Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x07 - Long Live the Mayor » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 10:26

1x07 - Long Live the Mayor

Kiedy mieszkańcy przygotowują się do Halloween, do miasteczka wraca Grey Anderson, który był na wyprawie po jakiekolwiek informacje, nt. sytuacji USA. Wraca z niezbyt optymistycznymi wiadomościami. Waszyngton, jak i prawie wszystkie największe miasta USA został zniszczony. Z większych miast, nadal istnieje tylko Nowy York, którego policja znalazła vany z bombami atomowymi, kilka minut przed planowanym wybuchem.
W międzyczasie do miasteczka przyjeżdża Jonah Prowse, ktory kiedyś przjaźnił sie Jake'em. Jest przywódcą grupy facetów o ciemnej przeszłości, prowadzących nieczyste interesy za miastem. Okazuje się, że Jonah jest także ojcem Emily.
Jonah mówi, że chce wpłacić kaucje za Mitchella, który nadal siedzi w więzieniu za kradzież koni Green'ów. Umowa staje na tym, że Mitchell wyjdzie z więzienia, ale w zamian za jedzenie, które ukradł z pociągu i gdzieś ukrył oraz obietnicę, że żaden z ludzi Jonah'a nie zbliży się do miasteczka. Lecz kiedy rada miasteczka nie zgadza sie na warunki, jakie wynegocjował Jake, Johan wysyła dwóch ludzi do Jericho, ktorzy wyciągają Mitcha z więzienia.
W międzyczasie, kiedy mieszkańcy przygtowują halloween'owe dekoracje, Emily mówi Heather troche więcej nt. jej byłego związku z Jake'em. Kiedy Heather przyznaje, że czuje coś do Jake'a, Emily ostrzega ją, że jest wiele rzeczy o Jake'u, których ona nie wie.
Stan burmistrza Green'a jest coraz gorszy. Antybiotyki, które są dostępne w Jericho już na niego nie działąją i April mówi, że jeśli w ciągu ok. 12 godzin nie dostanie innego antybiotyku - Cipro, burmistrz najprawdopodobniej umrze. Jake i Eric decydują się więc, że pojadą do Rogue River, gdzie znajduje się najbliższy duży szpital.

Morse code: “PRAY FOR NYC”
Data emisji: 01.11.2006
Ściągnij odcinek tutaj
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 7 gru 2006, o 23:54


Jejku przez moment myslalam, ze burmistrz umrze... Dobrze, ze udalo sie go uratowac.

Strasznie mi sie podobaly sceny ze Stanley'em i Mimi w tym odcinku.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 8 gru 2006, o 00:05


Sophia napisał(a):Strasznie mi sie podobaly sceny ze Stanley'em i Mimi w tym odcinku.

Nieeeee :P Tylko nie to... oni stanowią chyba najnudniejszy wątek w tym serialu! Wieśniak i urzedniczka :hah: Kto to wymyślił w ogóle? :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 8 gru 2006, o 01:13


A mnie tam oni zawsze rozsmieszaja :) A tego mi potrzeba czasem w tym serialu :D
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 11 gru 2006, o 02:31


Mnie denerwuje Gracie. Widzi, że dziewczynie zależało na tej szkatułce, a i tak musiała zrobić po swojemu :?

Heather i Jake :roll:

W końcu ktoś pomyślał, żeby sprawdzić nowych mieszkańców, m.in. Hawkinsa, ciekawe czego się dowiedzą :cool:

Przez chwilę też myślałam, że burmistrz nie przeżyje, no ale jeszcze i tak nic pewnego, czy uda im się zdobyć te antybiotyki..

A co do wieśniaka/urzędniczki, jak to nazwała Aja (;D), to podobał mi się jeden tekst na temat brakującego trójkąta i "szafki, zlewu i ..?" czegoś tam, nie pamiętam, ale dobre to było ;)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 12 gru 2006, o 19:11


Ten tekst o trojkacie byl uroczy :D Zreszta mi tam ten watek nie przeszkadza...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 16 sty 2007, o 19:22


A ja odcinek oglądałam od połowy, bo AXN miał jakieś trudności :?
w zasadzie nie miałabym sie do czego doczepić bo nie widziałam całego odcinka ale, scena resuscytacji Greena była dobra, też myślałam, że może nie uda im się go uratować.
Want your bad romance.
<<

Surwiwin

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 17 sty 2007, o 18:41


Nikola napisał(a):A co do wieśniaka/urzędniczki, jak to nazwała Aja (;D), to podobał mi się jeden tekst na temat brakującego trójkąta i "szafki, zlewu i ..?" czegoś tam, nie pamiętam, ale dobre to było

kuchenka - zlew - blat :) Też mi się podobał ten fragment. Nawiasem mówiąc Mimi miała rację - wiem z własnego doświadczenia :cool:
Scena resuscytacji niesamowita...Gdy w zwolnieniu zaczęli pokazywać Jake'a i Erica to myślałam, że już po burmistrzu :faint: Świetny sposób wprowadzenia napięcia :)
<<

HeroSHI

Postdodano 18 lut 2007, o 14:39

Re: 1x07 - Long Live the Mayor


aja napisał(a):Morse code: “PRAY FOR NYC”


Czyli New York też zniszczono? Czy raczej miało to znaczyć, że to jedyne większe miasto które przeżyło ataki / nie zostalo zaatakowane??
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 18 lut 2007, o 16:01


NY przetrwało, Anderson jak wrócił powiedział to
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 15 mar 2008, o 21:30

Re: 1x07 - Long Live the Mayor


Gracie mnie denerwuje. ;/ Ciągle kłamie i jest samolubna.

Pocałunek Heather i Jake'a - bezcenny :D

Ale autko mają w końcu w mieście dobre. ;p

Wieśniak i urzędniczka są dobrzy. ;p
We Are The World haiti
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 14 sty 2012, o 14:39

Odp: 1x07 - Long Live the Mayor


Dobra rola Jonah, jako króla mścicieli ale zauważyłem tutaj małą niekonsekwencję. Na początku przedstawiano go jako bezwzględnego kryminalistę, a tym czasem nie wygląda to tak źle.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 1x07 - Long Live the Mayor
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.