Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1x07 - Stand By Your Woman » Zakończone Seriale » Hidden Palms • seriale forumtv.pl

2007

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 cze 2007, o 17:37

1x07 - Stand By Your Woman

Johnny wyjawia Grecie i Lizie, że podczas przyjęcia Nikki nakryła Cliff'a całującego się z panią Nolan. Liza pokazuje mu więc nagranie z videochatu z Johnny'm, z którego słów można wnioskować, że w jakiś sposób dowiedział się o ich romansie. Natomiast Greta wnioskuje, że ich romans mógł być motywem zabójstwa Eddie'go albo przez Cliff'a, albo przez Marie.
Do grona osób podejrzanych dochodzi również ojciec Grety, który został sfilmowany kamerą z komputera Eddie'go, jak oczyszcza miejsce zdarzenia z odcisków palców.
Johnny odkrywa też przypadkiem na komputarze Lizy film, na którym całuje się ona z Eddie'm w dniu jego śmierci.
Mama Cliff'a nakrywa go w jego pokoju wraz z Marią.

by aja

Data emisji: 27 czerwca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Trish, łącznie edytowano 3 razy
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 1 lip 2007, o 17:39


Jestem bliższa stwierdzeniu, że za zabójstwem Eddiego stoi Greta, pani Nolan albo Liza ;) Wątpię, że to Cliff - bo to zbyt oczywiste.. od początku serialu przedstawiano go jako bad boy'a i po kolei wszystko wskazywało na niego.. Ojciec Grety to też zbyt oczywisty wybór skoro jest TAKI dowód nagrany na video - zbyt łatwe ;) Tylko jeżeli to Liza, to po co zaczynałaby całą akcję z zabójstwem, wtedy raczej wolałaby to ukryć, ale kto ją tam wie, dziwna jakaś jest ta dziewczyna i jeszcze nagrywała na laptopie seks z Eddiem w dzień jego zabójstwa yyy... Niewątpliwe jest, ze ktoś z dwójki Greta/Cliff kręci, bo mają różne wersje zdarzeń z tego feralnego dnia. A może więcej osób niż jedna jest w to zamieszana? Na pewno ojciec Grety tuszował sprawę, skoro chowa takie akta..
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 1 lip 2007, o 18:37


Ja wymyśliłam coś takiego, że Eddie dowiedział się, że jego matka ma romans ze Skipem [co chyba by nikogo nie zaskoczyło :P] no i się pokłócili i Maria go zabiła, a Cliff i Greta mają różne wersje wydarzeń, dlatego że im się wydaje, że to wina któregoś z nich, co nie jest prawdą.
A ogólnie najlepiej by było, gdyby się okazało, że Eddie'go zabił ktoś kogo w ogóle nie podejrzewamy np. Tess ;)
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 1 lip 2007, o 19:08


moja wersja o taka że Eddie został zabity przez Marie bo się dowiedział że jego matka ma romans z tą samą dziewczyną co on [Liza :D ], ale ta się zmyła i oczywiście połączyła się z Lizą która później wszystko nagrywała, po chwili na miejscu zjawiła się Greta [sama], a po chwili przyszedł Cliff [tez sam :P ] oboje później zadzwonili do ojca Grety, Skipa, a on postanowił ratować córkę bo wszystko wskazywało na to że to właśnie ona zabiła swojego chłopaka... ale jakimś przypadkiem [jeszcze nie wymyśliłem jak] dowiedział się o tym że Maria ma romans z Cliffem [ale laska romansów miała ;D ] i że to ona zabiła syna, a ten filmik to po prostu obcięty fragment dłuższego odcinka o tytule 'rozpacz z powodu śmierci Eddiego' i wycięto kawałek dzięki któremu Maria może szantażować Alana ;D
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 1 lip 2007, o 20:46


A może tak: Eddie dowiedział się o tym, że Greta przespała się z Cliffem i chciał się na niej odegrać, więc przespał się z Lizą. Cliff, chcąc wyjaśnić, co zaszło między nim i Gretą przyszedł do niego, ale doszło do bójki i przy okazji Eddie dowiedział się też, że Cliff sypia z jego matką. Cliff go tak niefortunnie uderzył, że Eddie stracił przytomność, a Cliff był pewny, że go zabił i uciekł. Eddie odzyskał przytomność i zrobił awanturę Marii i ona go zastrzeliła i zadzwoniła do ojca Grety, żeby zatuszować sprawę, ale nie powiedziała mu, co zaszło - w tym czasie przyszła też Greta i zobaczyła martwego Eddiego i zaczęła przytulać się do niego - stąd zakrwawiona sukienka, potem uciekła do Cliffa, a on obiecał zająć się sukienką i wszystkim. Maria powiedziała ojcu Grety, że widziała ją wybiegającą z domu w zakrwawionej sukience i dlatego był przekonany, że to Greta i zajął się wszystkim, a laptop Eddiego nadal był załączony i wszystko nagrywał, dlatego Maria ma nagranie.

