Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x08 - Hard Sell » Zakończone Seriale » White Collar • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 25 sty 2010, o 21:45

1x08 - Hard Sell

Spoiler:


Premiera: 19 stycznia 2010 roku.
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 sty 2010, o 03:03

Odp: 1x08 - Hard Sell


W końcu jest :D Trochę trzeba było poczekać na napisy, ale się opłaciło.

Neal to ma gadane. Nieźle opchnął akcję Peterowi. A potem jeszcze znalazł tyle ludzi :D

Sceny z Mosem dobre jak zwykle :D

A więc Peter nie jest zły. Przecież to było oczywiste ;) Teraz pytanie czy Kate jest zła i czy Peter mówi całą prawdę.

Neal się wpakował - Kate chcę pozytywkę której on nie ma. Teraz będzie musiał ją ukraść i jednocześnie wziąć udział w akcji FBI :D Ciekawe też jak rozwinie się wątek tej pozytywki. Czyżby na końcu sezonu pojawi się bursztynowa komnata? ;)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 28 sty 2010, o 12:17

Odp: 1x08 - Hard Sell


odcinek nie był aż tak fajny jak się spodziewałam :P
było mniej uroczo :P
fajnie nawet się to rozwiązało. Neal będzie teraz pozytywki szukał i próbował ją ukraść. Zapowiada się ciekawie.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 30 sty 2010, o 15:44

Odp: 1x08 - Hard Sell


Według mnie trochę za łatwo rozwiązała się ta sprawa między Kate a Peterem :P Chociaż cieszę się, że P. nie grał tutaj tej złej roli.
Sprawa z pozytywką może być ciekawa... i pewnie to będzie priorytet Neala.
Sama sprawa z tymi maklerami taka sobie... chociaż podobała mi się scena w tym pomieszczeniu z komiksami...

"Peter, I trust you" :)
trust him... he's a doctor!
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 2 lut 2010, o 02:18

Odp: 1x08 - Hard Sell


Rozwiązanie takie jakiego się spodziewałam. Wiadomo było, że Peter nie będzie bad guy.
Sceny Neal/Peter były świetne w tym odcinku. Neal jak mu dogadywał.
Neal ma gadane, podczas tej niby rozmowy z klientem wymiatał. :)
Neal/Moz! hah uwielbiam ich razem. No i Neal mnie rozrbroił na końcu jak powiedział, że wcale nie ma tej szkatułki. xD

Teksty odcinka:

Just because I don't like guns, doesn't mean I can't use one.

You could sell light switches to the Amish.

xD
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 11 lut 2010, o 21:05

Odp: 1x08 - Hard Sell


Bardzo się ucieszyłem, że Peter nie jest tym złym. :P
Nie wyobrażam sobie tego serialu bez scen Peter/Neal. :D
Neal w tym odcinku znowu pokazał swoją moc wciskania każdemu wszystkiego. :P
I końcówka też świetna, jak się okazało, że on jednak nie ma tej pozytywki i musi ją ukraść. :P
Dalsze odcinki zapowiadają się naprawdę interesująco.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 6 mar 2010, o 22:50

Re: Odp: 1x08 - Hard Sell


Czesiek_PL napisał(a):
Neal to ma gadane. Nieźle opchnął akcję Peterowi. A potem jeszcze znalazł tyle ludzi :D

Sceny z Mosem dobre jak zwykle :D

A więc Peter nie jest zły. Przecież to było oczywiste ;) Teraz pytanie czy Kate jest zła i czy Peter mówi całą prawdę.

Neal się wpakował - Kate chcę pozytywkę której on nie ma. Teraz będzie musiał ją ukraść i jednocześnie wziąć udział w akcji FBI :D Ciekawe też jak rozwinie się wątek tej pozytywki.


Neal to ma gadane od poczatku, potrafi się rewelacyjnie dostosować do każdej sytuacji, chodzi wg. mody, żyje na poziomie :)

Z tym Peterem to mnie jednak końcówka złapała, dałem się nabrać, że jednak Peter, ale w odcinku się wszystko wyjaśniło, naszczęście na dobre. Gdyby Peter był tym złym to w tym rozwoju wydarzeń Neal by go zniszczył demaskując - jak to w sumie zrobił :D

Kate... Piekna, ile ma ok. 23lata aktorka? Peter jej zadał pytanie o Neala, czy go kocha, albo świetnie udaje, bo musi, że go nie kocha, albo chce zarobić na zawartości pozytywki lub udaje, że jest z tym, którą ją niby przetrzymuje - niby, bo jakoś nie rozumiem tego całego przetrzymywania, nie ma GPSa, swobodnie chodzi, Peter z nią rozmawiał, więc...? Myślałem, że ten kto ją ma to ją ma dosłownie...

Aktor pewnie zrezygnował na dobre z Chucka żeby grać główną role w White Collar w sumie to tam tylko grał amanta agenta w którym sara była zakochana, jego postać i tak nie miała przyszlości...
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 1 cze 2011, o 21:23

Odp: 1x08 - Hard Sell


No i od razu dostaliśmy odpowiedź na cliffhanger z poprzedniego odcinka. Peter spotkał się z Kate, ale tylko dlatego, że wie o jej współpracy z Fowlerem i prosi ją by zostawiła Neala w spokoju, bo to dobry przyjaciel i człowiek. Ach, wiedziałem, że nie zawiedziemy się na Peterze. Jestem usatysfakcjonowany wyjściem z całej tej sytuacji. :) Teraz Neal musi tylko ukraść jakąś pozytywkę. Co to dla niego. ;) Bułka z masłem. :P

Neal i Peter - świetni. Te docinki Neala, kiedy cały czas podejrzewał Burke'a o najgorsze...

Sprawa fajna. Neal po raz kolejny udowodnił, że potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji. Sceny z nim i Peterem w skarbcu też fajne. Aczkolwiek spodziewałem się jakiegoś porządnednie ukrytego przycisku, a on był po prostu pod antyramą...

I na koniec grzech nie zgodzić się z Lucasem. Aktorka grająca Kate jest rzeczywiście prześliczna. :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 13 cze 2011, o 14:45

Odp: 1x08 - Hard Sell


Fajne rozwiązanie sprawy z Kate. Ciekawe co teraz. I ta pozytywka... :P

Sprawa taka sobie szczerze powiedziawszy. Nie lubie jak jest złe napięcie pomiędzy Peterem a Nealem. :P XD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 1x08 - Hard Sell
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.