Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x08 - Second Chances » Zakończone Seriale » Hidden Palms • seriale forumtv.pl

2007

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 30 cze 2007, o 15:39

1x08 - Second Chances

Johnny zaskakuje Lizę w jej garażu. Rozmawiają o udziale Marii i Skipa w morderstwie Eddie'go. Rano Tess rozmawia z Cliffem o tym jak przyłapała go poprzedniego wieczoru z Marią. Dochodzi do wniosku, że winę za ich romans ponosi matka Eddie'go. Maria ogląda video, na którym jest pokazane, że Eddie dowiedział się o czymś ważnym. Karen wciąż kłoci sie z mężem o ich małżeństwo i jej wspomnienia związane z Johnem. Nikki zaczyna pracę w klubowym barze, lecz nie radzi sobie, dodatkowo rozprasza ją Cliff, który usilnie stara się ją przeprosić. Johnny mówi Grecie o kłótni jej ojca z Marią. Ona jest zaskoczona, gdyż uważa, że oni ledwo się znają. Gdy mówi o tym Skipowi, on uznaje, że jej rozmyślania tak naprawdę nie dotyczą jej zmarłego chłopaka, lecz jej stosunku do niego. Johnny prosi Cliffa o pomoc w zdobyciu laptopa Eddie'go. Karen rozmawia z synem o swoich małżeńskich kłopotach. Johnny mówi jej, że powinna zapomnieć o jego ojcu. Kolejnym pomysłem Cliffa na pogodzenie się z Nikki jest podarowanie jej wielu bukietów kwiatów, lecz ona nie jest z tego zadowolona. Tess rozmawia z Marią, obwinia ją o romans z jej synem, lecz tamta nie pozostaje jej dłużna. Cliff idzie do domu Marii, lecz zanim udaje mu się obejrzeć nagranie na laptopie ona go przyłapuje i wyrzuca z domu. Po tym wydarzeniu Cliff decyduje się pomóc Johnny'emu i Lizie w odkryciu prawdy o śmierci Eddiego. Johnny spotyka Marię, ona pyta go o jego zainteresowanie śmiercią jej syna. Skip odiwedza ją, rozmawiają o swoim dawnym związku i śmierci jej syna, on każe jej wyjechać z Palm Springs. Skip rozmawia z Johnny'm, radzi mu aby trzymał się z daleka od sprawy morderstwa dla dobra Grety, Johnny postanawia się wycofać. Nikki nie wie co ma robić z Cliffem, w końcu decyduje się dać mu drugą szansę. Karen i Bob ponownie rozmawiają o swoim małżeństwie. Ona dochodzi do wniosku, że musi pozwolić swojemu życiu płynąć dalej. Liza włamuje się do domu Marii Nolan, znajduje ją martwą z pistoletem w ręce. Wszyscy mieszkańcy zbierają się przed domem Marii, Skip jako jej adwokat rozmawia z policją, zabiera laptopa Eddie'go. Po powrocie do domu Johnny znajduje na swoim laptopie maila, jest do niego załączone nagranie, na którym Eddie mówi Marii i Skipowi, że wie, że on zabił swoją żonę. Gdy Skip próbuje odebrać broń Eddie'mu tamta wystrzela...

Data emisji: 4 lipca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Trish, łącznie edytowano 2 razy
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 2 lip 2007, o 17:49


Widzieliście promo?

http://youtube.com/watch?v=fUKO_qzUqUI

http://cwtv.com/video - tu jest to samo promo, ale ma parę innych scen.

I jeszcze coś takiego znalazłam: http://www.youtube.com/watch?v=C7RZVKXN6Jk&NR=1
Ostatnio edytowano 2 lip 2007, o 17:49 przez Paulina, łącznie edytowano 1 raz
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 2 lip 2007, o 18:49


Hmmm. Who's next? :cool: Kim jest ten facet z aparatem? I o czym mówi Eddie do kamery, że jego mama wie?

