Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1x06 - TS-19 » TOP 5 » The Walking Dead • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 8 lis 2010, o 22:59

1x06 - TS-19

Spoiler:

Data emisji: 05.12.2010
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 gru 2010, o 00:19

Odp: 1x06 - TS-19


Zakończenie sezonu dobre. Chociaż w sumie oczekiwałem więcej śmierci i czegoś więcej. Niby ten doktorek powiedział Rickowi jakąś tajemnicę, ale to za mało na porządny cliffhanger.
Efektownie musiało być - wybuch fajny :) Szkoda tylko, że tak krótko przedzierali się przez zombiaki :)
Najlepsza scena? Chyba jak Dale postanawia zostać razem z Andreą jak nie udało się jej namówić. Jednak na szczęście obydwoje przeżyli na co liczyłem. Lubię tą dwójkę.
Bardzo mi się podobało jak odcinek przeszedł od radosnego życia w nowej bazie do coraz większego zwątpienia i w końcu oczekiwania na śmierć.
Szkoda też, że nie pojawił się Morgan albo Merle. T-Doga w sumie też mogliby zabić :P
Ogólnie 1 sezon oceniam na plus - w końcu jakiś postapokaliptyczny serial. Długo trzeba było czekać na zastępstwo Jericho ale było warto. AMC po raz kolejny pokazało klasę. Szkoda tylko że dostaliśmy jedynie 6 odcinków jakby stacja bała się, że serial nie wypali, a ostatecznie okazał się największym hitem.
Teraz czekać 11 miesięcy na kolejne odcinki...
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 8 gru 2010, o 12:13

Odp: 1x06 - TS-19


Zgadzam się z tobą, Cześku. Zakończenie dobre, ale niepowalające.
Świetna zmiana nastroju odcinka, od początkowej radości (gorący prysznic, łóżko, książki, wino) do końcowego strachu i zwątpienia. :D
Uwielbiam Dale'a! Jest tak samo świetny jak w komiksie! :P Bardzo fajnie zachował się w stosunku do Andrei, nie przeżyłbym, gdyby w serialu zabrakło ich obojgu.
Jirqui została! :D Najlepsza wiadomość odcinka. :P Wybuch budynku fajnie zrobiony, rozwalenie szyby granatem też wyszło wyśmienicie. :D
Czesiek_PL napisał(a):T-Doga w sumie też mogliby zabić :P

Ja tego chcę od chwili, kiedy go zobaczyłem. :D
Ciekawe, co Edwin powiedział na ucho Rickowi. Mam nadzieję, że szybko się tego dowiemy.
Czesiek_PL napisał(a):Ogólnie 1 sezon oceniam na plus - w końcu jakiś postapokaliptyczny serial. Długo trzeba było czekać na zastępstwo Jericho ale było warto. AMC po raz kolejny pokazało klasę. Szkoda tylko że dostaliśmy jedynie 6 odcinków jakby stacja bała się, że serial nie wypali, a ostatecznie okazał się największym hitem.
Teraz czekać 11 miesięcy na kolejne odcinki...

Ja po prostu wiedziałem, że jeśli serial będzie oparty na komiksie, to będzie mi się podobać. :D
I po przeczytaniu komiksu (numery 1-6), zakończenie 1 sezonu wyobrażałem sobie jako wyjazd vanem naszej grupy z obozu przy Atlancie, trochę się pomyliłem, ale wyjazd w stronę nieznanego się potwierdził. :P
Jedynym minusem tego 1 sezonu jest to, że ma tylko 6 odcinków. Ale cóż, przynajmniej drugi będzie miał standardowe (dla AMC) 13 epizodów.
Trochę trzeba czekać na kontynuację...Teraz można ponadrabiać wszystkie serialowe zaległości, a pozostało ich trochę. :P
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 8 gru 2010, o 17:24

Odp: 1x06 - TS-19


no szkoda, szkoda tych 6 odcinków. ale cieszmy się, że w ogóle taki serial powstał ;)

przed finałem próbowałem sobie wyobrazić co scenarzyści zgotowali nam na zakończenie i muszę powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowany.

nie było w tym odcinku dużo akcji... to nic. ważne, że odcinek wciągnął.

jestem ciekawy co teraz nasi bohaterowie wykombinują, gdzie pojadą?

no nic. czekać trzeba :)

PS: taki wybuch a im ani szyba nie drgnęła w vanie :D
trust him... he's a doctor!
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 9 gru 2010, o 23:52

Odp: 1x06 - TS-19


Muszę zgodzić się z poprzednikami. Ostatni odcinek fajny, natomiast nic mnie nie porwało. Jak na stację AMC przystało TWD jakiegoś zabójczego tempa nie miał. Nie rozwinęła nam się jakaś niewiarygodna akcja, czy coś w tym stylu. Mimo to ja bardzo lubię produkcje wychodzące z tej stacji. Tak też jest z The Walking Dead.Fajnie, że coś takiego powstało. Wiązałem duże nadzieje, co do tego serialu i myślę, że się nie zawiodłem.

