Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x06 - The Trader » Zakończone Seriale » Traveler • seriale forumtv.pl

2007

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 cze 2007, o 17:50

1x06 - The Trader

Tyler i Jay postanawiają zaryzykowac i wrócić do Nowego Yorku, aby odnaleźć Derek'a Sellarsa - mężczyznę, który finansował wszystkie wydatki Will'a w przeciągu ostatnich dwóch lat.
W jego mieszkaniu Jay i Tyler odnajdują pozostałości bo zlikwidowanym biurze - wyczyszczone twarde dyski i zniszczone dokumenty, w których skrawkach Tyler odnajduje jednak informacje o dziwnych transakcjach giełdowych związanych w firmą ubezpieczającą Drexler Museum. Obaj postanawiają udać się do ich dawnego znajomego, który posiada dostęp do wszystkich transakcji odbywających się na giełdzie. Jay i Tyler dowiadują się, że firmą, która najbardziej zarobiła na sprzedaży akcji była fundacja założona przez ojca Tylera. W związku z odkryciem, Jay chce udać się na policję i pokazać im dowody, że były osoby, które wiedziały o wybuchu w Drexler. Tyler broni jednak swojego ojca i mimo sprzeciwów Tyler'a postanawia się z nim spotkać. Jednak to, co mówi mu jego ojciec, nie pokrywa się dokładnie z tym, co chciał usłyszeć...
Will poszukuje osoby, która zabiła Mayę.
Agentowi Borjes udaje się odzyskać utracone odcinki palców mężczyny, który próbowal zacierać ślady w jednym z mieszkań a nastepnie uciekł z aresztu zabijając jednego z funkcjonariuszy. Jednak próbując odnaleźć go w bazie danych, natrafia na szereg blokad, do których nie ma uprawnień, aby je obejść. Wraz z agentką Marlow próbują jednak na własną rękę dowiedzieć się kto go tak chroni.

by aja

Data emisji: 27 czerwca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Trish, łącznie edytowano 3 razy
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 29 cze 2007, o 17:03


Odcinek całkiem niezły, mniej uciekania, a więcej odkrywania tajemnic związanych z wybuchem. Najbardziej podobała mi sie scena jak Jay dostał od Tyler'a. W sumie niesłusznie, bo ojciec Tylera okazał się uwikłany, a co gorsza za nic miał życie swojego syna :/ A Traveler jako żołnierz(?) nieźle daje sobie radę(i ten celny strzał w obojczyki Alex ;) Chyba w ramach zemsty za Mayę urządzi "Firmie" krwawą jatkę :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 29 cze 2007, o 17:15


No i obejrzałem. Bez napisów, ale tak :)
Naprawdę bardzo ciekawy odcinek.
Postać Willa jest coraz bardziej ciekawa, jak widać nieźle sobie radzi i tak jak tu już kilka osób napisało, napewno będzie szukał zemsty na firmie.
Co do ojca Tyler'a to można się było tego spodziewać.
EH, żeby tak wrobić własnego syna :|
Ostatnio edytowano 29 cze 2007, o 19:55 przez Jack, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 29 cze 2007, o 19:32


ariena napisał(a):W sumie niesłusznie, bo ojciec Tylera okazał się uwikłany


Ja mu się nie dziwie...każdy by tak zareagował, a to że jego ojciec okazał się ch**em to już zupełnie inna sprawa.

Odcinek bardzo dobry - w końcu Marlowe się przekonała, że Will istnieje. Will swoją drogą nieźle sobie radzi. I na 100% się mści na "firmie".

