Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

1x06 - Lost Girls » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 wrz 2009, o 13:31

1x06 - Lost Girls

Spoiler:


Zdjęcie
Galeria
Galeria 2
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 16 paź 2009, o 23:12

Re: 1x06 - Lost Girls


Oj, nie miałam dziś nastroju na ten serial. Ta drama na koniec+soundtrack mnie załamała -.-

Za to mamy nową wampirzycę :]
A Deamon jest czadowy i mnie nie obchodzi inna opinia o nim :P
Obrazek
<<
Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 9

Lokalizacja: Jasło

Postdodano 18 paź 2009, o 10:30

Re: 1x06 - Lost Girls


Nie wiem czemu ale odcinek mi się podobał a tak wiem czemu Deamon<3
cieszy mnie też fakt, że Vicki jest wampirzycą, no i oczywiście to, że Elena wie o wampirach.
www.pajacyk.pl
<<

Antenelles

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 18 paź 2009, o 18:57

Re: 1x06 - Lost Girls


Najlepszy odcinek w sezonie :)
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 21 paź 2009, o 14:20

Odp.: 1x06 - Lost Girls


Odcinek bardzo dobry. Serial zyskuje z odcinka na odcinek.
Cieszę się, że Elenie nie została wymazana pamięć (przynajmniej do tej pory, bo wszystko się może zdarzyć) no i mamy nową wampirzyce :D
No i w końcu się dowiedzieliśmy jak to było w przeszłości z braćmi i ich ukochaną. Zastanawiam się jak ją zabili.

Obrazek

<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 21 paź 2009, o 14:22

Odp.: 1x06 - Lost Girls


odcinek mi się podobał, ale osobiście muszę stwierdzić że trochę jestem zawiedziona że film aż tak bardzo różni się od książki :hug:
Supernatural, The vampire diaries
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 21 paź 2009, o 14:24

Odp.: 1x06 - Lost Girls


Asiulaaa019
ja właśnie lubię jak się różni film od książki, zwłaszcza takiej, której jeszcze nie czytałem (bo mam w planach przeczytać, jak skończę inną sagę, która teraz czytam).

Obrazek

<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 21 paź 2009, o 14:26

Odp.: 1x06 - Lost Girls


chodzi oczywiście o aż za bardzo złego Damona (w książce okazuje jakieś uczucia wobec Eleny),i związek Eleny i Stefana
pomijając to serial jest świetny :D
Supernatural, The vampire diaries
<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 21 paź 2009, o 15:06

Odp.: 1x06 - Lost Girls


strasznie mi się podobały teksty Damona w tym odc ;)
"powiedz mojemu bratu że go szukam" przecież na początku Damon miał telefon i dzwonił do Stefana,a poza tym to przecież mógł go wytropić a tu taki LoL :D
tylko motyw Vicki...
nie wiem czy to dobrze czy źle :/ bo w książce ona umiera jako człowiek
szkoda mi też brata Eleny,bo był w niej zakochany heh
a Elena mnie zdenerwowała!! odrzucić Stefana :( !!
czekam na kolejny odc ;)
zapowiada się ciekawie
Supernatural, The vampire diaries
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 22 paź 2009, o 09:38

Odp.: 1x06 - Lost Girls


Katherine wyglądała prześlicznie, wystarczy, że dali aktorce piękną sukienkę i zrobili fajnie włosy i od razu wygląda ładniej ;p no bo nie oszukujmy się, Elena akurat wygląda dość nijako ;p
A że mnie fascynują stare czasy to oh ah, magia.
no i nie domyślałam się, że Katherine jest wampirzycą :D
Damon był genialny :P Ten facet jest cholernie bad ale w dodatku niezwykle interesująca postać z niego.
Odcinek mi się bardzo podobał.
The Vampire Diaries było właśnie pierwszym serialem, który obejrzałam bo mojej małej przerwie serialowej. A to coś znaczy :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 22 paź 2009, o 17:28

Odp.: 1x06 - Lost Girls


CO? Nijaka? Przecież ona jest szalenie ładna! Jak straszliwą awersję do kobiet o ciemnych włosach mam, tak uważam, że ona jest niesamowita... Włosy piękne ma i TE OCZY. Ach, niech ją szlag!
Obrazek
<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 22 paź 2009, o 20:24

Odp.: 1x06 - Lost Girls


zgadzam się z Be Ironic xD
aktorka ma coś w sobie, według mnie jest jedną z ładniejszych aktorek które znam z różnych filmów
a serial jest strasznie ciekawy
chociaż troszkę szkoda mi Stefana na końcu tego odc :hug:
Supernatural, The vampire diaries
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 22 paź 2009, o 20:27

Odp.: 1x06 - Lost Girls


jak dla mnie nie jest zbyt ładna ;p
no ale jako Katherine prezentowała się milion razy lepiej.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 paź 2009, o 13:47

Odp.: 1x06 - Lost Girls


No, no całkiem niezły odcinek, który skupiał się tylko na wątku wampiryzmu.

