Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

1x07 - Multiple Choice » Zakończone Seriale » Greek • seriale forumtv.pl

2007

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 11 sie 2007, o 22:05

1x07 - Multiple Choice

Rusty develops a plan to keep all his grades up during a hectic mid-terms week and still have fun at the Kappa house. Meanwhile, Cappie and Casey are partners for a school project and things heat up.


Data emisji: 20 sierpnia 2007

Zapowiada się hot pomiędzy C i C. :D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Paulina, łącznie edytowano 2 razy
<<

Tatsumi

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 21 sie 2007, o 22:30


właśnie obejrzałem i powiem tak 10/5 po prostu best from the best motywy jezyka greckiego w barze czy matrixa (wybierz właściwie NEO) jak i sposób na zdanie testu mnie powali szkoda ze para Casey i Evan (jej sprawy ) ida bardziej do przodu niz to sie miało cofac :shoot:
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 21 sie 2007, o 22:31


Boże...co oni mają tam za durne tradycje i zwyczaje...znowu się poczułam jakbym oglądałą przedszkolaków...

Cappie - I wanna be with you. awwwwwwwwwwww x10000 :P A Casey jest głupia...no jak tak można...przecież widać, że tak naprawdę jej wybórem powinien być on a nie Evan...biedny Cappie... :( a tak się starał...no i po scenach ich wspólnych chyba nikt nie powie, że międyz nimi nie ma chemii...no i wzrok mówi wszystko...

Cappie jako Morpheus...odrazu jak założył okulary wiedziałam że to będzie nawiązanie do Matrix'a. ;)

Cappie:You pick the hand with the jelly bean and you go back to your dormroom with a burst of fresh blueberry flavour and no questions asked. You take the other one and you get to see how deep the rabbit hole goes.
Rusty:The rabbit hole?
Cappie:So Neo, which one do you choose?

;D

Rusty...jak można na studiach 1. raz ściągać? XD wiem, wiem, że tam jest inaczej, ale przyjechał by chłopak do Polski i by już od kołyski był w tym dobry.

Travis - powiem tylko: OMFG...jak Ash może z nim być...I'm not good with names.... no i Ash wg mnie wcale na szczęśliwą nie wyglądała...ale to co tej jej niby siostry zrobiły....pfff...ja bym je wtedy opier..... równo...

No i Cappie i Travis - pojedynek. :what: EAT MYSHORTS. :hah:

Ale jestem wielce nie pocieszona tym, że Case wybrałe Evan'a...

No i Beaver który dowiedział się że J.F.K. to nie tylko lotnisko :hah:
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 22 sie 2007, o 09:13


Sceny Casey/Cappie były absolutnie sweet ;) I to I wanna be with you - jak Casey mogła tak to olać?! I ta dziwna uroczystość wręczenia liter (?) - to wg mnie było wręcz creepy, z tymi ludzmi z sorority i fraternity gapiacymi sie na Ciebie :shock: A jak Cappie to zobaczył, i ta jego mina - to było tak smuutne :(
Paulina napisał(a):Travis - powiem tylko: OMFG...jak Ash może z nim być...I'm not good with names.... no i Ash wg mnie wcale na szczęśliwą nie wyglądała...ale to co tej jej niby siostry zrobiły....pfff...ja bym je wtedy opier..... równo...

Też jej nie rozumiem. Ten Travis to kompletny asshole! W ogóle jestem ciekawa jak rozwiną wątek Ash/Calvin :D
Paulina napisał(a):Ale jestem wielce nie pocieszona tym, że Case wybrałe Evan'a...

Dokładnie - kolejny odcinek kończący się romantycznie nudną sceną Casey/Evan - to już się robi trochę nudne ;) I po tym wszystkim co ona mu wybaczyła, trudno mi sobie wyobrazić coś, co mógłby zrobić Evan, żeby Casey wkurzyła się na tyle mocno, żeby z nim zerwać...
Paulina napisał(a):No i Beaver który dowiedział się że J.F.K. to nie tylko lotnisko :hah:

Teraz tylko trzeba go uświadomić kim był LaGuardia ;D


Cappie: Congrats Case, your kids will be very Aryan.
:hihi: :hihi:
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 22 sie 2007, o 13:55


Szczerze mówiąc zaczyna mnie ten serial wkurzać, te zachowania dziewczyn ze stowarzyszenia są rodem z naszego gimnazjum, no i te ich wszystkie zabawy, zwyczaje itp. są głupie i nudne dla widza.

Oprócz tego zwyczaj kończenia odcinków sweet scenkami Casey/Evan, WTF ile można ?!

I wanna be with you, było wiadomo cute, ale tutaj nie pasowało, dla osoby próbującej zaplanować życie wiadomo, że odpowiedź Evana jest lepsza. W ogóle scenki Casey/Cappie jakoś nie przypadły mi do gustu, co jest przykre, jako, że od początku czekam na tą parę :roll: No i to, że nie umiał się zdobyć na poważną rozmowę...

Travis był w ogóle no comment, pewnie gdyby się siostry nie wtrąciły to Ash sama by pomyślała o zerwaniu z nim, a tak przypuściła ofensywę.

