Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x06 - The Handmaiden's Tale » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2007

<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 11 paź 2007, o 15:57

1x06 - The Handmaiden's Tale

Dan is torn between two girls when his childhood friend, Vanessa, returns home and declares her feelings for him, just as he and Serena are trying to figure out what they mean to each other. At the infamous masked ball, Blair sends Nate on a scavenger hunt, but Nate is ultimately still distracted by his feelings for Serena. Although Blair makes it perfectly clear that outsiders are not welcome, a disguised Jenny and Dan sneak into the ball. Finally, Lily asks Rufus to accompany her to an Eleanor Waldorf event in order to make Bart Bass jealous.

Data emisji: 24 października 2007
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 18 paź 2007, o 00:32

Re: 1x06 - The Handmaiden's Tale (spoiler)


Ooo, Vanessa się pojawi...ciekawe...pewnie nie będzie jak książkowa Vanessa, ale będzie miał chłopak zagwozdkę LOL

V będzie grała Jessica Szohr, http://imdb.com/name/nm1221906/, kompletnie mi nie pasuje na książkową V.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 18 paź 2007, o 21:01

Re: 1x06 - The Handmaiden's Tale (spoiler)


a disguised Jenny and Dan sneak into the ball

Ciekawe za kogo sie przebiorą
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 18 paź 2007, o 22:03

Re: 1x06 - The Handmaiden's Tale (spoiler)


to jest tylko maska na twarz widzieliscie promo b-o-s-k-i-e!!!
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 24 paź 2007, o 17:32

Re: 1x06 - The Handmaiden's Tale (spoiler)


Fajny odcinek. Nowa bohaterka - Vanessa wniosła trochę zamieszania, ale już się uspokoiło, a szkoda, myślałem, że będzie trochę wiecej bałaganu w życiu Dana.

Znowu miłe zaskoczenie ze strony Jenny. Pomimo faktu, że daję się traktować przez Blair jak służąca to dała dżadu. Nie dość, że się wkradła na bal to jeszcze rozebrała Chucka i zostawiła go na dachu w bieliźnie :D .

Pocałunek Rufusa i Lily był nice, jedno i drugie tego chciało, ale żadne z nich się do tego nie przyznało. Pretekst pocałunku wzbudzenie zazdrości ;)

Podziwiam Dana za poświęcenie, poszedł na bal dla S. :) I ta ostatnia scena jak S. się go pyta czy pójdzie gdzieś z nią( nie pamiętam na co) to on powiedział że jeśli ona tam będzie. A Jenny wcześniej mówiła że na to raczej nie pójdzie Bo coś tam było jak miał 5 lat.(Nie do konca to skuamłem bo po angielsku oglądałem)
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 24 paź 2007, o 21:17

Re: 1x06 - The Handmaiden's Tale (spoiler)


mialam dluga przemowe ale wyskoczyl mi error.
Wiec Jenny i akcja z Chukiem boskie a myslalam ze idiotka znow pakuje sie w to samo. Tylko po ostatnim odcinku myslalam ze nie bedzie taka lizuska B.
No i zna dirty little secret of Nathan.
No coz V troche namieszala, no ale kochanie nie oczekuj ze roczna przerwa nie zmienia stosunkow damsko meskich zmienia.
Piekne byly 3 pocalunki S/D ale jeden pocalunek byl boski tak tak tak R/L.
No i chamskie ze strony ojca N ze zrzucil na niego cala wine za narkotyki czy co to bylo.
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 24 paź 2007, o 22:52

Re: 1x06 - The Handmaiden's Tale


Chuck! <hahaha>
Matko, gdy tylko spojrzałam na rodzinne zebranie Nate'a wiedziałam, jak urządził go ojciec. Omg. Niemniej miło było popatrzeć na N., który nabrał w końcu trochę dramatyzmu. Tak mu z tym do twarzy :oops:
I nareszcie Rufus dał się polubić. Bo Lily nie znoszę wciąż.
Ostatnia scena z Vanessą i Danem była taka... O.C.-owska... Takie wolne skojarzenie.
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 25 paź 2007, o 15:39

