Postdodano 2 kwi 2010, o 21:20

1x05 - Welcome to the War

Spoiler:


---------------

Po tak długiej przerwie trochę się rozczarowałem odcinkiem i sam nie wiem czemu bo działo się sporo. Czegoś mi w tym serialu brakuje. V chcieli wrobić najemnika w zamach, a obróciło się to przeciw nim bo teraz będzie pracował z Eryką. Tylko co z tej współpracy wyjdzie ciężko powiedzieć. Na pewno się przyda jak armia przybędzie czego nie mogę się doczekać.

Jack dostał szczepionkę i mówi, że się po niej zmienia. Ciekawe co Anna planuje...

Wątek Ryana i Val coraz ciekawszy. Ciekawe co za dziecko z tego wyjdzie :) Mała jaszczurka? :) Szczury już lubi. Mam nadzieje, że w następnym odcinku powie jej, że jest przybyszem.

Najnudniejszy wątek to Eryki i Taylora. Jak ja nie nawidzę w serialach motywów "oddajcie mi moje dziecko"... Co mnie ciekawi to plan Anny. Znowu.

Na końcu dostaliśmy najgorszą serialową scenę seksu :) Królowa zacznie składać jajka i tak powstanie jej armia xD A ząbki ma fajne. Ciesze się, że pokazują nam coraz więcej V i dawkują to. Mam nadzieje, że w końcu zobaczymy je w całej okazałości.