Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x05 - Mulligan » Zakończone Seriale » Hidden Palms • seriale forumtv.pl

2007

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 cze 2007, o 17:33

1x05 - Mulligan

W Palm Springs odbywa się charytatywny turniej golfowy, na który zapisał się Bob wraz z Johnny'm, który jednak bardzo sceptycznie nastawiony jest do pomysłu spędzenia całego dnia z mężyczyzną, którego nie może znieść przez 5 minut. Jednak w końcu, po namowach mamy, Johnny decyduje się zagrać.
W międzyczasie, znajomość Grety i Johnny'ego rozwija się po tym jak oboje wyjaśnili sobie wszystkie sprawy a Eddie przestał być tematem tabu. Kiedy więc podczas intymnego momentu do domu przychodzi ojciec Grety, oboje są niezwykle zażenowani.
Okazuje się, że ojciec Grety - Skip, zaraz po śmierci matki Grety opuścił Palm Springs i od tego momentu dziewczyna mieszka sama.
Liza nadal próbuje przekonać Johnny'ego, że to Cliff i Greta zamordowali Eddie'go. Kiedy jednak Johnny postanawia uwierzyć znacznie bardziej wiarygodniejszej relacji Cliff'a, Liza włamuje się do pokoju Cliff'a, w którym próbując odnaleźć dzienniki swojego zmarłego przyjaciela, odnajduje coś znacznie bardziej szokującego - zakrwawioną sukienkę Grety z przyjęcia Halloweanowego, które miało miejsce tego wiczora, ktorego Eddie rzekomo popełnił samobójstwo.
Ojciec Grety postanawia zostać na dłużej w Palm Springs.

by aja

Data emisji: 20 czerwca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Trish, łącznie edytowano 3 razy
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 28 cze 2007, o 16:38


No i tym odcinkem Hidden Palms odzyskało u mnie miano dobrego serialu.
1) Pojawiło się odrobinę humoru (prawie jak American Pie xD)
2) Sceny Greta + Johnny jeszcze lepsze niż zawsze, szczególnie przy ognisku Greta wyglądała CUUDOWNIE!!
3) No i coraz więcej śladów/poszlak w sprawie śmierci Eddy'ego
4) (I to będzie minus) końcówka tym razem nie była jakaś wgniatająca :/ takie to jakieś... nie-nadzwyczajne... :/
Ale ogółem najlepszy odcinek jak do tej pory :)
Obrazek
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 28 cze 2007, o 21:06


Im bliżej finału tym HP coraz bardziej się rozkręca, zdecydowania w każdym odcinku najlepsza jest końcówka ;)
See you in another life, brother...
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 cze 2007, o 14:00


Uwielbiam Cliff'a! :D To, że jest taki czarnym charakterem, grozi Lize, zabawia sie z mamą Eddie'go; świetna postać :)
Generalnie odcinek bardzo dobry, żałuje nawet troche że powstało tylko 8 odcinków.
Słabym punktem odcinka było tylko znalezienie przez Lize zakrwawionej sukienki Grety no bo come on, każdy normalny w miarę myślący człowiek spaliłby takie coś :?
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 29 cze 2007, o 15:27


Ja sądzę, że chciał mieć haka na Gretę.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 1 lip 2007, o 15:47


Odcinek jeden z lepszych... a mi końcówka sie podobała :) Cliff + matka Eddie'ego :szok:
trust him... he's a doctor!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 lip 2007, o 15:49


Z tego Cliffa to naprawdę niezłe ziółko. ;D Ja jeszcze odcinka nie widziałem, ale przy przeglądaniu czy jest dobrej jakości rzuciła mi się taka scena i nie wiedziałem jeszcze kto to. ;D
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 1 lip 2007, o 15:58


zbuntowany nastolatek :P Ten koleś jest żałosny, serial oglądam ze względu na Gretę :P
A co do Johnego w tym odcinku to jest tylko jeden komentarz żal.pl :P
on chyba nie umie przegrywać albo bawić się pewnie ten odwyk tak na niego działa. Potem przeprosił ojczyma :P Zupełnie nie wiem o co się pluł. Ten jego ojciec czy ojczym spoko ziomek jest a on coś do niego ma. Już za sam fakt, że wkłada w niego kasę powinien go kochać :P
Obrazek
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 1 lip 2007, o 16:02


Tristan napisał(a):Odcinek jeden z lepszych... a mi końcówka sie podobała :) Cliff + matka Eddie'ego :szok:

A na mnie właśnie tylko w wypadku tego odcinka końcówka nie wywarła wrażenia... bo w końcu coś podobnego było już w The O.C. ...