Re: 1x06 - The Handmaiden's Tale


A odcinek byl naprawde fajny :) Najbardziej oczywiscie podobaly mi sie sceny D/S i mimo ze bylo troche drama to jednak wszystkie ich sceny byly swietne! Zwlaszcza ta po balu :D Musze przyznac, ze nawet Vanessa mnie denerwowala duzo mniej niz sie spodziewalam, ale mam nadzieje ze pozostanie dla Dana tylko przyjaciolka.

Jenny sobie niezle pogrywa z Chuckiem :D A Chuck jak zwykle mnie rozwala. Musze przyznac, ze coraz bardziej go lubie, bo na poczatku to mnie strasznie denerwowal.

Zal mi strasznie Nate'a, bo widac ze ten jego ojciec cos tam za duzo kombinuje i jaka swinia w stosunku do wlasnego dziecka!!
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 paź 2007, o 16:48

Re: 1x06 - The Handmaiden's Tale


Co za człowiek! Żeby zwalać wine na swojego syna i jeszcze patrzeć mu w oczy?! Skandal! :P Może to nie najciekawszy wątek, ale jestem ciekawa co zrobi teraz Nate...
Anett napisał(a):No coz V troche namieszala, no ale kochanie nie oczekuj ze roczna przerwa nie zmienia stosunkow damsko meskich zmienia.

Dokładnie! Trudno mi sobie wyobrazić, że ktokolwiek mógl oczekiwiać, że po roku nie widzenia się, wszystko będzie po staremu. Czy V. myślała, ze Dan bedzie przez rok siedział wieczorami w domu i gapił się na jej zdjęcie? No please... :P
Sceny D/S były cute, ale bardziej podobały mi się R/L :P Chyba dlatego, że D/S się od początku lubili a dla mnie bardziej interesujące się takie love-hate relationships :P

Chuck: Little Jenny Humphrey manages to get my pants off with having me not enjoy it. Quite the accomplishment.
UWIELBIAM Chucka! :D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 25 paź 2007, o 17:49

Re: 1x06 - The Handmaiden's Tale


Ale ojciec Nate'a go wrobił 8/ Widać facetowi brakuje męstwa, aby się przyznać, a do tego jeszcze bez mrugnięcia okiem zwala winę na syna. Szkoda gadać.

Myślałam, że będzie nieco więcej drama w trójkąciku BNS na balu, a jednak nie, ale w sumie to dobrze, DS są zbyt dobrze dobrani, aby ich marnować. V też wiele nie namieszała, ale jej pojawienie się po roku z myślą, że od razu będzie tak, jak dawniej było dziwne. Dziewczynie brak wyobraźni i chyba myślała, że będzie po niej rozpaczał w nieskończoność :P

Akcja z Chuckiem była genialna :hah: Brawa dla Jenny :D Może tych dwoje jeszcze coś połączy, chętnie zobaczyłabym, co z tego wyniknie ;)

No i RL też świetne :)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 25 paź 2007, o 17:53

Re: 1x06 - The Handmaiden's Tale


No Nate będzie miał trochę kiepską sytuację ... kapitalny motyw z Chuckiem (jeszcze się schował za filarem :P)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 31 paź 2007, o 13:02

Re: 1x06 - The Handmaiden's Tale


aja napisał(a):Chuck: Little Jenny Humphrey manages to get my pants off with having me not enjoy it. Quite the accomplishment.


Uwielbiam jego teksty. :P

D/S jak zwykle fajni i bardzo dobrze, że V. nie namieszała jakoś za bardzo, może V. zaciekawi się kimś z bogaczy? chuck perhaps? LOL

V. myślała, że wszystko będzie po staremu, no ale rok czasu to jednak dużo...

Lily i Rufus - oj z tego jeszcze coś będzie, bo ojciec Chuck'a i Lily to jakaś pomyłka...

