Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x05 - Dare Devil » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2007

<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 10 paź 2007, o 07:41

1x05 - Dare Devil

Serena and Dan go on their first official date. Dan tries to impress Serena with an elaborate plan for the date. That same night Jenny is invited to the infamous Blair Waldorf sleepover and finds herself in a high state game of "truth or dare". Meanwhile, Lilly finds out that Eric is missing from the treatment center, and she finds herself seeking help from her ex-boyfriend, Rufus.

Data emisji: 17 październka 2007
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 11 paź 2007, o 22:52

Re: 1x05 - Dare Devil (spoiler)


może być ciekawy... randka Dana i S. ... oraz wątek ich rodziców... i imprezka Blair... :D
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 12 paź 2007, o 16:42

Re: 1x05 - Dare Devil (spoiler)


Zapowiada się kolejny dobry odcinek. Nie pozostaje nic innego jak tylko czekac
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 12 paź 2007, o 17:59

Re: 1x05 - Dare Devil (spoiler)


wątek z Rufusem zapowiada się ciekawie ... randka może byćśmieszna
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 paź 2007, o 19:03

Re: 1x05 - Dare Devil (spoiler)


Ojj, bardzo fajny odcinek się zapowiada. Jestem bardzo ciekaw randki Dana i Sereny. Coś czuję, że będzie śmiesznie. :P
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 12 paź 2007, o 19:19

Re: 1x05 - Dare Devil (spoiler)

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 paź 2007, o 15:24

Re: 1x05 - Dare Devil


W wielkim skrócie
Ryfus/Lily i Dan/Serena <3
randka D/S na początku była sztywna, ale później się rozkręcili, bilard był boski, szkoda, że się akurat wtedy nie pocałowali... no ale za to dostaliśmy dwa kissy później :P podobało mi się, że to Serena przejęła inicjatywę z tym pocałunkiem :D

a Blair w tym ośrodku Eric'a była boska :hah: :hah:
Want your bad romance.
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 17 paź 2007, o 20:35

Re: 1x05 - Dare Devil


Odcinek całkiem fajny. Podobała mi się zabawa "truth or dare"? Jenny na sam koniec pokazała się z dobrej strony. Brawa dla niej :D Chociaż z drugiej strony ni cieszy mnie fakt, że pcha się tam gdzie nie przynależy.

Randka D i S zwałkowa była. No i w końcu kiss był.
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 paź 2007, o 20:48

Re: 1x05 - Dare Devil


Rufus/Lily - ładnie razem wyglądają ;) Dobrze, że scenarzyści tego za bardzo nie przyspieszają bo bałam się w tym odcinku już będzie jakiś kiss czy co ;)

Serena/Dan - cute :P Pierwsza część randki trochę Danowi nie wyszła, no ale później było lepiej. Choć troche mu się dziwie, że po wszystkich wydarzeniach jakich był świadkiem dot. Sereny i upper east side'owego światka, nadal myślał, że idealną randką wg Sereny jest kolacja w drogiej restauracji...
Serena: There's something vibrating in your pocket, and I really hope it's your phone.
:hah:

Blair jak zawsze świetna ;)
Blair: Martini.
Jenny: No thanks, I don't like vodka.
Blair: Oh that's nice because this is gin. As it shold be.
:hah:

W odcinku brakowało mi jedynie Chuck'a. Prawie że można powiedzieć, że odcinek bez niego, to odcinek stracony ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 17 paź 2007, o 22:03

Re: 1x05 - Dare Devil


Aww Serena i Dan! Początek randki faktycznie nie za bardzo udany, ale cała reszta - świetna. A tekst o wibrującym telefonie po prostu bomba :hah: Para serialowa świetnie dobrana, aż się chce ich oglądać :)

W stosunku do Rufusa i Lily - jestem na tak. Na początku mnie Lily denerwowała z tym, że najpierw obiecała synowi powrót do domu, a potem zmieniła zdanie i go rozczarowała, dobrze że później oprzytomniała i jednak zdecydowała się na jego powrót.

