Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

1x07 Vengeance » Zakończone Seriale » The Killing • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

Informacja
Pobierz The Killing
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 13 kwi 2011, o 15:02

1x07 Vengeance

Spoiler:

Data emisji: 08.05.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 12 maja 2011, o 17:04

Odp: 1x07 Vengeance


Odcinek mógł trochę przynudzać, ale ogólnie nie był zły...

Stan jednak nie zrobił nic Ahmedowi. Skończył z czasami mafii definitywnie. Bardzo lubię tą postać. Dobry ojciec, dzielnie się trzyma w obliczu tej tragedii, kiedy żona jest załamana, a dzieci nie wiedzą o co chodzi i ciągle zadają pytania...

Richmond przez Ahmeda cały czas ma problemy. Kurcze cały czas zastanawiam się jak on jest powiązany z Rosie i jej śmiercią. Bo musi być. Inaczej ten wątek polityczny byłby zbędny.

106R! :D Dobry cliffhanger nam zaserwowali na koniec! Nie mogę się przez to doczekać następnego odcinka. :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 maja 2011, o 22:47

Odp: 1x07 Vengeance


Odcinek mógł przynudzać? Przecież tak można każdy epizod The Killing scharakteryzować :D Jednak w tym odcinku bardzo się tego nie odczuwało bo sprawa zaczęła zataczać szersze kręgi - w to wszystko zostali wplątani muzułmanie, a ta interwencja FBI na końcu intrygująca. Ciekawe co takiego znaleźli tam Linden z Holdenem.
Lindem znowu nie poleciała do narzeczonego - co za niespodzianka. Fajną miała za to scenę z synem jak uczyła go strzelać :P
Richmond ma coraz bardziej pod górkę, ale po takim czymś Adams może się przejechać jak Ahmed okaże się niewinny.
U Larsenów dalej radzą sobie ze śmiercią córki. Podobało mi się jak na końcu to żona zaczęła się interesować Bennetem.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 19 maja 2011, o 20:53

Odp: 1x07 Vengeance


Stan mnie zawiódł :P , ale i tak dobry z niego koleś.
Tylko końcówka mnie zaintrygowala z tym całym FBI.
Dział polityczny dla mnie jest nudny , Richmond jak mnie nie denerwował wcześniej teraz denerwuje , taki prawy człowiek z zasadami, Adams go jedzzie jak chce. Także czekam na powiązanie jego z tą całą sprawą , bo od tego Ahmeda raczej szybko sie nie odczepią.
Linden znowu nie wyjechała, ale to było do przewidzenia, ta sprawa za bardzo ją wciągneła.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 17 cze 2011, o 00:49

Odp: 1x07 Vengeance


Linden oczywiście nie zdążyła znowu na samolot, Rick musi być wściekły. :P Świetna scena przy paintballu, gdy Linden dawała synowi porady jak celować. :D
Holder jaki był zdziwiony i zdenerwowany powrotem Linden. :D
Stan jednak nic nie zrobił Bennetowi. Spodziewałem się takiego potoczenia się akcji.
Ale kumpel Stana nagadał teraz żonie o Bennecie i klatce, teraz ona zaczęła go podejrzewać. Jej stan jest zdecydowanie gorszy niż męża, może coś nabroić.
Abrams próbuje pogrążyć Richmonda związkiem z nauczycielem. Richmondowi jednak udało się przekonać radę, niedługo pewnie Bennet zostanie uniewinniony i tym razem burmistrz będzie miał problem. :P
Żona Ahmeda została wykluczona z podejrzanych ze względu na jej ciążę, a po okręgu dołączył przyjaciel Ahmeda, Muhammed.
Wizyta Holdera i Linden w maczecie mimo że z początku nieproduktywna, dostarczyła im tajemniczego adresu.
Znalezienie wejścia i kroczenie do nieznanego miejsca było klimatyczne, jestem ogromny ciekawy, co oni tam zobaczyli. No i świetny cliffhanger w postaci szturmu FBI. :P Niezmiernie mnie to zaintrygowało, szkoda, że już tak późno i muszę iść spać. :( Z chęcią włączyłbym kolejny odcinek.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 cze 2011, o 21:14

Odp: 1x07 Vengeance


You owe me fifty million bucks. xD Uwielbiam syna Linden. Znów nie zdążyli na samolot, ciekawe ile to się będzie jeszcze ciągnęło. :P

Akcja z FBI zaskakująca. Ciekawe jak to rozwiną.

Richmond wogóle nie ma jaj. :P Wiadomo, jest dobry, szlachetny itd., no ale tym sobie wyborów nie wygra. Ale podoba mi się, że jest pewny siebie i nie zmienia łatwo zdania, nawet jeśli miałoby to poprawic jego sytuację.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 1x07 Vengeance
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.