;D
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 1 lip 2007, o 21:04


Nikola, ty to detektywem powinnaś zostać :D normalnie już uwierzyłem w twoją wersje :D
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 1 lip 2007, o 21:59


I tak się okaże inaczej ;D Bo jeszcze zostaje kwestia, czemu Greta i Cliff mają sprzeczne "zeznania" na temat tego, które pierwsze pojechało do Eddiego ;)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 lip 2007, o 16:25


Bez kitu, ja też już uwierzyłam w wersje Nikoli ;D
Nikola napisał(a):Bo jeszcze zostaje kwestia, czemu Greta i Cliff mają sprzeczne "zeznania" na temat tego, które pierwsze pojechało do Eddiego ;)

Być może:
Trish napisał(a):Cliff i Greta mają różne wersje wydarzeń, dlatego że im się wydaje, że to wina któregoś z nich, co nie jest prawdą.

To by też nie było głupie ;)

Ale mam jakieś przeczucie, że za zabójstem (o ile Eddie w ogóle nie żyje, bo zonk by też był, jakby sie okazało, że zyje :P) Eddie'go stoi ktoś poza naszego kręgu podejrzanych. Może się okaże, że z Eddie'm spała też Nikki i to ona go zamordowala ;D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 2 lip 2007, o 17:00


aja napisał(a):Ale mam jakieś przeczucie, że za zabójstem Eddie'go stoi ktoś poza naszego kręgu podejrzanych.


Może w takim razie ojciec Eddiego? :cool:

Moje 2 podejrzane to Greta i Pani Nolan. Skip "posprzątał"...no i powiedział w jednym z odcinków do do Grety: I made it all go away a ona nie zrozumiała...możliwe, że nie pamięta, że to ona strzeliła, a zrobiła to bo np. odkryła prawdę o L/E....pani Nolan może dlatego, że dowiedział się o jej romansie z Cliff'em i chciał powiedziec ojcu czy coś...

Cliff to owszem jest szurnięty, ale nie wydaje mi się, że to on był zabójcą, zbyt często dowody wskazywały na niego. A poza tym Nikki już i tak wiele przezyła z jego powodu, to to by już było za wiele.... ;) Nikki i Cliff są najlepszą parą w tym serialu....nie tacy nudni jak G/J no i Skip i Tess itd...

BTW - Nikola chyba powinnaś zostac detektywem.... :P
Ostatnio edytowano 2 lip 2007, o 17:03 przez Paulina, łącznie edytowano 1 raz
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 2 lip 2007, o 17:05


a tam najlepszą parą jest Cliff i Maria Nolan ;D
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 2 lip 2007, o 17:17


Ja sądzę, że to będzie coś bardzo w stylu 1 sezonu VM, Skip posprzątał, bo sądził, że to Greta zabiła Eddie'go, Maria go w tym wspierała, bo sama miała coś na sumieniu, Cliff i Greta sami nie wiedzą zbytnio co się stało, Greta zapewne przyszłam tam pierwsza, ale tego nawet nie pamięta, i z tego wynikają sprzeczne zeznania, a tak naprawdę zabójcą jest ktoś kogo nieco poznaliśmy [no bo np. gdyby zabójcą był ojcjec, którego na oczy nie widzieliśmy, to byłoby głupie] i okaże się, że miał bardzo zaskakujący motyw ;)
Of course najlepsze by było, gdyby się okazało, że z jakiegoś tam powodu upozorowali samobójstwo, a Eddie sobie gdzieś spokojnie żyje :D
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 2 lip 2007, o 17:25


aja napisał(a):Być może:

Trish napisał(a):Cliff i Greta mają różne wersje wydarzeń, dlatego że im się wydaje, że to wina któregoś z nich, co nie jest prawdą.

To by też nie było głupie ;)


W sumie mogłoby pasować :> W końcu gdyby on uderzył Eddiego, to nawet gdyby niefortunnie upadł na głowę, to nie byłoby tyle krwi, a tam pistolet itp.

aja napisał(a):o ile Eddie w ogóle nie żyje, bo zonk by też był, jakby sie okazało, że zyje :P


Zakładałam tak po pierwszym odcinku, ale teraz to nawet jego grób pokazano, więc tak trochę dziwnie, ale kto wie ;)

aja napisał(a):Ale mam jakieś przeczucie, że za zabójstem Eddie'go stoi ktoś poza naszego kręgu podejrzanych.


Też to brałam pod uwagę, ale hmm kto? ;) Tess? Nikki? Bo jeżeli to ktoś, kogo w ogóle jeszcze nie znamy, to tak trochę głupio, bo jak mielibyśmy się domyśleć nawet po wielu poszlakach, skoro nawet nie został ten ktoś wspomniany :>

Paulina napisał(a):Może w takim razie ojciec Eddiego? :cool:


O nim co prawda nic nie było wspomniane, ale w końcu jakiegoś musiał mieć, gdzie się zapodział ten cwaniak? :cool:

Paulina napisał(a):Nikki i Cliff są najlepszą parą w tym serialu..