Jenny trochę nie pasowała mi do otoczenia Blair. Zawsze taka spokojna, nieśmiała.. Z tym telefonem do tej babki, to było przegięcie, a właściwie sztucznie wyszło w jej wykonaniu, takie wymuszone zachowanie. Jednak z akcją z policją wykazała się pomysłowością ;) Niby akcja też wymuszona, ale realizacja była jej, udało jej się wykręcić i to nawet w niezłym stylu ;D

Blair udająca ćpunkę była genialna - ta rozmazana szminka i cała gadka o prochach :hihi: Co prawda nie do końca popierałam wyciąganie chłopaka z ośrodka, ale wyszło na dobre, dzięki temu w końcu wraca do domu.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 17 paź 2007, o 22:06

Re: 1x05 - Dare Devil


A no właśnie, nie wiedziałam czemu mi się aż tak dobrze oglądało, a to dlatego, ze nie było Nate'a i tym bardziej Chucka. Szkoda, że nie można na to liczyć na dłuższą metę :P

Blair udająca narkomankę wymiatała :D No i Jenny wreszcie pokazała pazurki. Poza tym Eric wraca do domu :)

Of course najlepsza była randka, Dan i jego pomysły z wyższej sfery mnie rozwaliły, skąd mu to przyszło do głowy :P Ale potem było tylko lepiej, no i były kissy <33 Plus świetny tekst Sereny o wibrującym telefonie.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 17 paź 2007, o 22:11

Re: 1x05 - Dare Devil


Trish napisał(a):A no właśnie, nie wiedziałam czemu mi się aż tak dobrze oglądało, a to dlatego, ze nie było Nate'a i tym bardziej Chucka. Szkoda, że nie można na to liczyć na dłuższą metę :P


Coś w tym jest ;) Chuck - ogólnie nie odczułam jego wielkiego braku, a nawet nie zwróciłam jakiejś szczególnej uwagi na to, że go nie ma, może się to jeszcze zmieni, bo w nim widzę pewny potencjał, jednak Nate'a w ogóle mi nie brakowało, ta postać mnie jak na razie najbardziej nudzi.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 17 paź 2007, o 22:11

Re: 1x05 - Dare Devil


Odcinek przedni, nareszcie był pocałunek Sereny i Dana. ;D Jenny chodź na początku starała być jakąś "bad girl", na końcu się poprawiła. ;D Rozmowa Blair z recepcjonistką w ośrodku była genialna. :P Zabrakło tylko Chucka i Nate'a, zdecydowanie bardziej tego pierwszego. ;D
<<

patiiaa

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 18 paź 2007, o 09:07

Re: 1x05 - Dare Devil


ten pocałunek Dan'a i Sereny booooooooski.
Patia <3
Obrazek
<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 18 paź 2007, o 10:06

Re: 1x05 - Dare Devil


Przyznaje, że odcinek świetny :D Co do Dana to LOL, ten poczatek randki troszkę nie wypalił, ale później :* :D Ciekawe co będzie dalej, hhe.
Poznając Sekret, zrozumiesz, jak mieć wszystko, być wszystkim albo robić wszystko, czego tylko pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś.
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 18 paź 2007, o 13:16

Re: 1x05 - Dare Devil


szkoda ze dosc dlugo sie czeka na napisy, ale w sumie da rade i bez.. ;)

ahahaha... co do tej Sereny.. ksiazkowa "Serena" juz dawno by miala innego chlopaka, a pocalunek bylby w pierwszym odcinku ;)
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 18 paź 2007, o 20:53

Re: 1x05 - Dare Devil


a Blair w tym ośrodku Eric'a była boska :hah: :hah:

To było niezłe ... w ogóle cała sprawa jak siostra Dana wykręciła się policji była kapitalna.
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 18 paź 2007, o 22:31

Re: 1x05 - Dare Devil

Wiec tak 1 stroj sereny jak go wpuscila byl super, ale ta sukienka byla przecudowna, gdzie moge taka zdobyc. Trapezy to jest to.
Ta cala sytuacja z limuyna i tym motorkiem skuterkiem akward. Ale on nie wie ze nie powinien takiej dziewczyny zabierac na radke w ktorej zapewnia jej rzeczy ktore ma na codzien, dziewczyny trzeba zabrac na taka randke o wiele inna niz to co ma zwykle. Zapamietajcie to chlopcy.

Blair udajaca cpunke super. No aktorka jakiej malo. I ta pomadka na calej bui. Brawo Blair.

Tak w 22 minucie JandB bardzo mi sie razem podobaly i zapowiadalo sie miedzy nimi BF moze nie kolejne F ale wiecie od czegos trzeba zaczac. :P

Para D/S super. Trzymam kciuki za tych dwoje.
Lily Rufus hmmm...
Tej calej sytuacji ze sklepem nie rozumiem. Za to wymowka Jenny, ta dziewczyna ma styl.
Pocalunek 1 klasa,
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x05 - Dare Devil
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.