Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1x07 - Crisis Unaverted » Zakończone Seriale » Life Unexpected • seriale forumtv.pl

2010

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 lut 2010, o 18:25

1x07 - Crisis Unaverted

Original Airdate: Monday March 01st, 2010

Spoiler:
Ostatnio edytowano 9 mar 2010, o 14:43 przez eLMaQ, łącznie edytowano 1 raz
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 5 mar 2010, o 19:40

Odp: 1x07 - Crisis Unaverted


No dobra Baze na prostej i bardzo dobrej drodze, widać jak tylko dostał pozwolenie na to, że Lux może u niego mieszkać to Lux odrazu się przeniosła :)

Cate - no tak miała od początku dobre życie, a teraz całkiem na 0... Bez Ryana i Lux jest nie lubi. Swoją drogą posunięcie, te wyrzuty wobec Cate chyba zbyt przesadzone? Cate dała jej dach nad głowe, miłość, a ona takie wyrzuty, że nie chce przygarnąć, adoptować jej koleżanki 0 nie wiem lekka przesada, hah za to Baze bardzo chętnie :D

Serial dość się trzyma wprawdzie nie dorównuje statami VD, które okazały się hitem z nowości na równi z Flash Forward, ale pozycja dość dobra. V też nowość, ale kilka odcinków miało - z odcink na odcinek słabo, a teraz taka przerwa...
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 8 mar 2010, o 22:29

Odp: 1x07 - Crisis Unaverted


Świetny odcinek. ;P Baze pokazał na co go stać, miał świetne dialogi z Cate. :P
Cieszę, że się wydało te kłamstwo i Ryan się o wszystkim dowiedział.
Niech Cate ma za swoje! Ale myślę, że jeszcze wrócą do siebie.
Szkoda, że sprawa z matką Tashy się tak potoczyła. Tak byśmy mieli jej więcej.
Wyrzuty Lux w stosunku do Cate, że nie chce przygarnąć Tashy bardzo przesadzone.
Nie wiadomo, czy ona by dostała pozwolenie w ogóle na to, jeśli Baze nie dostał...
Na koniec świetne było to, że tak naprawdę to Cate się wygadała Ryanowi, a Baze nic nie powiedział.
Ta scena była świetna, Baze jest dla mnie zdecydowanie najlepszą postacią z serialu. :D
Ciekawe, czy Tash i Bug jeszcze wrócą. Trochę odizolowali Lux w tych ostatnich odcinkach. :(
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 9 mar 2010, o 13:47

Odp: 1x07 - Crisis Unaverted


Jednak nie wszystkie epizody w tym serialu kończą się tak kolorowo :P

Powiem tak... po tym odcinku zrobiło mi się szkoda Cate. I chyba po raz pierwszy dam wielkiego minusa dla Lux z powodu tej całej akcji z Tasha.

Znając życie to Ryan wróci do Cate. Chociaż z mojej strony wcale by nie musiał... Po prostu nie mogę zdzierżyć tego gościa :P

I jeszcze jedno... ale suka z matki Tashy. Jak można powiedzieć dziecku, że jej nie przyjmie z powrotem z powodu takiego, że przypomina jej o dawnych czasach z jej ojcem i narkotykami :/
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 9 mar 2010, o 23:37

Odp: 1x07 - Crisis Unaverted


ja to zawsze na tym płaczę albo prawie płaczę. rili, to jest dziwne, ale ten serial wzbudza we mnie jakąś taką burze emocjonalną.
Lux nie zachowała się dobrze, w związku z tym wymuszeniem u Cate, żeby Tasha zamieszkała u nich...
Cate często mnie irytuje, myślę, że bardziej niż Ryan. Do niego na razie nic nie mam.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:

 


  • Podobne tematy do 1x07 - Crisis Unaverted
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.