Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

1x08 Stonewalled » Zakończone Seriale » The Killing • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

Informacja
Pobierz The Killing
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 13 kwi 2011, o 15:03

1x08 Stonewalled

Spoiler:

Data emisji: 15.05.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 maja 2011, o 21:17

Odp: 1x08 Stonewalled


Michelle Forbes jako matka w żałobie, powoli popadająca w obłęd jest genialna! Gdyby nie ona sceny u Larsenów byłyby nudne.
Terroryści zamieszani w sprawe Rosie, Ciekawe jak to się skończy. I jaki tak na prawdę ma związek Muhammed i nauczyciel z jej śmiercią. Bo z terrorystami mają na pewno jakieś powiązania.
Ciesze się, że wyjaśniła się historia Holdena i znowu współpraca z Linden będzie się układać. Lubię jak razem współpracują.
Jack upublicznił zdjęcia? Czyli pewnie jeszcze nie raz będą z nim kłopoty.
Polityczne sceny takie sobie. Kłótnie Jamiego i Gwen wciąż dobrze się ogląda, ale nie podooba mi się zachowanie Richmonda. Lubiłem go jako idealistę więc zadziwiło mnie, że zgodził się na taką zagrywkę.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 24 maja 2011, o 16:56

Odp: 1x08 Stonewalled


Zgadzam się , postać Mitch jest świetnie zagrana i jest ona jedna z najlepszych postaci w tym serialu. Gdy Stan sie wreszcie uspokoił, to teraz jego żona zaczyna popadać w obłęd, i zapomina co sie wokół niej dzieje.

No po Holdenie spodziewałem się właśnie czegoś takiego (lub , że ukrywa swoją rodzine ) , fajne było to jego opowiadanie, teraz Linden powinna go lepiej traktować i ich partnerstwo znowu nabierze rozpędu.

Sceny polityczne wciąż do mnie nie trafią , nie lubie Richmonda i chyba go nie polubie, sam ucieka ze swojej ścieżki, rzucajac teraz wyzwanie Adamsowi. Jak wojna to wojna, nie podoba mi sie to , ale może być przez to ciekawiej.
Jamie mnie wkurza, taki podstepny lis, a o Gwen to lepiej nie wspominać :P.

Bennet narozrabiał i nie ucieknie od tego łatwo , wkurza mnie to jego granie niewiniątka, które mu i tak kiepsko wychodzi.
Wogóle jakiś głupi musi być by rozmawiać tak głośno przez telefon i to jeszcze przy otwartych drzwiach , teraz to juz powinno być po nim.

Linden ma problemy z dzieckiem, który narobił niezłego bałaganu. Powinna go przyskrzynić :P za to.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 25 maja 2011, o 20:54

Odp: 1x08 Stonewalled


Zgadzam się z poprzednikami, postać Mitch jest świetna! Kapitalnie twórcy przedstawiają jej cierpienie związane ze stratą córki, emocje które nią targają... Kobieta nie kontaktuje, naraziła nawet synów na śmierć, ale dobrze, że pojawiła się w porę siostra.

Podobało mi się także jak przedstawili relacje Linden - Holden. Holden gdzieś wyjeżdża, spotyka się z podejrzanym typem, wymienia kopertami i w tym samym czasie zdjęcia z miejsca mordestwa Rosie trafiają do internetu. Linden zaczyna mu nie ufać i coś podejrzewa, aż w końcu go śledzi i traia w samo centrum spotkania osób uzależnionych. Dobra historia Holdena i ta rozmowa ich na koniec odcinka...

Bennet się wkopał. Chce uciec z kraju razem z koleszką, a cała rozmowa się nagrała. Ma ewidentnie jakieś powiązania z terrorystami, a ci z kolei ze śmiercią Rosie...

Richmond z kolei zdecydował się na odważny i nieczysty krok. Niby taki prawy, a jednak podjął decyzję o upublicznieniu związku rywala z kochanką. Będzie tego żałował... Już pewnie żałował gdy oglądał wiadomości i tą biedną, bogu ducha winną dziewczynę nagabywaną przez reporterów.

Hmm, zastanawia mnie czy będzie drugi sezon tego serialu. Jak myślicie to możliwe? Oglądalnośc ma w miarę dobrą i stabilną, tylko czy da się wątek śmierci Rosie aż tak rozciągnąć? Bo w sumie nie wyobrażam sobie czegoś innego w kolejnych sezonach... Jak sama nazwa serialu wskazuje - "The Killing" - chodzi o to jedno, konkretne zabójstwo.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 maja 2011, o 21:01

Odp: 1x08 Stonewalled


The Killing to amerykański remake duńskiego Forbrydelsen i tam jest właśnie robiony trzeci sezon. Pobieżnie rzuciłem okiem na wikipedie i chyba inną sprawą się zajmują w drugim sezonie co jest logiczne :) Ja z chęcią bym zobaczył kolejny sezon z tymi samymi bohaterami rozwiązującymi inne morderstwo.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 25 maja 2011, o 21:19