[ Dodano: 2007-07-01, 16:04 ]
Taifun napisał(a):serial oglądam ze względu na Gretę :P

Greta zdecydowanie najfajniesza z całego serialu :)

Taifun napisał(a):A co do Johnego w tym odcinku to jest tylko jeden komentarz żal.pl :P

Fakt, momentami brak słów...

Taifun napisał(a):Już za sam fakt, że wkłada w niego kasę powinien go kochać :P

Tak? A co z tymi wszystkimi teoriami "pieniądze szczęścia nie dają"?? xD
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 lip 2007, o 16:16


Taifun napisał(a):serial oglądam ze względu na Gretę


TO zupełnie jak ja, już pisałem o tym zresztą. :P

Taifun napisał(a):Ten jego ojciec czy ojczym spoko ziomek


Nom, zgadzam się, już w pierwszym i drugim odcinku to zauważyłem. Zawsze chciał być miły, robił wszystko by zadowolić Johneg i jego matkę...

Ryan_90 napisał(a):"pieniądze szczęścia nie dają"


Są tacy co mają szczęście dzięki nim.
We Are The World haiti
<<

=BoBeK=

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 2 lip 2007, o 13:30


Odcinek super dzisiaj obejrzałem go drugi raz z bo siostra chciała obejrzeć...=D Już się nie mogę doczekać napisów do kolejnego odcinka...=P=D To trzeba przyznać, że Greta jest najciekawsza w tym serialu i trochę szkoda by było gdyby okazało się że to ona zabiła Eddiego...chociaż pewnie okaże się że ona byłą przy tym tylko czy cuś w tym stylu...=P=D
Oglądam: Heroes, Prison Break, Greek, Gossip Girl
W kolejce: Kyle XY
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 2 lip 2007, o 13:50


a tam ja najbardziej polubiłem Marie, niezła laska i jakoś tak mam że nawet w OC lubiłem Julie za to że była trochę wredna i ta się też taka wydaje ;D a może po prostu ja wole starsze babki jeszcze tego nie rozgryzłem ;D

tlen.exe napisał(a):
Taifun napisał(a):Ten jego ojciec czy ojczym spoko ziomek

Nom, zgadzam się, już w pierwszym i drugim odcinku to zauważyłem. Zawsze chciał być miły, robił wszystko by zadowolić Johneg i jego matkę...
no w sumie to macie rację, koleś się stara, a Johnny tak go olewa i stara się żeby matka go zostawiła 8/

Ryan_90 napisał(a):
Taifun napisał(a):Już za sam fakt, że wkłada w niego kasę powinien go kochać :P

Tak? A co z tymi wszystkimi teoriami "pieniądze szczęścia nie dają"?? xD
kto ci takich głupot naopowiadał?? Jak to pieniądze szczęścia nie dają... popatrz tylko na J. Howarda Marshalla w wieku 86 lat hajtnął się z 26 letnią laską ;D albo Donalda Trumpa który co chwila zmienia żonę na młodszą :D
<<

HeroSHI

Postdodano 5 lip 2007, o 12:13


aja napisał(a):Uwielbiam Cliff'a! :D To, że jest taki czarnym charakterem, grozi Lize, zabawia sie z mamą Eddie'go; świetna postać :)


Zgadzam się :D bardzo dobrze dobrany aktor i co najważniejsze dobrze zagrana rola Cilff'a :]
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 5 lip 2007, o 23:09


aja napisał(a):Słabym punktem odcinka było tylko znalezienie przez Lize zakrwawionej sukienki Grety no bo come on, każdy normalny w miarę myślący człowiek spaliłby takie coś :?
Tu się zgadzam to było trochę śmieszne ... chociaż z drugiej strony może Clif chciał wykorzystać to przeciwko Grecie kiedyś.
<<

efciaq

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 68

Lokalizacja: B-stok

Postdodano 7 lip 2007, o 10:05


Taak, odcinek dużo lepszy od poprzednich. Też mnie Johny wkurza, zgrywa takiego bardzo zbuntowanego przed rodziną :/...
Nie wydaje mi się, żeby to Greta zabiła Eddiego. Po tej scence, kiedy ojciec powiedział, że pomógł jej, że nie było żadnych przesłuchań. Ktoś mógłby po tej scence odnieść odwrotne wrażenie, ale ja myślę, że to ani nie był Cliff, ani Greta. Za proste to wszystko.
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 1x05 - Mulligan
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.