Nate - wątek z jego uczuciem do S. mnie nudzi...będzie się ciągnął jak flaki z olejem.....za to ojca bym pobiła na jego miejscu, a nie stała jak idiotka i patrzyła z niedowierzaniem....

Jenny tak się daje wykorzystywać...naiwna i tyle...
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 31 paź 2007, o 18:41

Re: 1x06 - The Handmaiden's Tale


bal maskowy strzał w 10!!! Chuck dostał za swoje teraz bedzie wojna Chuck kontra Mała Humphrey...

Vanessa hmmm... ciekawe jak beda wygladaly jej relacje z S.

Lily i Rufus... szkoda ze tak sie skonczylo... i szczerze myslalam ze Serena ich przyłapie albo Dan... ale na to pewnie jeszcze pora...
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 4 lis 2007, o 22:28

Re: 1x06 - The Handmaiden's Tale


Odcinek bardzo fajny. Byłem więcej niż pewien, ze pojawi się w końcu jakaś laska z przeszłości, no i proszę, jest Vanessa.

Myślałem, że Lily pobiegnie za Rufusem do widny, ale byłoby pięknie :]

Ojciec wrabia własnego syna w drugi - niezłe, a Natan też się wielce przejmował, zamiast od razu iść do ojca i mu powiedzieć co jest grane.
See you in another life, brother...
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 10 lis 2007, o 01:35

Re: 1x06 - The Handmaiden's Tale


Huh, mam cholerne zaległości w odcinkach przez kompletny brak czasu, ale nie o tym, nie o tym :P
Odcinek bardzo, bardzo udany. Po pierwsze, cudowny bal maskowy *.* S, B i J wyglądały uroczo. Hi,hi z odcinka na odcinek coraz to bardziej zaczynam lubić J :D [wyrabia się, wyrabia :P] scena z zamknięciem Chuck'a na dachu była zabawna :D [ahh te jego czerwone skarpetki XD]

Pocałunek R/L ohh, ohh oni są stworzeni do bycia razem *.* ojciec Chuck'a w ogóle do niej nie pasuje, ona potrzebuje kogoś takiego jak Rufus :)
Hmm, w sumie to smutno mi było, jak R tak się wymknął z tego przyjęcia i to jego spojrzenie...

Co do S i D to jest cuuudownie oboje są cute razem ;D i te pocałunki *.*
Jeśli chodzi o V to na samym początku jakoś nie pałałam do niej sympatią, wręcz mnie irytowała, pod koniec nieco zmieniłam o niej zdanie.

Btw, ojciec Nate'a to wielki przegrany tego odcinka! nawet nie miał odwagi się przyznać, że to jego narkotyki =.=
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 10 lis 2007, o 01:55

Re: 1x06 - The Handmaiden's Tale


Krótko mówiąc świetny odcinek :) Pytanie, gdzie mogę zobaczyć lub ktoś wie jaki jest soundtrack w tym odcinku ?? Spodobała mi sie muzyka, jak zaczęli nakładać maski.
Poznając Sekret, zrozumiesz, jak mieć wszystko, być wszystkim albo robić wszystko, czego tylko pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś.
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 10 lis 2007, o 02:04

Re: 1x06 - The Handmaiden's Tale

biskupk napisał(a):Krótko mówiąc świetny odcinek :) Pytanie, gdzie mogę zobaczyć lub ktoś wie jaki jest soundtrack w tym odcinku ?? Spodobała mi sie muzyka, jak zaczęli nakładać maski.


Na tej stronie masz całe playlisty z danego odcinka, wybierasz, który odcinek i już :)
http://cwtv.com/thecw/ggmusic
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.

 


  • Podobne tematy do 1x06 - The Handmaiden's Tale
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.