Hmm, najpierw przychodzi Maria, a potem jest jakaś szarpanina, ona stoi z tyłu, a widać, że jest tam też jakiś facet i pistolet u góry..

Obrazek
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 2 lip 2007, o 19:04


według mnie zabił ojciec Grety, tam na tym promo jest pokazane jak Eddie szarpie się w swoim pokoju z jakimś kolesiem w koszule w paski, a na tym filmiku który dostał Skip był w bardzo podobnej koszuli
<<

HeroSHI

Postdodano 6 lip 2007, o 13:19


Już mam :D

Końcówka była jakaś taka nudna, ale tak! :] Na samym końcu jeszcze dali że to jednak Skip zabił Eddiego :D

Czyli ewentualnie mają jakieś podstawy do 2 serii :>
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 lip 2007, o 13:29


WTF?!?!?! Co to ma być za shitowe zakończenie?! :/ Pierwsze pół godziny - kompletnie nic sie nie dzieje a później ni z tego ni z owego - Maria popełnia samobójstwo, wszystko sie niby wyjaśnia i pseudo-wzruszające pokazanie twarzy wszystkich bohaterów w światłach karetki. Gdy Maria powiedziała 'I sacrificed my son for you!' to już było wszystko wiadomo.
Jestem kompletnie zawiedziona; końcówka pozostawia wrażenie, że będzie jeszcze drugi sezon, ale wiadomo, że go nie bedzie więc mogli jakoś sensownie zakończyć a nie, że tylko Johnny zna prawde i koniec :?

Jedyne co mi się podobało to to, że Nikki dała drugą szanse Cliff'owi :viva: (mogliby zrobić spin-offa oo tej parze ;D) i że Karen i Bob sobie wszystko wyjaśnili :) Choć w zasadzie po tytule odcinka można sie było tego spodziewać ;)

A Maria miała fajne okulary jak gadała z Tess :)

I w zasadzie jakby był drugo sezon, też tak z 8 odcinków to bym się nie obraziła ;) Jestem ciekawa co Johnny zrobi z wiedzą, że to Skip, jestem ciekawa co tak naprawde stało się z mamą Grety... :)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 6 lip 2007, o 17:47


Odcinek taki sobie, no może po za ostatnimi 15 minutami i paroma momentami, w sumie gdyby nie ten mail to bym nie był pewny że Maria Nolan się sama zabiła, ja do momentu obejrzenia maila przez Jonnego byłem prawie pewny że ją zabito, a i wyszło że to Maria i Skip niby uśmiercili matkę Grety :/

Podobało mi się jeszcze to że Tess mimo że była zła na Marie jak przyszła tam pod jej dom to poleciała jej łza

P.S.
To że Johnny się dowiedział o śmierci Nolan to rozumiem Liza po niego zadzwoniła, ale po resztę też ona? Bo niby jak się tam tak szybko znaleźli?

Szkoda że nie będzie dalszych odcinków :( mogli by chociaż wsadzić Skipa za kratki i tak się zakończyć serial
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 lip 2007, o 17:58


Cya napisał(a):gdyby nie ten mail to bym nie był pewny że Maria Nolan się sama zabiła, ja do momentu obejrzenia maila przez Jonnego byłem prawie pewny że ją zabito

Ja też miałam takie podejrzenia, ale zweryfikowałam je nie po tym jak Johnny dostał maila, ale po tym jak Skip zabrał laptopa z domi Marii. No bo podejrzewałam tylko Skipa (bo chyba nie Tess ;D ) ale jesli on by ją zabił to byłby na tyle mądry, żeby zabrać komputer a nie czekać aż pojawi sie policja i połowa Palm Springs ;)
Cya napisał(a):wyszło że to Maria i Skip niby uśmiercili matkę Grety :/

I ten wątek m.in. mógłby być kontynuowany w 2 sezonie :D Szkoda, że go nie będzie...
Cya napisał(a):To że Johnny się dowiedział o śmierci Nolan to rozumiem Liza po niego zadzwoniła, ale po resztę też ona? Bo niby jak się tam tak szybko znaleźli?

