Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1x08 - Separation Anxiety » Zakończone Seriale » Greek • seriale forumtv.pl

2007

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 15 sie 2007, o 13:39

1x08 - Separation Anxiety

Casey has to work with Dale's religious group as part of Zeta's community service because of a snafu in the schedule. Meanwhile, Rusty and Cappie try to find distractions from women.


Data emisji: 27 sierpnia 2007
Ostatnio edytowano 28 sie 2007, o 23:25 przez Nikola, łącznie edytowano 2 razy
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 15 sie 2007, o 23:03

Re: 1x08 - Separation Anxiety (spoiler)


Meanwhile, Rusty and Cappie try to find distractions from women.


:hah:

Już widzę jak to wygląda w wydaniu Cappie'ego. ;) tak samo jak w odcinku z Destiny aka Patty the fatty. ;)
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 28 sie 2007, o 23:28


Cappie był boski z tym maniakalnym sprzątaniem i barem ze striptizem i pielęgniarką, swoją drogą myślałam, że będą musieli tam zmywać czy coś, gdy odrzucili kartę kredytową :hihi:
Ale ogólnie było mi ga żal, bo to całe sprzątanie i striptiz było z powodu Casey...
Poza tym chyba się przekonuję do dziewczyny Rusty'ego, ostatnia scenka była kinda cute.
Nie skomentuję współlokatora Rusty'ego, on mnie coraz bardziej wkurza, a w tym odcinku już totalnie.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 sie 2007, o 09:31


DARWIN LIED
:hah: :hah:

Trish napisał(a):Poza tym chyba się przekonuję do dziewczyny Rusty'ego, ostatnia scenka była kinda cute.
Nie skomentuję współlokatora Rusty'ego, on mnie coraz bardziej wkurza, a w tym odcinku już totalnie.

Ja mam na odwrót ;) Coraz bardziej nie moge znieść dziewczyny ale za to Dale jest śmieszny ;) I jego mina jak zobaczył Casey :hihi:

Też mi było żal Cappie'go, ale generalnie wynudził mnie troche odcinek - taki o niczym. Mam nadzieje, że scenarzystom nie skończyły się pomysły tylko to taki mały kryzys :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 29 sie 2007, o 13:57


aja napisał(a):ale generalnie wynudził mnie troche odcinek - taki o niczym. Mam nadzieje, że scenarzystom nie skończyły się pomysły tylko to taki mały kryzys :P


Mnie w sumie też :P W trakcie odcinka szperałam na Allegro, więc to nie był dobry znak ;D

W każdym razie - biedny Cappie :( Całe jego zachowanie z powodu Casey.. Dziewczyna Rusty'ego mi w żadnym wypadku nie przeszkadza, całkiem sympatyczna jest, słodko razem wyglądają, ale te ILU Rusty'ego + "Thank you" w odpowiedzi przypomniało mi The O.C. ;)

A Dale.. eee jego mina, kiedy zobaczył Casey była miażdżąca, jakby się jakiś anioł przed nim pojawił ;) Ale potem na tym jego "koncerciku", to już mi się mniej podobał, wkurzający jest nieco :P
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 sie 2007, o 14:14


Ja tam lubię Jan K, jest miła i słodka, w sam raz dla Rustiego :)
Dale'a lubię trochę mniej, ale nie przeszkadza mi jakoś specjalnie, jest zespół był zabójczy :hah:

Nikola napisał(a):ale te ILU Rusty'ego + "Thank you" w odpowiedzi przypomniało mi The O.C. ;)

mi też :P

Trish napisał(a):Ale ogólnie było mi go żal, bo to całe sprzątanie i striptiz było z powodu Casey...

Mi też go było żal, relationships sux! XD

W ogóle podobał mi się Cappie w stroju pielęgniarki i Evan w stroju krokodyla XDD
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 29 sie 2007, o 16:16


Aaa wiem i jeszcze wątek kłótni Casey i Ash był totalnie nudny :/
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 sie 2007, o 17:46


Nikola napisał(a):ILU Rusty'ego + "Thank you" w odpowiedzi przypomniało mi The O.C. ;)

Chyba wszystkim nam się z tym skojarzyło ;) (fajny motwy, ale oglądanie tego samego w kolejnym serialu jest troche wtórne :P)
Trish napisał(a):wątek kłótni Casey i Ash był totalnie nudny :/

Prawda. Takie kłotnie 'nie śpie z Tobą w jednym pokoju, jesteś bebe' to można miewać w podstawówce :roll: No i oczywiście nikt inny, tylko Rebecca musiała zejść wtedy do salonu. No i najlepsze - pogodziły się, bo Casey przeczytała smsa Travisa :razz: No faktycznie powód :P

Aaa. Żal mi było jeszcze Calvina. Facet go zdradził, on boi się przyznać wszystkim, że jest gejem. Smutno.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 18 wrz 2007, o 00:31


Mi tez jest strasznie zal Calvina! To swietny facet i to smutne, ze jak sie ludzie dowiedza ze jest gejem to na pewno beda go inaczej traktowac.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 3 gru 2007, o 00:14

Re: 1x08 - Separation Anxiety


Przyzwyczaiłam się już, że odcinki Greeka nie są jakieś świetne.
Cappie zakochany czyścioszek. Smutne.
Darwin Lied, piosenka nie była zła. Kto by pomyślał, że z tego współlokatora Rusty'ego będzie taki rockowiec :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:

 


  • Podobne tematy do 1x08 - Separation Anxiety
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.