Elena odrzuciła Stefana - to było akurat do przewidzenia, ale jakoś nie jet specjalnie zaszokowana faktem że jest on wampirem :)

Wątek Viki mi się podoba, ale mam przeczucie że prędzej czy później zginie.

Damon odzyskał pierścień czyli będzie dalej mieszał. Fajny był tekst jak powiedział że tylko on może zabić swojego brata :D

Wątek zegarka dziwny, wychodzi na to że jest to kompas pokazując wampiry. Myślałem że będzie to trochę ciekawszy wątek. Dobrze że w tle przewijają się jeszcze pogromcy wampirów xD

Scenki z przeszłości fajne i jak justin piszę - ładniejsza jest Kathrina niż Elena :D

Ciekawe kiedy pokażą co Stefan robił przez pozostałe 150 lat swojego życia :D

I gdzie jest Boonie i Caroline? Te wątki są przecież równie interesujące jak rywalizacja braci.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 lis 2009, o 12:29

Odp.: 1x06 - Lost Girls


Bardzo fajny odcinek. Podobała mi się końcówka i ta piosenka. Szkoda mi Eleny, bo ją bardzo lubie.

Dowiedzieliśmy się co wampiry mogą, a czego nie mogą robić. Dobrze, że tak wcześnie.

Damon jest niezły. Podobały mi się jego sceny z Vicki - świetny taniec. :D Mamy kolejną wampirzyce, bardzo fajnie, mam tylko nadzieje, że nie zginie. :P

Flashbacki bardzo fajne, szkoda, że tak mało ich było. Katherine wampirzycą? Niezła niespodzianka.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 14 lis 2009, o 19:26

Odp.: 1x06 - Lost Girls


hm co do tego która z nich jest ładniejsza, to co to za różnica ?? skoro to ta sama aktorka
ładnie jej w loczkach to faaakt!! :)
śliczna jest zarówno jako Elena i jako wampirzyca ;)
Supernatural, The vampire diaries
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 30 maja 2010, o 23:48

Odp: 1x06 - Lost Girls


Ciekawy odcinek! :P
Damon szaleje i tak jak myślałem zrobił sobie wampirka z Vicky. :P Świetne sceny w domu, jak razem tańczyli, a później jak z niczego owego skręcił jej kark. :P
Pogromcy wampirów zaczęli działać i już stracili jednego członka, którym pożywiła się Vicky. Zegarek okazał się radarem na wampiry, trochę śmieszny pomysł. :D
Stef powiedział prawdę Elenie i dobrze! Ona się do niego zniechęciła póki co, ale pewnie w następnych odcinku wróci do niego.
Doczekaliśmy się pierwszych flashback'ów Stefa i Damona. Fakt, że Katherina była wampirzycą w ogóle mnie nie zdziwił. Podobny motyw był w Moonlight'ie.
I tak jak Cześkowi zabrakło w tym odcinku wątków Caroline i Bonnie.
Natomiast, jeśli chodzi o wygląd głównej bohaterki, to jest ona bardzo ładna zarówno w wydaniu Eleny i Katheriny. :D
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 22 lis 2010, o 16:14

Odp: 1x06 - Lost Girls

Serial jest z odcinka na odcinek coraz lepszy. Damon i Vicky, te sceny kiedy razem tańczą - niesamowite. Dowiedzieliśmy się co nieco o przeszłości braci oraz o Katherinie. Mamy również odpowieź na pytanie, po co tej grupie tropiącej zegarek. Damon uratował swojego braciszka, no no kto by się tego spodziewał. Koleś z telewizji już sobie nie powalczy z wampirami, a ich grono natomiast się powiększa. :D Vicky wampirem - hmm może być bardzo interesująco. :P Co do wątku Eleny i Stefana - fajnie, że sobie wszystko wyjaśnili i było do przewidzenia, że Elena nie zdecyduje się z nim dalej być. Fajnie, że mamy trochę odpoczynku od Bonni, bo mnie irytuje ta postać. :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 1x06 - Lost Girls
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.