Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

1x06 - Legacies » Seriale sci-fi / fantasy » Arrow • seriale forumtv.pl

Opiekunowie: Czesiek_PL, salmaatache

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 lis 2012, o 18:45

1x06 - Legacies

Spoiler:


----------------------

Odcinek bez historii. Może i dobrze się go oglądało, ale te wydarzenia nie będą miały wpływu na dalszą historię. Oliver tym razem bierze na celownik kogoś z poza listy, Diggle teoretycznie mu pomaga (teoretycznie bo nie widać większej różnicy w jego działaniu), a źli zostają pokonani. To wszystko okraszone przyprawiającymi o ból głowy dialogami o obowiązku, honorze, czynieniu tego co jest dobre i odpowiedzialności za swoje czyny.To się robi już nudne. Do tego jeszcze wątek Merlyna i Lariel nudził. Dobrze, że pijana Thea uratowała trochę sytuację, albo zabranie matki na kolację.
<<

salmaatache

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 36

Lokalizacja: Kraków

Ulubiony serial:
Lost

Postdodano 18 lis 2012, o 12:35

Odp: 1x06 - Legacies


Odcinek na pewno spokojniejszy od poprzednich i mimo wszystko słabszy.

Na plus na pewno Thea. Szkoda że dziewczyna nie załapała że Tommy pytając ją o radę nie mówił o niej samej a Laurel.

Diggle w tym odcinku niby był, a jednak go nie było.

Fajnie było zobaczyć znaną z Coppera twarz, tylko dlaczego tak mało? I właściwie chyba zostaliśmy bez wyjaśnienia co się z nim stało...
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 18 lis 2012, o 22:10

Odp: 1x06 - Legacies


Tym razem Zielona Strzała zajmuje się ludźmi spoza listy ojca. Odcinek dość ciekawy. Najlepsza część retrospekcji to odkrycie nazwisk w notatniku przez Olivera.
Diggle i Ollie dobrze się dogadują, niby działają razem, ale jakby osobno.
Tommy podrywa Laurel jak tylko może, jednak nie zauważa, że Thea jest nim zauroczona.
Ostatnia scena i jedzenie fast-foodów matki z Oliverem. Widać, że brakuje jej Waltera. Na początku go nie lubiłam, ale w sumie mógłby wrócić.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 lis 2012, o 02:07

Odp: 1x06 - Legacies


Najlepsza część retrospekcji to odkrycie nazwisk w notatniku przez Olivera.


Mnie tylko zastanawia co było na tej wyrzuconej stronie. Jest potencjał na niezłą intrygę dzięki temu i wielką niewiadomą.
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 19 lis 2012, o 14:12

Re: Odp: 1x06 - Legacies


Czesiek_PL napisał(a):
Najlepsza część retrospekcji to odkrycie nazwisk w notatniku przez Olivera.


Mnie tylko zastanawia co było na tej wyrzuconej stronie. Jest potencjał na niezłą intrygę dzięki temu i wielką niewiadomą.


Też o tym myślałam. Podejrzewam, że jest to związane z działalnością matki Olivera.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 27 lis 2012, o 18:38

Odp: 1x06 - Legacies


Przyjemny odcinek, aczkolwiek chyba najgorszy z dotychczasowych.

Fajny wątek Thei i Tommy'ego.
Miłe sceny Olivera z matką.
Dobry udział Diggiego w sprawie.
Średnie i nic nie wnoszące flashbacki.

To tyle o tym epizodzie.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 5 gru 2012, o 04:16

Re: Odp: 1x06 - Legacies


Mi się odcinek podobał, nadal jestem zauroczony całym serialem. Diggle oczywiście za wiele nie pomaga jak można było się tego spodziewać ale coś tam jednak wnosi. Oliver przynajmniej sam nie musi śledzić ofiar.
No szkoda że tego Waltera nie ma, ja tam go lubiłem. Dla mnie to był od początku ten uczciwy.
Fastfood Moiry i Olivera na końcu, fajna scena. Miło było na to popatrzeć. Wspomnienia były nudne tym razem. Ale może dlatego że ja po prostu nie lubię wspomnień o zmarłych czy omamów wzrokowych.
Lynns napisał(a):Też o tym myślałam. Podejrzewam, że jest to związane z działalnością matki Olivera.

Mam podobne zdanie na ten temat. Uważam że na wyrzuconej stronie było nazwisko matki i tego tajemniczego szefa.
We Are The World haiti
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 27 sty 2013, o 00:22

Odp: 1x06 - Legacies


Digg i Oliver zaczynają współpracę na całego - każdy z nich ma inną wizję ratowania miasta ale w końcu doszli do kompromisu.
W tym odcinku znów inni przeciwnicy i tym razem Oliver musiał naprawić zło wyrządzone przez jego ojca, a nie kogoś innego.
W zasadzie z całego wątku złodziei najbardziej podobały mi się ich maski (bardziej mi się kojarzyły z Batmanem niż Green Arrowem), szału nie było, ale nie jest źle.
Moira ciągle marudzi i narzeka na syna, chociaż ich ostatnia scena była dość fajna, jak jedzą razem hamburgery :)
Znów był jakiś strzęp informacji z przeszłości na wyspie, choć nie tak dużo jakbym chciała. Nie wiadomo czy Wyspowy Arrow (nie mam pojęcia jak go inaczej nazwać...) żyje, ale mam nadzieję, ze tak. No i pokazane było załamanie się Olliego. Ale w końcu pozbierał się do kupy i odkrył notatki w zeszyciku ojca. I ta tajemnicza wyrwana kartka...
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 15 lip 2013, o 20:06

Odp: 1x06 - Legacies


Bardzo fajny odcinek. Fajny, bo zupełnie inny od reszty. Tym razem lista idzie na bok i panowie zajmują się bieżącymi kryminalistami.
Digg i Oliver wyraźnie zaczynają się dogadywać.
Doszedłem również do wniosku, że Moira jest najlepsza z całego tego towarzystwa. Najbardziej ludzka, szczera i normalna... Bardzo ją polubiłem.
Sprawa z rabunkami ciekawa, ale faktycznie głównie te maski były oryginalne. Reszta nieco oklepana. Czekam aż Arrow wróci do listy.

 


  • Podobne tematy do 1x06 - Legacies
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.