Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x05 - Liquid Courage » Zakończone Seriale » Greek • seriale forumtv.pl

2007

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 2 sie 2007, o 05:15

1x05 - Liquid Courage

Rusty's science background becomes valuable to Kappa Tau when its volcano for a Mount Vesuvius bash fails to blow its top. Meanwhile, Casey meets Evan's parents, but she's overshadowed by Rebecca's surprise appearance.


Data emisji: 6 sierpnia 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Paulina, łącznie edytowano 2 razy
<<

Tatsumi

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 7 sie 2007, o 20:02


powiem tyle gladise rox hard :D
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 sie 2007, o 23:50


Pierwsza połowa odcinka strasznie mnie irytowała: cała ta dziewczyna z ZBZ, która ciągle gada (ok - może i pasuje do Rusty'ego, ale niemiłosiernie mnie irytuje :P), Evan który ZNOWU oszukal Casey i Rebecca-bitch przymierzająca sukienkę. Grrrr :P
Ale później było już lepiej - Spitter bohaterem ;D No i boski był protest Dale'a i całe to namawianie go, że bractwo Cappie'go to idealne miejsce na to urządzenie ;D
W ogole Cappie był boski jak 'rozbrajał' crush-basket Rusty'ego i jak się przebrał dla Gladise :hihi:

Rusty: Best night of my life! Even better then time they announced Pluto wasn't a planete. I hated Pluto!
:hah: :hah:
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 8 sie 2007, o 00:06


aja napisał(a):Pierwsza połowa odcinka strasznie mnie irytowała


Mnie też, w sumie oprócz tej dziewczyny, bo ona śmieszna była ;) Ale całe to spotkanie z rodzicami Evana i wystawienie Cas do wiatru było bleh :/ Omg, jak ja nie lubię tej całej Rebecci :P


Rusty: Casey, I'll always believe that you deserve better than Evan Chambers.
I Evan nad nimi :hihi:

Rusty w podskokach wracający od swojej nowej "dziewczyny" :hah:
Casey: You seriously skipped just now?

Z tym koszykiem też niezłe było, Rusty co prawda miał nie swoją koszulkę, ale pomysł fajny miała ta dziewczyna: I'm with stupid => STUPID ;)

Dale, który myślał, że uratuje bractwo, a tu piwo spada im na głowę :hihi:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 8 sie 2007, o 15:09


Taki odcinek rodem z amerykańskiego serialu młodzieżowego :P

Co najbardziej mnie wkurzyło - znowu odcinek kończy się sweet scenką z Casey i Evanem, no ile można, niech oni wreszcie zerwą.
Ta nowa dziewczyna Rusty'ego jest niewiarygodnie irytująca, mam nadzieję, że jakoś się do niej w końcu przywyczaję.

No i Cappie jest coraz fajniejszy, scenki z nim są rewelacyjne. No i ma podejście do kobiet :D
<<

mirozi

Postdodano 12 sie 2007, o 01:58


a ja sie rozplacze z innego powodu.... nie wyszedl ten odcinek w hdtv ;( musze ssac tego beznadziejnego dsra :/ ;( ;( ;(
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 13 sie 2007, o 22:41


Ta nowa dziewczyna Rusty'ego jest niewiarygodnie irytująca, mam nadzieję, że jakoś się do niej w końcu przywyczaję.

Mnie irytowała tylko na początku, potem jak go przepraszała to stwierdziłam, że może być z nich dobra para :D

Cappie i Gladise :hihi: Myślałam, że się posikam z tej sceny XD i ten jego funky garniturek :hihi:
Ostatnio edytowano 13 sie 2007, o 22:41 przez bluevein, łącznie edytowano 1 raz
Want your bad romance.
<<

HeroSHI

Postdodano 20 sie 2007, o 23:03


Jakoś odcinek nie przypadł mi do gustu... Nie było nic nowego, jedynie Rebecca showed once again that she's a total biatch :D
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 18 wrz 2007, o 00:28


Akcja z wulkanem byla swietna!! A Cappie jak zawsze dostarczal niezliczone ilosci rozrywki :D
<<

Seti

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Postdodano 7 kwi 2008, o 23:02

Re: 1x05 - Liquid Courage


Rebecca mi już działa na nerwy, mam ochotę kopnąć w monitor na Jej widok :D Jak Boga kocham dawno mnie tak nic nie irytowało ;D
A motyw Cappie'go i starszej Pani pojawił się już wcześniej w filmie "Wieczny Student", gdzie główny bohater Van musiał się przespać z nauczycielką żeby jakiś tam wniosek dostać. Rusty'emu się poszczęściło, ma wreszcie panne czego można Mu tylko gratulować ;) Muszę przyznać że nawet nie zła, może trochę zbyt gadatliwa, ale to dla Plujki lepiej bo z jego nieśmiałością było by Mu ciężko z rozmową ^^ Ogólnie denerwujący (wiadomo przez kogo) i zarazem śmieszny odcinek. Jak zwykle masa Humoru. P.S. Cappie rulezzzz !! 8)

[*]Heath Ledger[*]


 


  • Podobne tematy do 1x05 - Liquid Courage
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.