Rusty i jego sprawa ze sciąganiem z batoników i chodzeniem i panikowaniem, mieli z niego robić fajniejszego chłopaka a on się robi coraz nudniejszy.

Co było fajne, hmm... chyba jedynie grecka kłótnia. No i mina Cappie'ego na koniec [wreszcie spoważniał na kilka sekund].
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 22 sie 2007, o 15:06


aja napisał(a):jak Cappie to zobaczył, i ta jego mina - to było tak smuutne :(


Aa, ta ostatnia scena była dołująca, biedny Cappie :(

Ogólnie najlepsza była scenka Cappie/Travis i pojedynek po grecku ;)

aja napisał(a):trudno mi sobie wyobrazić coś, co mógłby zrobić Evan, żeby Casey wkurzyła się na tyle mocno, żeby z nim zerwać...


Albo to on będzie musiał z nią zerwać albo uświadomić sobie, że woli facetów i powiedzieć o tym Casey :hihi: Nie widzę innego motywu, ona najwyraźniej w głębi nadal chce być z Cappiem, ale się przed tym broni i jej związek z Evanem posuwa się do przodu.

A Ash/Travis to kompletne nieporozumienie, koleś nadający się od razu na straty ;) Ale po tym co zrobiły "siostrzyczki", nie dziwię się, że Ash z nim nie zerwała, tak się wtrącać w czyjeś osobiste życie :/
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 22 sie 2007, o 15:21


Nikola napisał(a):Albo to on będzie musiał z nią zerwać albo uświadomić sobie, że woli facetów i powiedzieć o tym Casey :hihi: Nie widzę innego motywu, ona najwyraźniej w głębi nadal chce być z Cappiem, ale się przed tym broni i jej związek z Evanem posuwa się do przodu.


Może Evan będzie z Calvin'em? :hah:

A tak na poważnie to Casey sama wie, że Cappie jej obojętny nie jest, ale wybiera opcje z Evan'em, ponieważ wie, że z nim już ma zapewnioną i stabilną przyszłość. A Cappie planu żadnego nie ma, życie to dla niego zabawa....niestety wielu jest takich facetów, którzy są mądrzy, fajni, czuli itp, ale mają złe nastawienie do życia....no bo Cappie jest hot i cute i w ogóle...no ale to za mało na materiał na poważny związek...co nie zmienia faktu, że słodko wyglądał jak powiedział: I wanna be with you. :D
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 26 sie 2007, o 22:23


Kurde, tak jak na początku nie lubiłam Evana tak teraz nie mogę nic złego o nim powiedzieć... znaczy nic złegp w ostatnich odcinkach. Oczywiście wolałabym żeby Casey wybrała Cappiego, ale nie czepiam się że została z Evanem, w końcu on daje jej jakaś przyszłość.

Paulina napisał(a):No i Cappie i Travis - pojedynek. :what: EAT MYSHORTS. :hah:

:hah: :hah:

W ogóle Dr. Hastings znaczy się aktor, który go gra to gra a raczej użycza głosu Homerowi Simpsonowi :P

Travisa to w ogóle nie komentuje :/
Want your bad romance.
<<

HeroSHI

Postdodano 27 sie 2007, o 00:06


Taa pojedynek na grecki był niezły ;D

Teraz naprawdę zastanawiam czy oby Casey nie ma zostać już z Evan'em a Cap był tylko ciekawą przygodą...
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 18 wrz 2007, o 00:29


Ach sceny Cappie'go z Casey byly swietne!! :) Tylko on naprawde musi sie troche zmienic, bo inaczej Casey nigdy na niego nie spojrzy jako na powaznego kandydata do zwiazku. Fajnie, ze jest taki luzak, ale dobrze by bylo gdyby od czasu do czasu pomyslal o powazniejszych sprawach :D
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 24 wrz 2007, o 18:26


Osoba, która zrobiła napisy do piątego i szóstego odcinka jest na studiach zagranicą, więc jeśli nie pojawi się nikt nowy może być nieciekawie.
See you in another life, brother...
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 26 wrz 2007, o 10:13


Gunia przeczytaj posta nad Tobą!

Jeżeli jeszcze raz ktoś się spyta o te napisy, dostanie ostrzeżenie!

Narazie napisów nie ma, ćwiczcie swój angielski. ;)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 paź 2007, o 15:32

Re: 1x07 - Multiple Choice


Cappie - I wanna be with you. awwwwwwwwwwww x10000 :P

to bylo so sweet... wspaniałe. A w ogóle to szkoda mi Cappiego. Końcówka była smutna i ten jego wyraz twarzy.
Ten Travis, no cóż. Okropny gość.
I to był mój pierwszy odc. Greeka oglądany bez napisów :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 8 lis 2007, o 23:03

Re: 1x07 - Multiple Choice


Co to za akcje z jakąś świecą? :P Potem jakieś pieśni, wyobrażacie sobie coś takiego w Polsce? :P
Szkoda Cappiego. Odcinek przeciętny i nudny.
See you in another life, brother...

 


  • Podobne tematy do 1x07 - Multiple Choice
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.