Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x05 Super 8 » Zakończone Seriale » The Killing • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

Informacja
Pobierz The Killing
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 13 kwi 2011, o 15:00

1x05 Super 8

Spoiler:

Data emisji: 24.04.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 kwi 2011, o 19:17

Odp: 1x05 Super 8


Wątek Benneta nie został jeszcze rozwikłany i coraz bardziej wygląda na mordercę i to jeszcze seryjnego. Jednak nie zdziwiłbym się gdyby nie miał nic wspólnego z śmiercią Rosie. W końcu jeszcze tyle odcinków do końca. Jednak jego powiązania z Richmondem są zastanawiające.
Ciekawe co Linden uda się znaleźć na filmie.
U rodziny Rosie jak zwykle klimatycznie, ale coraz nudniejsze robi się oglądanie żałoby panującej w domu. Czekam aż Larsen weźmie sprawy w swoje ręce i stłucze nauczyciela :)
Ciekawe komu Holden zostawiał pieniądze, czyżby to była jego rodzina.
Wątek polityczny znowu kręcił się z daleka od wątku morderstwa. Mimo, że jest to interesujące zaczynają mnie denerwować te oddzielne historię.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 1 maja 2011, o 08:45

Odp: 1x05 Super 8


No Larsen napewno sie weżmie sie za Benneta, gdy dowie sie , że jest on powiązany ze sprawą. Mam tylko wątpliwości , czy chodzi tu o samo nastukanie komuś :).
Sam Bennet mnie denerwował, swoimi tłumaczeniami , widac , że nie był szczery , co zresztą potwierdził Holden. Ale udawał dobrze, jakby te listy czy filmy nic nie znaczyły. Ja mam podejrzania do narzeczonego Linden , podchodzi do tej sprawy dosyć dziwnie, denerwuje go , że Linden co raz bardziej zagłębia sie w tą sprawę, gdy on sam chcicałby być jak najdalej stąd.
Holden zostawia pieniądze rodzinie byc moze swojej.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 1 maja 2011, o 12:39

Odp: 1x05 Super 8


Chyba pierwszy odcinek, który troszeczkę odstawał od poprzednich.

Bennet coś ukrywa. Wszystko wskazuje na to, że on zabił Rosie. Na dodatek wygląda to na seryjnego zabójcę, ale jestem wręcz przekonany, że niedługo znów zostanie coś odkryte i nastąpi jakiś zwrot akcji i całego śledztwa.

Stan w końcu uległ namową kumplai chce się zemścić na kimś kogo szuka policja. Głupi krok, zobaczymy co z tego wyniknie.

Sprawa kreta w sztabie wyborczym Richmonda rozwiązana. Nie wiem, jak utrzymają dalej ten wątek, tak aby mnie zainteresować. Liczę na jakieś duże powiązanie z zabójstwem Rosie.

BTW: Przez przypadek w komentarzu użytkownika na pewnej stronie dowiedziałem się kto zabił Rosie w oryginalnej, duńskiej wersji i jestem strasznie zły na tą osobę, że nie uprzedziła o tak wielkim spoilerze. Co prawda twórcy zapewniają, że w The KIlling będzie inny morderca, ale mimo wszystko popsuła mi trochę zabawę. :(
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 16 cze 2011, o 21:15

Odp: 1x05 Super 8


Odcinek był całkiem dobry.
Nasi detektywi otrzymali film Rosie od nauczyciela, ciekawy jestem czy Linden coś z niego wyciśnie.
Do tego nasz Bennet używał substancji chemicznych, które również znajdowały się na ciele Rosie. Ale coś mi się nie widzi, że Bennet jest zabójcą, chociaż jego powiązania z Richmondem jest intrygujące. :P
Holder wspomaga jakąś rodzinę finansowo, zaskoczyło mnie to. Spodziewałem się, że coś innego zrobi z tymi pieniędzmi.
Kret w sztabie odkryty, okazał się nim Nathan, chłopak od sprawdzania kompów. Kurde, a byłem pewien, że Gwen jest w to zamieszana. :P
Rodzina Larsenów nadal jest w rozsypce, przygotowanie pogrzebu wpłynęło dość mocno na Stana. Zdecydował się na pomoc kumpla w znalezieniu informacji na temat osoby poszukiwanej przez policję. Ciekawe, czy już w następnym odcinku dojdzie do jakiejś konfrontacji. :P
Dzieci Larsenów odczuwają coraz bardziej dziwną atmosferę w domu. Początkowa scena, kiedy jeden z synów wyszedł sobie w piżamie do sklepu po mleko i płatki mnie rozwaliła. :D
A co do chłopaka Linden, to błagał niech on nie będzie zabójcą! Jak go pierwszy raz zobaczyłem, to od razu pomyślałem: "O, on będzie zabójcą!". A wszystko przez to, że aktor gra zazwyczaj rolę zabójców/psycholi etc. (np. w BSG, Harper's Island). :D
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 cze 2011, o 11:10

Odp: 1x05 Super 8


Całkiem okej odcinek. UWIELBIAM muzykę w tym serialu, jest przeszywająca i świetnie pasuje do klimatu bardzo deszczowego Seattle. Zauważyliście, że tam ciągle pada? :D Ale dzięki temu jest mrocznie.

Uwielbiam Linden. Jest taka... ciekawa i intrygująca. Mało o niej wiemy, wygląda na zwykłą policjantkę, a jednak coś w niej jest. Dobra robota, Mireille Enos.

Holder jest podejrzany. :p Co to za pieniądze?

Fajnie, że Stan weźmie się za 'zabójce'. Wątpie jednak by był to Bennet. Chociaż dużo na to wskazuje.

Wątek polityczny - troche nudny, ale liczę na to, że jakoś się przyczyni do rozwiązania śledztwa.

I jeszcze powiem, że nie ważne co robi Michelle Forbes na ekranie - stoi, siedzi, płacze, śpi - jest świetna. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 1x05 Super 8
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.