No i trochę bliżej są prawdy...z tymi aukcjami jak gadali, nieiwele rozumiałam, no ale wiadomo, że ludzie wzbogacili się przez kupno aukcji...sorry giełda i te sprawy to w ogóle nie moja działka. :P
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 29 cze 2007, o 23:50


No ja też średnio załapałam scenę z akcjami, no ale jak rozumiem mają nazwiska ludzi, którzy się wzbogacili, więc to duża wskazówka.
Żal mi było Tylera, gdy dowiedział się prawdy o ojcu od niego samego. No i mogą go złapać...
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 lip 2007, o 11:32


Aż żal, że jest tylko 8 odcinków :) Mogli chociaż zostać przy pierwotnych 13, bo serial jest genialny :D

Też mi było żal Tyler'a, no bo tak wykiwać swoje własne dziecko?!
I Will to niezły fighter ;D Ciekawe kiedy zjednoczy sie ponownie z Jay'em i Tyler'em, aby zniszczyć 'firme'.

I jestem strasznie ciekawa co z tym John'em Doe, który sie bawił kwasem i dostęp do jego akt jest zabroniony :P Bo jak Marlow powiedziała, że to jeden nich...
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Kwas

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 4 lip 2007, o 15:48


No to dopiero dziś obejrzałem i muszę powiedzieć że dobry odcinek, bardzo dobry. I coś czuje że to się tych 8 nie wyjaśni się wszystko( albo inaczej - nie wyjaśni się nic :P) i albo nakręcą dalszą część albo zostaniemy bez zakończenie i bardziej niestety obstawiałbym to drugie :/

Co do samego odcinka to dość mnie zaciekawił ten flashback z Kim i Jay'em jak mówiła że będzie czekać i potem jego mina jak sie przeprowadzała :P Może ona też w tym uczestniczy, kto wie.
aja napisał(a):I Will to niezły fighter ;D Ciekawe kiedy zjednoczy sie ponownie z Jay'em i Tyler'em, aby zniszczyć 'firme'.


Mam nadzieje że to się nie stanie, bo dzięki temu jest więcej akcji a nie tylko uciekanie Jay'a i Tyler'a.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 4 lip 2007, o 15:52


Kwas napisał(a):Co do samego odcinka to dość mnie zaciekawił ten flashback z Kim i Jay'em jak mówiła że będzie czekać i potem jego mina jak sie przeprowadzała :P Może ona też w tym uczestniczy, kto wie.

Mnie zaskoczyła reakcja Jay'a, mówiła że się nigdzie nie wybiera, ale to było przed Drexler, teraz to dość normalne, że chce uciec przed tym medialnym cyrkiem.
No i jeśli to ma być wskazówka, że ona jakoby w tym wszystkim uczestniczy, to jest to dla mnie naprawdę dziwne...
<<

HeroSHI

Postdodano 5 lip 2007, o 12:37


Wreszcie Tayler dowiedział się że nie ma co bronić ojca :/
Ostatnio edytowano 5 lip 2007, o 12:41 przez HeroSHI, łącznie edytowano 1 raz
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 15 sie 2007, o 14:30


Początek wydał mi się śmieszny, ten tekst Willa; Powiedz mu że nadchodzę. Trochę jak z marnego kryminału, lub filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem. Ale końcówka była już oszałamiająco do kitu... Znowu w roli głównej Will. Jak wyciągał informacje z tej kobiety w parku. Alex jak pamiętam.
We Are The World haiti
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 5 lut 2008, o 19:55

Re: 1x06 - The Trader


Odcinek dobry, szybka akcja, parę bijatyk i postrzałów, trochę uciekania i ukrywania. :D Ruszyło trochę wyjaśnianie tajemnic z wybuchem, okazało się, że ojciec Tylera jest zamieszany w to wszystko. (scena Tylera z ojcem w limuzynie bardzo mi się podobała, kiedy ojciec powiedział, że "ma go w dupie", bardzo mocna scenka). Will wyszedł na niezłego wojownika, najpierw poskładał jakiegoś ziomka w domu Mayi, później Alex w parku, nice! :D
Teraz idę oglądać ostatnie dwa, bardzo jestem ciekawy jak się wszystko skonczy. :D

 


  • Podobne tematy do 1x06 - The Trader
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.