Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x06 - 9:02 » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 03:20

1x06 - 9:02

Impuls elektromagnetyczny niszczy wszystkie urządzenia elektryczne. Wszystko staje się bezużyteczne; niektórzy używają nawet telefonów komórkowych, jako piłki baseball'owe. Jedynym urządzeniem, która działa jest laptop Hawkingsa - zaprojektowany, jak powiedzial swojej córce, na taką ewentualność.
Jake spotyka w barze starego przyjaciela Mitchella, z którym nie łączą go chyba najlepsze wspomnienia, zważywszy na to, jak 'ciepło' się przywitali oraz na to, jaka była reakcja Erica, na wieść o tym, że Jake widział się z Mitchem.
Później, gdy Jake z matką zajmują się końmi na farmie, Mitchell kradnie konie i o mało nie tratuje Gail. Kiedy w końcu Jake dowiaduje się, gdzie znajduje się Mitch, ten ucieka, lecz przy pomocy Dale'a udaje mu sie ponownie go odnaleźć. Mitch trafia do więzienia.
Kukurydza Stanley'a zostaje zaatakowana przez szkodniki. Kiedy Gracie żąda horrendalnej kwoty za pestycydy, Stanley postanawia spalić zakażaoną część zboża. Okazuje się, że Mimi postanawia mu pomóc i zapłaciła chuliganom za kradzież pestycydów. Jednak uczciwy Stanley oddaje Gracie jej własność. Na końcu odcinka wielu mieszkańców przychodzi pomóc Stanleyowi w żniwach.

Morse code: “THE EMP HITS”
Data emisji: 25.10.2006
Ściągnij odcinek tutaj
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 6 gru 2006, o 15:59


Ta scena jak grali w baseball telefonami mnie totalnie rozwalila :D

Ciekawa jestem co wydarzylo sie pomiedzy Jakiem i Mitchem, bo sadzac po ich relacjach musialo to byc cos powaznego.

Podobalo mi sie jak miasto przyszlo pomoc Stanley'owi i do tego fajna muzyczka wtedy byla.

Ciagle tylko mnie zastanawia kto to jest ten Hawkins caly... Ciekawe czy w ogole sie tego dowiemy, hehe :D
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 gru 2006, o 16:48


Sophia napisał(a):Ta scena jak grali w baseball telefonami mnie totalnie rozwalila :D

To była chyba jedyna fajnca scena, bo oprócz tego, to ten odcinek był nudny :/ I to jak Gracie sie zachowywała.. wrrr... wredny babsztyl - pestycydów nie da, mimo że nie potrzebne jej, ale jak sie skonczy jedzenie to zonka by miała :/
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 7 gru 2006, o 23:55


Tez mnie Gracie zdenerwowala w tym odcinku z tymi pestycydami!! Ale na szczescie na koncu wszyscy poszli pomoc Stanley'owi.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 10 gru 2006, o 00:52


Faktycznie wiele się w tym odcinku nie działo, tylko jakaś akcja o pestycydy i tyle :P No i przybycie jakiegoś kolesia, co zna Jake'a. Swoją drogą ciekawe, co Jake przeskrobał ;)

Hawkins jest zbyt tajemniczy kurcze no :P Ten tekst na początku odcinka "celem jesteśmy MY czy ONI?" Wszystko ok gdyby wiadomo było, kim są "my", a kim są "oni" :P
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 gru 2006, o 10:45


Eee tam, dobrze, ze Hawkins jest taki tajemniczy, bo juz w ogóle nudno by było :p A tak możesz podyskutowac w temacie 'Teorie' kim on jest :P
Nikola napisał(a):Swoją drogą ciekawe, co Jake przeskrobał ;)

To dopiero jest ciekawe :D Ja nie wiem dlaczego jak to oglądałam, to na początku w ogóle mnie to nie zastanawiało :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 10 gru 2006, o 13:07


aja napisał(a):Eee tam, dobrze, ze Hawkins jest taki tajemniczy, bo juz w ogóle nudno by było :p A tak możesz podyskutowac w temacie 'Teorie' kim on jest :P


Fakt, na początku mnie denerwował, a teraz zastanawia ;D Do "teroii" przejdę, jak obejrzę wszystkie odcinki, żeby nie przeczytać jakiś spoilerów ;)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 10 gru 2006, o 17:30


No mi sie bardzo podoba postac Hawkinsa - wzial sie nie wiadomo skad, nie wiadomo kim jest... Lubie takie motywy :D
<<

arttysta

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 2 sty 2007, o 16:23


jak dla mnie to w serialu troch za mało się dzieje
<<

fourup

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Kraków/Słomniki

Postdodano 9 sty 2007, o 11:32


Na końcu odcinka Mitchell zza krat mówi: "(...) Wiesz, że On przyjdzie po mnie, a wtedy znajdzie i Ciebie..." - co to za ON, cholibka... Robi się dramatycznie... ;)
Pozdrawiam
fourup

http://www.fourup.pijemy.pl - Isuzu Trooper i Offroad, po prostu
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 9 sty 2007, o 17:22


7 odcinek wszystko wyjaśnia :)
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

Surwiwin

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 10 sty 2007, o 02:35


Świetnie wprowadzają napięcie. Po takim zakończeniu odcinka człowiek aż się pali, aby zobaczyć następny i z niecierpliwością odlicza dni do jego emisji :D
<<

yarzenioova

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 10 sty 2007, o 11:36


Moim zdaniem super odcinek,psychologicznie rzecz biorac.Uczyc dziecko radzic sobie z bronia,gdyz w przyszlosci bedzie to na wage zlota. Amoralne a tak niezbedne w tym swiecie,prezentowanym przez AXN. 'Dobrzy,źli?Taki podział nie istnieje' - kluczowe słowa. Pomoc przy zbiorach?Zbyt amerykańskie,to mnie najbardziej wkurza w tym serialu - amerykańskość,hollywoodzki fanatyzm. Wrr Learn to swim !
Ostatnio edytowano 10 sty 2007, o 11:39 przez yarzenioova, łącznie edytowano 1 raz
<<

HeroSHI

Postdodano 18 lut 2007, o 14:31


Świetna była tra scena gdzie chłopaki grają w baseballa komórkami :D

Przyznaje że wg mnie było to trochę głupie, bo niedługo potem znaleźli przecież tranzystor i mogliby je wtedy naładować (tymi ładowarkami które nie zostały przepalowe podczas skoku napięcia) ;)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 15 mar 2008, o 16:16

Re: 1x06 - 9:02


Ciekawe co ten Jake robił kiedyś... Już wygląda na to że dla rządu nie pracował, a na początku tak mi się wydawało...

Gra komórkami mnie z fotela zrzuciła.;p

Gracie zachowała się jak 'whore'!;p
We Are The World haiti
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 14 sty 2012, o 14:38

Odp: 1x06 - 9:02


Dobry odcinek. Podobała mi się twarda postawa Jake'a, chłopakowi ewidentnie pasuje postawa mściciela.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 1x06 - 9:02
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.