Co do samego odcinka, to można było się domyśleć, że aż tak kolorowo to nie będzie. Na początku cisz, dopiero potem się coś ruszyło, jak ten zegar tykał. Shane przechodzi naprawdę trudny okres. Mieliśmy próbkę jego możliwości, kiedy dobierał się do Lori. Myślę, że w drugim sezonie nie raz będzie tutaj ciekawie... Zachowanie Jennera uzasadnione - nie chciał puszczać ich na pewną śmierć. Smierć Jirqui jest dla mnie obojętna, tak jak i ta postać. Wybuch całkiem efektywny. Dale i Andrea postanowili nie ginąć jednak tak szybko i dobrze, bo jak tak dalej by poszło to cała czołowa obsada by nam się wykruszyła. Teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na kolejny sezon, który już na szczęście będzie "pełnowymiarowy"...

Chciałbym tutaj jeszcze wspomnieć o czołówce serialu, która jest po prostu nieziemsko klimatyczna. Strasznie mi się podoba i obok czołówek Dextera i Fringe znaduję się w moim TOP3.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 gru 2010, o 00:49

Re: Odp: 1x06 - TS-19


Bartezz napisał(a):Chciałbym tutaj jeszcze wspomnieć o czołówce serialu, która jest po prostu nieziemsko klimatyczna. Strasznie mi się podoba i obok czołówek Dextera i Fringe znaduję się w moim TOP3.

Zgadzam się, z odcinka na odcinek coraz bardziej mi się ona podobała,...ale przed premierą fan serialu Daniel M. Kanemoto zrobił swoją własną wersję czołówki przy pomocy komiksów i grafiki komputerowej, wyszło mu to po mistrzowsku! :D Jeśli nie widzieliście, tutaj link -> http://www.youtube.com/watch?v=phLVlvMKVi8. Jak dla mnie jest jednak lepsza niż oryginał. :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 gru 2010, o 01:30

Odp: 1x06 - TS-19


Pewnie, że widzieliśmy :) Mi się strasznie podobała przed zobaczeniem oficjalnej, ale do tej też się przyzwyczaiłem. Przypomina mi trochę tą z True Blood z tymi niepokojącymi obrazami.
<<

Piootr

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: Bydgoszcz

Postdodano 11 gru 2010, o 15:18

Re: Odp: 1x06 - TS-19


Czesiek_PL napisał(a):Pewnie, że widzieliśmy :) Mi się strasznie podobała przed zobaczeniem oficjalnej, ale do tej też się przyzwyczaiłem. Przypomina mi trochę tą z True Blood z tymi niepokojącymi obrazami.

Też miałem podobne skojarzenia do Czystej Krwi ^^
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 13 gru 2010, o 12:49

Odp: 1x06 - TS-19


No i pierwsza seria za nami.
Jak na serial o zombie - oglądało się przyjemnie. Szkoda tylko, że seria taka krótka, właściwie tylko rozbudziła apetyt, a potem koniec w środku akcji...
Nadal niewiele wiadomo o samej zarazie - co to, skąd to i jak to zniszczyć. Nawet naukowiec, w którym pokładałam nadzieje niewiele pomógł.
Czekam na powrót ojca z synem i drugiego z braci w następnej serii, która będzie pewnie równie przyjemna w odbiorze jak pierwsza :)
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 21 gru 2010, o 15:20

Odp: 1x06 - TS-19


no wreszcie skończyłam serię :D serial fajny, ale nie wciągnął mnie jakoś na zabój.
odcinek dobry, wybuch na końcu epicki xD chociaż jak wszyscy tak spoglądali po nim z niedowierzaniem to myślałam, że coś się z niego wyłoniło czy coś :P
z tą miejscówką wiadomo było, że jest za różowo, żeby to była prawda, chwilę pożyli w normalnych warunkach ale później wszystko oczywiście się posypało :( fajne było, jak wszyscy rano wstali na kacu :D takie to ludzkie :D
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 19 sty 2011, o 21:42