To chyba nie istotne czy Liza zadzwoniła do Grety a ona po Cliffa i tak dalej czy Johnny biegnąc do domu Marii zadwonił do Grety :)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 6 lip 2007, o 18:19


aja napisał(a):biegnąc
jechał na rowerze, a na rowerze trudno gadać przez tel, dużo łatwiej jest jechać samochodem nawet ;D
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 lip 2007, o 19:28


No ale od momentu, w którym Liza zadzwoniła do momentu, w którym wsiadł na rower minęło pare chwił, podczas których na pewno zdążył zadzwonić do Grety :) A ta zadzwoniła do Cliff'a a razem z nim była Nikki :)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 6 lip 2007, o 20:11


O bosh beznadziejnie, pociągnęli wątek, który juz zaczęli w poprzednim odcinku. Naprawdę, skoro to Skip i Maria byli winni to po co dawali to nagranie w przedostatnim odcinku :roll:

No i jak widzę oni naprawdę liczą na ten 2 sezon [bo jest już napisany i ma 13 odcinków]. Cóż życzę powodzenia i nakręcenia dalszej częsci tego badziewia. Miałam nadzieję, że chociaż zaskoczą finałem, ale zawieli na całej linii.

Jedyne fajne scenki z Nikki i Cliffem :) Uwielbiam ich razem.

No i Maria miała naprawdę ładne te okulary :P
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 6 lip 2007, o 21:42


Trish napisał(a):Maria miała naprawdę ładne te okulary
takie na czasie też mi się podobały, coś w stylu od D&G :)
Ostatnio edytowano 6 lip 2007, o 21:51 przez Cya, łącznie edytowano 1 raz
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 6 lip 2007, o 22:24


Jestem totalnie zawiedziona tym odcinkiem, powinni skończyć wątek w tym odcinku, bo wątpie żeby kolejny sezon się przyjął, bo ten już był nudnawy, a jeśli chcą nadal go ciągnąć to mowie "Dziękuje nie skorzystam" ;)
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 6 lip 2007, o 22:30


KaRu$, no w sumie ten serial nie wciągnął mnie tak jak OC, ale może to za sprawą głównego bohatera, który wydawał się taki niemrawy. Jednakże mam nadzieję na drugi sezon :) Tylko szkoda że moja ulubiona postać zabiła się w tym odcinku :(
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 lip 2007, o 00:24


Ehm.. my tu wymyślaliśmy jakieś podstępy, że czym to oni nas nie zaskoczą, a tu.. Skip. Nawet w promo dali kawałek tego nagrania, ale kto by pomyślał, że dają rozwiązanie zagadki w promo i w poprzednim odcinku, powinni jakoś zamotać fabułą, a tu nic :/ Jedyny plus odcinka to Nikki i Cliff :P
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 9 lip 2007, o 13:30


Cya napisał(a):jechał na rowerze, a na rowerze trudno gadać przez tel, dużo łatwiej jest jechać samochodem nawet ;D
teraz są zestawy bluetooth więc nie ma problemu ...
Ale odcinek faktycznie ma trochę beznadziejne zakończenie ... końcówka dobra jak by maił być następny sezon ... chociaż z drugiej strony prawie wszystko się wyjaśniło ... tylko nie wiadomo co z matką Grety
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 12 lip 2007, o 02:17


Wszystko było strasznie przewidywalne, ale ładnie otworzyli sobie furtkę do drugiego sezonu.
See you in another life, brother...
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 13 lip 2007, o 20:39

Maria byla najlepsza w tym serialu... az chcialo sie ogladac! Zawsze do końca nie bylo wiadomo co zrobi. Co do odcinka to spodziewalem sie lepszego finału. Jedynie co mnie zaskoczylo to własnie samobojstwo [choc jak by jednak nakrecili 2 serie to i tego nie wiadomo] matki Eddiego.
trust him... he's a doctor!
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x08 - Second Chances
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.