Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

1x05 White Light » The 4400 » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lis 2006, o 14:05

1x05 White Light

Lyttel siłą zabiera Kyle'a ze szpitala, w celu przeprowadzenia badań. Kiedy Tom dowiaduje się o tym, wpada w furię i próbuje wymuśić na Lyttelu, aby ten powiedział gdzie przetrzymuje jego syna. Pomoc przychodzi dopiero ze strony Diany, dzięki której udaje im się wydostać Kyle'a, który nader wszystko pragnie powrócić do miejsca, z którego został porwany Shawn.
W międzyczasie, Richard zaczyna mieć podejrzenia co do Colliera i nadmiernej opieki, jaką ich otacza.
Kiedy Danny dowiaduje się, że Shawn jest teraz z Nikki, wpada w szał i próbuje pobić brata. Shawn nie kontrolując swojej mocy, wykorzystuje ją na Danny'm. Po tym incydencie postanawia opuścić swój dom i Nikki.
W końcu, na plaży w Hillen, Tom dowiaduje się, gdzie i dlaczego 4400 ludzi zostało porwanych. Pozostawia to jednak pytanie: to koniec, czy dopiero początek?

by aja

Data emisji w USA Network: 8 sierpnia 2004
Data emisji w TVP1: 18 stycznia 2007
Data emisji w AXN: 11 marca 2007

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Nikola, łącznie edytowano 6 razy
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 18 sty 2007, o 22:54


Świetny odcinke jak pilot mi się niespecyjalnie podobał to ten odcinek był rewelacyjny i te drzewa na końcu jak sie wychylały. Ciekawe co będzie dalej z Shonem ??
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 20 sty 2007, o 15:35


I przynajmniej sporo się wyjaśniło w stosunku do 4400, skąd się tu wzięli, kto ich przysłał i po co :)
<<

LuksaZ

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 22 sty 2007, o 12:32


Mam prosbe... Mozecie strescic dwa ostatnie odcinki tej serii? Kurcze, w czwartek juz sie szykowałem ndo oglądniecia tych odcinków, a przed ósmą mi prąd wyłączyli;/
A chciałbym wiedzieć o co chodzi z tymi ludźmi z przyszłości itp...
Z góry dzięki, dzięki, dzięki :)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 22 sty 2007, o 16:53


sufer napisał(a):te drzewa na końcu jak sie wychylały

To była niezła scena :D

Nawet dobry odcinek... Ten Jordan przyprawia mnie i ciarki... straszny facet :P No ale ktos musi być tym złym ;)
W ogóle wkurzyłam sie, jak ten koleś z Waszyngtony zabrał Kyle'a ze szpitala... co on sobie w ogóle wyobraża? :P
I strasznie lubie Maie :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 31 sty 2007, o 16:43


coraz bardziej mi sie podoba ten serialik :D
<<

Arow

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 5 lut 2007, o 22:52


najlepszy odcinek 1 sezonu :) nie ma bata :)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 4 lut 2008, o 17:47

Re: 1x05 White Light


Dobre zwienczenie sezonu :) W pewnym momencie myslalem ze juz po Kyle'u poniewaz zrobil co mial zrobic i na tym jego rola sie skonczyla :D a tu suprise - "tato, przepraszam za to piwo" :D
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 lut 2008, o 01:40

Re: 1x05 White Light


Zakończenie sezonu było mocne. A więc Powracający mają jakąś misje do spełnienie, a pomóc ma im Tom. Kayle nareszcie normalny, ciekawe czy teraz dostał jakiś bonus. To nie są kosmici tylko ludzie z przyszłość? I co się takiego wydarzyło? Może Lily urodzi mesjasza? ;) Bo tym odcinku serial naprawdę mi się spodobał ;]

A jednak Jordan nie jest taki dobry na jakiego pozuje. Ciekawe co namiesza.

Tristan napisał(a):Dobre zwienczenie sezonu :) W pewnym momencie myslalem ze juz po Kyle'u poniewaz zrobil co mial zrobic i na tym jego rola sie skonczyla :D a tu suprise - "tato, przepraszam za to piwo" :D


O tak, to było świetne :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 26 kwi 2009, o 23:23

Re: 1x05 White Light


Aja, utwór z czołówki faktycznie kiepski, ale idealnie pasuje do 4400 ;p Kiedy przychodzi co do czego to Lyttel sika w majtki, ale mi się podobała jego mina jak miał broń przy twarzy. :D Colliera wydawał się fałszywy, Nikki jest wkurzająca, po jakie licho mówiła o tym Dannemu? W ogóle to ale z niej dziewczyna skoro z brata przechodzi na brata? Nie chciałbym takiej laski, w życiu. Ogólnie to kiepskie mają te moce, w hirołsach są lepsze. :) Ale się działo pod koniec, ogólnie to trochę ciekawszy ten serial się zrobił niż na początku, muszę przyznać. Najlepsze było jak Kyle się przebudził jak się tłumaczył z tym piwem. ;d Teraz rozumiem o czym wy pisaliście poprzednio o tych drzewach itp, fajne to było. ;p Czyli to nie kosmici tylko ludzie i ciekawe z którego roku oni są. Ogólnie tak jak już pisałem wyżej serial się rozkręcił, bo ten odcinek wymiatał. ;p
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 1x05 White Light
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.