Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x05 Sparks Fly Out » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2008

Opiekun: Czesiek_PL

Informacja
Wampiry ujawniły swoje istnienie, ponieważ "teoretycznie" mogą się obejść bez ludzkiej krwi. Jednakże ludzie zdają sobie sprawę, że sztuczna krew, która pozwala na egzystencję tych dwóch gatunków jest jak wegetarianizm. Powstają spory i problemy. Obok tych wydarzeń żyją mieszkańcy małego miasteczka.
odcinki czystej krwi
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 6 paź 2008, o 19:25

1x05 Sparks Fly Out

At the Descendants of the Glorious Dead meeting Bill is invited to talk about his life as a Confederate Soldier. Bill then has a question and answer session when one member of the DGD shows Bill a tintype of the Compton family.
Sam, Sookie, Tara and Jason are also present at the Descendants of the Glorious Dead meeting. Sookie deals with a loss of someone close to her. Jason notices Tara while he is high on vampire blood.
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 7 paź 2008, o 19:19

Re: 1x05 Sparks Fly Out


najlepszy odcinek do tej pory.
Jason i co mu się działu po V. to było prześmieszne :P
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 27 paź 2008, o 18:54

Re: 1x05 Sparks Fly Out


Oł, Jason i jego miny, to jest wymiot. :D
Sam jest jakiś dziwny, nie lubię go chyba. ;p
Laffajet jest świetny, on i Jason wymiatają. ;p
Czy babcie serio nie żyje? No ciekawe, ciekawe i jeśli tak, to kto ją zabił?
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 lis 2008, o 01:31

Re: 1x05 Sparks Fly Out


Coś mi sie wydaje, że Sam zabił babcie ;[ Fajna ona była :(
Przeszlość Billa... interesujące.
Jason był straszny jak zwykle xDD Biedna Tara.
No, no, rozkręca się.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 lis 2008, o 03:47

Re: 1x05 Sparks Fly Out


Czemu był straszny? Był raczej śmieszny.
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 lis 2008, o 10:01

Re: 1x05 Sparks Fly Out


Straszny w sensie śmieszny :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 gru 2008, o 00:51

Re: 1x05 Sparks Fly Out


Jason jest wyjątkowy :] po tym co mu się ostatnio przydarzyło postanowił jeszcze raz wziąć V, wyznał Tarze miłość, a potem ona go przyłapała z tą blondyną xD Odcinek mi się podobał bo była historia Billa i scenki z wojny secesyjnej i to jak został wampirem. Ciekawe czy się pojawi ta co go przemieniła, byłoby ciekawie :] Laffayet jest świetny, ja chcę więcej scen z jego udziałem. Pies mnie zaczyna coraz bardziej intrygować, co on w ogóle robi. Pani Stockhouse nie żyję, smutę... Czy to ten sam morderca czy może teraz ktoś inny. A może to Sam uderzył?
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 13 cze 2009, o 17:22

Re: 1x05 Sparks Fly Out


Najbardziej mi szkoda Adele. Była naprawde ciekawą i miłą postacią. I jeszcze Sookie stanęła w jej krwi... Odcinek najlepszy do tej pory. Sceny w Kościele z Bill'em bardzo klimatyczne i te wspomnienia. Sam był wkurzający lekko. Dlaczego? Po pierwsze wogóle nie pasuje do Sookie, a po drugie ta końcówka ich randki... Jason po V zaszalał, tym razem już w 'normalny' sposób. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 31 lip 2009, o 00:15

Re: 1x05 Sparks Fly Out


Wszystko w sumie już napisaliście, z tym, że ja muszę dodać, że Jason na początku był spoko, ale teraz robi się wkurzający i nic dobrego z zazywania V nie wyjdzie. On jest po prostu głupi.

Szkoda babci, była najmilszą postacią w serialu, a teraz kiedy zniknęła to takiej będzie najbardziej brakować.
Want your bad romance.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 8 sty 2010, o 19:59

Odp: 1x05 Sparks Fly Out


Jason jest ogromnym głupkiem :P podobało mi się to "spotkanie historyczne" , ta babcia która zakrywała krzyż a potem robiła sobie zdjęcie z Billem :D
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 4 maja 2011, o 20:51

Odp: 1x05 Sparks Fly Out


Wzruszająca historia Billa. Zaprzecza mitom, że wampiry nie mają uczuć itd. itd. Poznaliśmy historię, jak został wampirem, w sumie bardzo przypadkowo... Przesłuchanie w jego domu też dobre. Szczególnie ten szeryf fajny. :D Widać, sprzymierzeniec wampirków...

Podobało mi się jak Lafayette rozprawił się z idiotami z baru. A przy tym śmieszny Jason. Uwielbiam go za tą jego głupkowatość. :D

Końcówka ostra. Kolejne mordertwo i to na babci Sookie. Szkoda, miła pani z niej była...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 1x05 Sparks Fly Out
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.