Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

1x07 - Free Fall » Zakończone Seriale » White Collar • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 25 sty 2010, o 21:44

1x07 - Free Fall

Spoiler:


Premiera: 4 grudnia 2009 roku.
We Are The World haiti
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 25 sty 2010, o 21:49

Odp: 1x07 - Free Fall


Neal był genialny jak zwykle xD Piekarnia, haha xD
i końcówka ! łojejku, jego to się nie spodziewałam... dziwnie.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 26 sty 2010, o 10:06

Odp: 1x07 - Free Fall


Niezły cliffhanger. :P Masz dobrze, bo nie musisz czekać na rozwiązanie. Czekałam ponad miesiąc. lol

Neal wyskakujący przez okno z gabinetu sędziego. xD
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 26 sty 2010, o 15:19

Odp: 1x07 - Free Fall


Właśnie, my się tak męczyłyśmy, ale warto było czekać :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 sty 2010, o 16:59

Odp: 1x07 - Free Fall


A ja się nadal męczę bo czekam na napisy ;)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 sty 2010, o 18:55

Odp: 1x07 - Free Fall


Eeeeeeej! Jak Peter jest w to zamieszany to będzie pewnie koniec świetnego duetu miedzy nim a Nealem.

Cliffhanger świetny - fakt! Jestem masakrycznie ciekawy jak to rozwiążą.
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 7 lut 2010, o 00:24

Odp: 1x07 - Free Fall


Jestem strasznie zdziwiony tym cliffhangerem, mam nadzieję, że jakoś fajnie to rozwiążą.
Peter nie wyglądał mi w ogóle na osobę, która może coś takiego zrobić.
Oby nie zniszczyli duetu Neal-Peter, bo to największy plus serialu.
Sprawa odcinka fajna, ładnie chcieli wrobić Neala, na całe szczęście się nie dał.
A teraz czekam na napisy do następnego odcinka. Już nie mogę się doczekać. :D
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 6 mar 2010, o 00:16

Odp: 1x07 - Free Fall


No dobra Neal - nie ma co opisywać każdy odcinek należy do niego przez jego genialność, ale Peter... Nie no jak ta z Interpolu mówiła, że ktoś bliski przez moment tylko pomyślałem, o nim, ale zaraz skorygowałem myśli, myląc się jednak. W sumie można powiedzieć, że 2 lata ścigania Neala teraz mści się na Kate i potrzebuje Neala do rozwiązywania kolejnych spraw - mało prawdopodbne, a drugie to, że chce odzyskać dla sibie lub państwa to co skradł Neal i teraz nie wiem sam. Ale przedmną odcinek 8 :) Ah jak dobrze, że nie oglądałem serialu z czekając tydzień tylko teraz wszystkie za 1 zamachem - opłaca się :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 mar 2010, o 01:44

Odp: 1x07 - Free Fall


Nie opłaca się. Najlepsze jest właśnie to oczekiwanie i niepewność :)
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 6 mar 2010, o 22:45

Re: Odp: 1x07 - Free Fall


Czesiek_PL napisał(a):Nie opłaca się. Najlepsze jest właśnie to oczekiwanie i niepewność :)


No to wyczekiwanie - adrenalinka, która trwa przez pierwsz 25min po oglądaniu odcinka :)
Ja tak zacząłęm serial Castle, Lie to me - 2 nocki i miałem Castla głowy, 4 nocki i Lie to me z głowy. Tylko to też nie jest dokońca tak fajnie, bo jak człowiek zobaczy 1 odcinek - zaciekawiony, 2 odcinek - fascynacja, 3 odcinek - i już serial wciągnął i odcinek za odcinek aż się dojdzie do ostatniego i trzeba czekać znowu tydzień, więc... tylko z odc na odc wg. mnie lepiej, bo biore piwko, coś na ząb i sens nocny lub w popołudniowy :D Gorzej jak dziewczyna chce razem oglądać, bo ona nie ma takiej fascynacji serialami jak ja, że mógłbym całą noc przesiedzić i oglądać - tak miałem z One Tree Hill po pierwszym 1, pierwszego sezonu :) Od 18 do 7 rano :D a w budzie odsypiałem na religii :D
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 29 cze 2010, o 13:38

Odp: 1x07 - Free Fall


ale zonk na koncu :D ale wątpię zeby to było to na co wygląda
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 31 maja 2011, o 21:58

Odp: 1x07 - Free Fall


Masakra, co za cliffhanger! Kompletnie się tego nie spodziewałem. Ale podzielam zdanie 0liny. Wątpie, by z Petera zrobili porywacza Kate. A ten pierścień to co? Zakłada tylko wtedy, gdy jest z Kate?

Co do samego odcinka to był świetny. Najlepszy do tej pory. Neal zamieszany w kradzież naszyjnika i jego próby wybronienia się. Oczywiście udane. ;) Podobało mi się jak załatwił sprawę z żoną Petera. :) Uwielbiam ją tak samo, jak i Mozziego. :D Haha, nie mogłem jak wszedł do więzienia, jako adwokat Neala. Neal ładnie to wszystko sobie wyombinował. Kupienie piekarni, przeniesienie sprawy do gabinetu sędziego i ucieczka w kanałach. Cwana bestia z niego. :P

Cały czas wszystko wskazywało na Fowlera, a tu się okazało, że on prowadzi śledztwo dotyczące Petera, a Peter przetrzymuje Kate. Nie, no nie wierzę. Po prostu nie wierzę! :( Ciekawi mnie jak to wyprostują. :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 13 cze 2011, o 10:29

Odp: 1x07 - Free Fall


Dobra końcówka, ale o co chodzi?

Wogóle najlepszy odcinek do tej pory, zdecydowanie. Świetna sprawa, genialny Neal i zagadkowy Peter, Fowler i Mentor. :P Coraz bardziej się to wszystko rozbudowuje, a to jest fajne.
Tylko szkoda, że w następnym odcinku wszystko będzie normalnie. : ( Tak mi się wydaje przynajmniej.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 1x07 - Free Fall
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.