Odp: 1x08 Stonewalled


Tak, tak wiem, że to remake Forbrydelsen. Hmm, jak dla mnie - okej, zawsze będę zadowolony, gdy będę miał możliwość obejrzenia więcej odcinków The Killing, aczkolwiek nie wyobrażam sobie kolejnych sezonów z innymi morderstwami. Naprawdę, jak dla mnie dziwne. :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 maja 2011, o 21:28

Odp: 1x08 Stonewalled


Przesadzasz :P pomyśl o tym jak o kryminale. Jeden tom = jedno zabójstwo, a bohaterowie ciągle się rozwijają. Ja strasznie chciałbym zobaczyć jak Linden z Holdenem rozwiązują jakąś inną sprawę. Owszem klimat nie będzie ten sam, ale to akurat dobrze. Ja np. momentami nie mogę już patrzeć na Larsonów mimo kapitalnego aktorstwa rodziców. Ciekawie by to wyglądało zwłaszcza kilka lat później i byśmy się przekonali jak ta sprawa wpłynęła na kariery bohaterów.

Ale dość o kolejnych sezonach - ja chcę wiedzieć kto w końcu zabił Rosie! Na razie nikt nie wygląda na mordercę dla mnie dlatgo chciałbym żeby okazał się nim Holden albo narzeczony Linden :)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 25 maja 2011, o 21:33

Odp: 1x08 Stonewalled


Holdena podejrzewałem na początku, ale to nierealne! Co do narzeczonego Linden to w ogóle nie przyszło mi to do głowy, ale również wątpię. :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 25 maja 2011, o 23:05

Odp: 1x08 Stonewalled


Też sobie nie wyobrażam następnych sezonów The Killing o innych zabójstwach :P.Raczej myślałem, że bedzie ta jedna sprawa i koniec. Ale w sumie chętnie zobaczyłbym jak postacie , które bardzo polubiłem rozwiązują inne zabójstwa, zmieniają sie itd. (tylko juz bez pana R) :).

A co do zabójcy Rosie , to tak samo jak Czesiek obstawiam na narzeczonego Linden :). Mało możliwe , ale nagle zniknął i ta jego niechęć do podejcia Linden do sprawy Rosie , więc może :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 25 maja 2011, o 23:07

Odp: 1x08 Stonewalled


Tak teraz nad tym myślę i to mogłoby mieć sens. Jakby zabójcą rzeczywiście okazał się narzeczony to Linden z Holdenem by się spiknęli i mogą być kolejne sezony! :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 17 cze 2011, o 22:11

Odp: 1x08 Stonewalled


Wyjaśniła się sprawa z FBI, jak się okazuje Muhammed ma jakieś powiązania terrorystyczne.
Do tego Linden odkryła jeszcze związek Muhammeda z zabójstwem Rosie dzięki zindentyfikowaniu koszulki przez matkę.
Przeciekły zdjęcia z miejsca zbrodni, początkowo podejrzenia spadły na Holdera, a tu się okazało, że zrobił to Jack. Co za głupek! :P
Ale przynajmniej dzięki temu Sara pojechała za partnerem i dowiedziała się trochę o nim. To już wiemy, że to rodzina jego siostry, dla której dawał pieniądze w poprzednim odcinku. Fajnie, że między nimi się trochę wyjaśniło, teraz mogą współpracować pełną parą. :D
U Larsenów dalej matka świruje, już mnie zaczyna wkurzać jej postać, bo do gry aktorskiej nie mam żadnych zastrzeżeń. :P Mogłaby się zająć dziećmi, które jej zostały.
Nauczyciel nie jest taki czyściutki, na jakiego pozuje. Dobrze, że został podsłuchany w dobrym momencie. :P
Richmond pod wpływem emocji zdecydował się na nieczystą zagrywkę w Adamsa, której już pewnie żałuje.

A co do waszej rozmowy, to ja jestem zdecydowanie za tym, aby drugi sezon był o nowym śledztwie. :D Podobają mi się bardzo postacie dwóch głównych detektywów i chciałbym zobaczyć ich dalszą współpracę.
Jeśli chodzi o zabójcę Rosie, tak jak w komentarzu do poprzedniego odcinka, błagam niech to nie będzie narzeczony Linden. To dla mnie zbyt oczywiste ze względu na aktora, to była moja pierwsza myśl, gdy go zobaczyłem. Mam nadzieję, że zaskoczą mnie w finale.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 cze 2011, o 22:14

Odp: 1x08 Stonewalled


Trochę nudniejszy odcinek.

Mitch popada w paranoje, to przykre. Za to Stan próbuje życ dalej.

Richmond w końcu się wziął za przeciwników.

Bennet jednak zupełnie czysty nie jest.

No niech już to rowiążą wszystko! :( xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 1x08 Stonewalled
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.