Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

1x05 - The Tells » Zakończone Seriale » Traveler • seriale forumtv.pl

2007

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 cze 2007, o 01:18

1x05 - The Tells

Jay i Tyler przyłączają się do człowieka, który pomógł im uciec policji. Jadą za fugronetką, do której został wciągnięty Will. Wpadają w pułapkę, Jay'owi i Tylerowi udaje się uciec.
Traveler jest przesłuchiwany przez kobietę pracującą dla tych samych ludzi co on. Okazuje się, iż nie wykonał on części planu, którą była śmierć jego współlokatorów w wybuchu, gdyż się z nimi zaprzyjaźnił. Aby dowiedzieć się co Traveler zrobił z obrazem zabranym z Drexler jego zwierzchnicy wykorzystują Mayę.
Jay i Tyler postanawiają dowiedzieć się co otwiera klucz, który Will dał Mayi. Okazuje się, iż otwiera on skrytkę w jednej z bostońskich bibliotek. Na miejscu chłopcy znajdują dokumenty na wiele nazwisk ze zdjęciem Willa i broń.
FBI dowiaduje się, iż mężczyzna, który zginął w wybuchu to nie Traveler. Idą do jego mieszkania i aresztują tam mężczyznę zacierającego ślady.
Gdy Will dowiaduje się, że Maya została zabita morduje przesłuchującą go kobietę i ucieka. Jay i Tyler jadą do Nowego Jorku, gdyż poznali adres mężczyzny, który płacił za wydatki Willa.
Mężczyzna złapany przez agentów ucieka z aresztu.

Data emisji: 20 czerwca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Trish, łącznie edytowano 3 razy
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 28 cze 2007, o 21:09


Odcinek cały czas trzymał w napięciu, jak każdy zresztą. W końcu dowiadujemy się więcej o Willu i samej akcji wybuchu galerii. Widać, że mimo wszystko zależy mu na kumplach.
See you in another life, brother...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 28 cze 2007, o 23:45


Chyba przekonałam się do Jaya, naprawdę fajny z niego chłopak ;)
Zastanawiam się co teraz zrobi Traveler, mam jakoś wrażenie, że nie poleci do swoich kumpli, lecz będzie chciał im zaszkodzić, no ale zobaczymy.
Żal mi go jednak, zabili jego ukochaną, no ale tak to już jest w tym interesie.
No i podobała mi się szczególnie jedna rzecz - pokazanie jak zmienił się Tyler, w porównaniu do flashbacka, który nam pokazali z udziałem faceta ze stacji, widać, że zrobił się o wiele bardziej rozgarnięty ;)
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 29 cze 2007, o 09:15


nie poleci do swoich kumpli, lecz będzie chciał im zaszkodzić, no ale zobaczymy.


Nie wydaje mi się, żeby teraz miał im zaszkodzić. Za dużo poświęcił dla przyjaźni, żeby znowu odwracać się od kumpli.
Ja chyba przekonałam się do Will'a ;) Nadal jednak zastanawiające jest dlaczego pomagał "firmie" z takim oddaniem, jakimi pobudkami się kierował?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 29 cze 2007, o 10:57


Odcinek ciekawy. Widać, że seria zmierza w dobrym kierunku i ma szansę coś osiągnąć na scenie serialowej :)
Co do Will'a to on raczej im zaszkodzić nie chce.
Widać, że zależy mu na kumplach i mimo wszystko stara się ich chronić.
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 29 cze 2007, o 19:27


Will teraz ma tylko jendo w głowie-zemstę. A to nie na Jay'u i Tylerze chce się przecież zemścic.

On żył w przekonaniu, że wszystko co robi, to dla dobra kraju, czyli kierował się pobudkami patriotycznymi.

Tyler w końcu normalny jest. :)
Ostatnio edytowano 29 cze 2007, o 19:28 przez Paulina, łącznie edytowano 1 raz
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 lip 2007, o 18:13


Powiem szczerze: Traveler podoba mi się bardziej niż drugi sezon Prison Break. Więcej tutaj tajemnic i jest bardziej dynamiczny. Co to odcinka - podobało mi się "śledztwo" Jaya i Taylora. W końcu udało im się czegoś dowiedzieć o Will. Sam Will też nieźle załatwił Kate. Szkoda tylko Mayi. Ciekawe gdzie znajduję się obraz.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 1 lip 2007, o 18:25


No przecież on ten obraz komuś sprzedał w trzecim odcinku, czy tam dostarczył.
See you in another life, brother...
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 lip 2007, o 20:58


Żal mi było Jay'a jak mu się przypomniały wszystko jego plany o pracy prawnika w Bostonie... :(

No i jestem ciekawa co teraz zrobi Will. Ciekawe było jak wyszedł ze tego niby hotelu a tu studio filmowe ;D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 1 lip 2007, o 23:29


aja napisał(a):Ciekawe było jak wyszedł ze tego niby hotelu a tu studio filmowe ;D

Aż sama byłam zaskoczona, a najdziwniejsze, że nikogo tam nie było do pilnowania...
<<

HeroSHI

Postdodano 5 lip 2007, o 12:38


Czyli ten ciemnoskóry tleniony blondas to ktoś z WP? czy może nawet FBI? ...
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 7 sie 2007, o 13:20


Bardzo mnie ten odcinek zaciekawił. Ponowne pojawienie się Willa i to całe przesłuchanie. No i ten blondas. Ogólnie odcinek jak na razie chyba jeden z lepszych.. :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 15 sie 2007, o 13:38


justin napisał(a):odcinek zaciekawił.


Taak, mnie też, ale myślałem że w tej skrzynce będzie coś ciekawszego, na przykład dowody jakieś...

justin napisał(a):to całe przesłuchanie.


Świetnie załatwił tą pannicę.

justin napisał(a):No i ten blondas


Oczywiście to on porwał Lasce Jay'a zdjęcia przy fotografie... Koleś od czarnej roboty.

A teraz jeśli chodzi o murzyna, wiedziałem że jemu nie chodzi o dobro Jay'a i Taya...
We Are The World haiti
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 lut 2008, o 21:34

Re: 1x05 - The Tells


Odcinek dooobry...:D Wiadomo o co chodzi temu czarnemu, Jay i Tyler dowiedzieli się trochę o Willu, Traveler nieźle załatwił tą całą Kate, tylko szkoda, że musiał poświęcić Mayę :( , ciekawe jak ten Blondas uciekł z celi? No i dowiedzieliśmy się trochę o wybuchu w Drexler, że Will skręcił kark kolesiowi, którego na początku uważano za niego, że włączył alarm i zabrał obraz. Tylko ciekawe gdzie go ukrył? :D

 


  • Podobne tematy do 1x05 - The Tells
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.