Re: Odp: 1x06 - TS-19


Czesiek_PL napisał(a):T-Doga w sumie też mogliby zabić :P

co ty chcesz od niego, jest w porządku? :D

no i zabili mi ulubioną postać >.<

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 27 sty 2011, o 13:04

Odp: 1x06 - TS-19


No i tym o to sposobem sezon pierwszy tej produkcji dobiegł końca. Finałowy odcinek należał moim zdaniem, do jednego z lepszych. Głównym bohaterom udało się uciec z laboratorium grobowca, aby wyruszyć w świat, gdzie zapewne nic dobre ich nie spotka.
Jak ocenić The Walking Dead po pierwszym sezonie? Wiadomo, zależy to głównie od kwestii indywidualnych. Ja ze swojej strony uważam, że z serialem tym związane były duże oczekiwania i z całą pewnością stwierdzam, że mnie osobiście nie rozczarował. Z drugiej jednak stron, też nie zachwycił. Tym na co zwracałem uwagę oceniając poszczególne odcinki, od samego początku była strona techniczna realizacji tego serialu, a ta wypada doskonale. Zombie zostały ukazane na ekranie zdecydowanie najlepiej w historii i na dzień dzisiejszy nie ma nic lepszego. Natomiast od strony fabularnej było już nie co słabiej. Nie byliśmy świadkami zawrotnej fabuły, dramatycznych scen i dialogów. Było po prostu na przyzwoitym poziomie. O to co, chcąc zobaczyć coś więcej musimy poczekać na kolejny sezon, ale z całą pewnością nie będzie to czekanie jak na szpilkach.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 2 lip 2011, o 14:43

Odp: 1x06 - TS-19


Tak ogolnie wypowiadajac sie o calym sezonie musze powiedziec, ze mi sie podobalo ;)

Zombie, tzn szwendacze okrutnie wygladali... i bardzo dobrze :) Duzo brutalnosci(np. 2 odcinek, smarowanie sie flakami:p) ale po 1 ep juz sie przyzwyczailem :p

Odcinki ciekawe, nie byly wypelnione jakas akcja, ale byly sycace, po kazdym bylem co najmniej usatysfakcjonowany :)

Jedna z najlepszych scen to scena z pierwszego odc jak Rick spada z konia z i ucieka przed szwedaczami pod czolg(...) Przynajmniej mi sie podobala ;)

Ciekawe jak teraz fabula sie potoczy, bo nie mam pojecia gdzie bohaterowie teraz zmierzaja i co ich spotka na drodze. Mam tylko nadzieje ze ponownie zobaczymy tego Murzyna i jego syna(nie pamietam imion) oraz wscieklego Dixona :)
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 6 gru 2012, o 00:54

Odp: 1x06 - TS-19


Kurde, cały czas podczas tej akcji z dekontaminacją myślałem o tym, że jak mają paliwo na spalenie całej bazy, to czemu by go nie przeznaczyć na działanie generatora? No ale dobra. Co do pacjenta 19, no nie spodziewałem się że musiał zabić własną żonę. To było ostre.
Całe zakończenie jak dla mnie jak cały sezon. Dobre ale bez boom. Spodziewałem się czegoś więcej. Liczę na to w drugim sezonie.
Czesiek, coś Ty się tak murzyna uczepił? Prawie w ogóle go nie widać, mało zawadza. :P

Cały sezon oceniam na plus, z widokami na lepszą przyszłość, tzn gorszą dla bohaterów, lepszą dla nas.
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 gru 2012, o 02:35

Odp: 1x06 - TS-19


Kurde, cały czas podczas tej akcji z dekontaminacją myślałem o tym, że jak mają paliwo na spalenie całej bazy, to czemu by go nie przeznaczyć na działanie generatora?


Z tego co pamiętam to nie paliwo wybuchło tylko jakiś gaz, który był specjalnie do tego trzymany więc raczej im by się to nie przydało :)

T-Doga się uczepiłem bo nic nie wnosi do serialu. Nie przeszkadza, ale też nie pomaga w takim razie powinien służyć za karmę dla zombie :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 6 gru 2012, o 03:58

Odp: 1x06 - TS-19


Ale w każdym serialu musi być taki T-Dog coby zapchać trochę obsadę. ;)
A co do gazu/paliwa, to możesz mieć rację, bo oglądałem pierwszy sezon niestety z lektorem i mogło być inaczej tłumaczone.
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 1x06 - TS-19
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.