Dokładnie :D

Paulina napisał(a):BTW - Nikola chyba powinnaś zostac detektywem.... :P


Zostanę jednak przy swoim zawodzie ;D


Jeszcze bym zmieniła w mojej wersji, że Cliff wrócił do domu Eddiego i zastał tam Gretę, która była w szoku i cała zakrwawiona, a pistolet na ziemi i zorientował się, że to jednak nie była jego wina i uciekli stamtąd razem, a teraz Greta myśli, że to Cliff, a Cliff, że to Greta - a tak naprawdę pani Nolan :] A uciekających Gretę i Cliffa widziała Liza (bo mówiła Johnny'emu, że ich widziała razem).
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 2 lip 2007, o 17:29


Trish, z tego twojego toku myślenia pozostaje jeszcze tylko Liza i Tess ze starych mieszkańców osiedla, bo Johnnego i Hardów raczej podejrzewać nie można ;) No chyba że nasza draq queen to zrobiła i winny śmierci Eddiego jest Jesse Jo

A co do tego że Greta przyszła sama i się pomyliła to też jest coś nie tak, bo ona powiedziała że razem wyszli z imprezy z Cliffem czyli można zrozumieć też że razem pojechali tam jednym autem czyli przyszli razem
Ostatnio edytowano 2 lip 2007, o 17:31 przez Cya, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 lip 2007, o 17:35


Paulina napisał(a):Nikki i Cliff są najlepszą parą w tym serialu....nie tacy nudni jak G/J no i Skip i Tess itd...

Absolutnie się z tym zgadzam. Nie dośc, że nie są nudni, to jeszcze ladnie ze sobą wyglądają

Zgadzam sie z Paulina, że najbardziej prawdopodobne jest, że zrobiła to Greta, bo wtedy zgadzałoby sie zeznanie Cliff'a, który na bank tego nie zrobił, więc nie miał większego interesu, żeby kłamać, że to Greta była szybciej u Eddie'go niż on. Motyw z zanikiem pamięci Grety jest b. dobry, ale jeśli już ona zabiła, to myśle, że to było bardziej przemyślane i planowała troche to zabójstwo. A teraz po prostu dobrze udaje tą wielką rozpacz albo naprawde po zabiciu Eddie'go była tak zszokowana tym co zrobiła, że uciekła no i jej ojczulek musiał wszystko posprzątać, mimo że w planach miałą że sama to zrobi no ale nie przewidziała, że tak sie przestraszy jak już go zabije :P A jak sie wplątała w to Maria...? Hmm... może obie to zaplanowały :)
Cya napisał(a):A co do tego że Greta przyszła sama i się pomyliła to też jest coś nie tak, bo ona powiedziała że razem wyszli z imprezy z Cliffem czyli można zrozumieć też że razem pojechali tam jednym autem czyli przyszli razem

Mi sie wydawało, że Greta powiedziała J., że Cliff wyszedł pierwszy z imprezy i kiedy ona sie zorientowała to też wyszła. I nie widze poszlak mówiących, że przyjechali tam jednym samochodem :P

Nie moge doczekać sie czwartku ;D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 3 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 2 lip 2007, o 18:00


Ja uważam, że to Greta...nie wiem jakim cudem nie pamięta niczego, ale Skip po obejrzeniu materialu od Nolan pił i płakał, a nie sądzę by się rozpłakał, gdyby tam było nagrane, że Maria zabija syna a on to tuszuje, więc wg mnie tam jest nagrane jak Greta zabija Eddiego...

Ja obstawiam, że było tak, że Cliff najpierw pojechał do Eddiego i się z nim pokłócił o Gretę, wybiegł a potem wrócił by porozmawiac i była tam Greta i trzymała Eddieog i powiedziała, że popełnił samobójstwo, ale wtedy znowu ta moja teorai z Gretą się sypie, no bo co...5 minut bo zabiciu, by już nic nie pamiętała....?dziwne...więc znowu wkracza Maria. :P Ale w każdym razie Cliff zabiera Gretę i uciekają do niego...Cliff jest przekoany, że to jego wina...a Maria powiedziałą Skipowi, że to Greta...

Więc tak naprawdę...mam dwóch głównych podjerzanych....

Albo to był jednak Skip (chociaż wtedy by było głupio, że zdradzili jego udział w tuszowaniu w przedostatnim odcinku...).... :P albo ojciec Johnny'ego.... ;D
Ostatnio edytowano 2 lip 2007, o 18:02 przez Paulina, łącznie edytowano 2 razy
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 2 lip 2007, o 18:19


Paulina napisał(a):albo ojciec Johnny'ego.... ;D
w sumie on ukrywał że w domu ktoś się zabił...
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 2 lip 2007, o 18:23


Cya napisał(a):
Paulina napisał(a):albo ojciec Johnny'ego.... ;D
w sumie on ukrywał że w domu ktoś się zabił...


Ale mi chodziło o ojca a nie ojczyma.... ;)
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 2 lip 2007, o 18:24

a fakt :P ale może ten ojczym ma coś wspólnego ze śmiercią Eddiego :)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x07 - Stand By Your Woman
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.