krwi.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 11 gru 2008, o 21:30

Re: 1x08 - The Beginning Of The End


nie mówisz chyba, że Morgana stanie się zła, bardzo zła? :P
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 11 gru 2008, o 21:36

Re: 1x08 - The Beginning Of The End


Łel biorąc pod uwagę, że jednak zmierzają w kierunku pewnych rzeczy z legendy to tak się zapowiada. Zresztą sama zobaczysz po obejrzeniu odcinka 12 jak to właściwie wygląda. Ja sama nie widziałam wcześniej Morgany w roli tej złej ;)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 gru 2008, o 22:16

Re: 1x08 - The Beginning Of The End


Ale Morgana się rozkręciła potem, ale nie będziemy spoilerować. ;p
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 18 gru 2008, o 20:27

Re: 1x08 - The Beginning Of The End


O kurde, śmierdząca sprawa. Ten Mordred miał takie straszne niebieskie oczy. :D
No i Merlin nie posłuchał smoka, ciekawe co przez to spowoduje...
Morgana i ta jej więź... Ciekawe co to było wogóle? Czemu jej tak bardzo na tym chłopcu zależało?
Obalić Uthera.
No, no, po tytule sądząc zaczynamy najciekawsze odcinki. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 18 gru 2008, o 23:49

Re: 1x08 - The Beginning Of The End


Chris napisał(a):No i Merlin nie posłuchał smoka, ciekawe co przez to spowoduje...

No to było raczej dość wprost powiedziane - nie posłuchał smoka, więc Mordred zabije Arthura :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 gru 2008, o 00:16

Re: 1x08 - The Beginning Of The End


Ale zanim do tego dojdzie minie jeszcze trochę czasu :) Mi się odcinek podobał, lepszy od poprzedniego bo było sporo Morgany i relacji Arttur/Merlin ale i tak mało w porównaniu do początkowych odcinków. Scena z latającym kluczem świetna xD Tak myślałem że chłopak będzie nazywał się Mordred, ale jakoś nie widzi mi się żeby w tym serialu walczył z Arturem chyba że poddadzą go jakieś kuracji żeby szybciej urósł :]
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 22 gru 2008, o 15:32

Re: 1x08 - The Beginning Of The End


Czesiek_PL napisał(a):jakoś nie widzi mi się żeby w tym serialu walczył z Arturem chyba że poddadzą go jakieś kuracji żeby szybciej urósł :]

Ten serial jest jak Smallville The Beginnings, więc zanim Arthur faktycznie zostanie tym królem i zanim dojdziemy do tego, że król Arthur zostanie zabity mogłoby się zejść wiele wiele sezonów, więc prawdopodobnie do tego nie dojdziemy :P

 


  • Podobne tematy do 1x08 - The Beginning Of The End
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.