Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x05 - Dare Devil » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2007

<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 21 paź 2007, o 13:32

Re: 1x05 - Dare Devil

W końcu się zabrałam za ten odcinek :P i muszę stwierdzić, iż jest najlepszy ze wszystkich dotychczas! ;D

Po pierwsze, śmieszna była ta akcja z tym jak S. myślała, że D. wypożyczył ten skuter :D
B. jako narkomanka :hah: była boska ;D ogólnie cała ta akcja z tym truth or dare była świetna.J. się w końcu przełamała jak widać, i już nie jest tak sztywną postacią, jaką wydawała mi się w pierwszych odcinkach [pokazała pazura i za to ma plus.]
Co do Eric'a to z odcinka na odcinek staje się coraz bardziej cuute <3

Natomiast D/S ich date i końcowy pocałunek *___* chyba wszyscy, na to tylko czekaliśmy :oops: bilard też był cudowny.

Rufus i Lily <33 lubię bardzo tych dwojga, wspólne gotowanie było boskie. :D
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 23 paź 2007, o 19:22

Re: 1x05 - Dare Devil


Mnie było okropnie żal Dana w tej scenie ze skuterem. Wyobraziłam sobie, że jestem na jego miejscu i doszłam do wniosku, że to był fatalny początek randki.
Ale potem! <3 Cudna scena.
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 26 paź 2007, o 23:36

Re: 1x05 - Dare Devil


bardzo fajniutki odcinek... nie bede sie powatarzac ze podobala mi sie randka D. i S.... wiec zakończe na stwierdzeniu początkowym iż fajniutki odcienk... :cool:
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 27 paź 2007, o 12:05

Re: 1x05 - Dare Devil


Odcinek na początku wydawał się dość nudny, ale potem powoli się rozkręcał.

Najbardziej podobały mi się sceny z Rufusem i Lilly, myślałem nawet, że coś więcej między nimi zaiskrzy. No ale szkoda, może w kolejnych odcinkach ;)

Jak zwykle wkurzała mnie Blair, a to w jaki sposób załatwiła ją Jenny było mistrzowskie ;)
See you in another life, brother...
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 27 paź 2007, o 19:01

Re: 1x05 - Dare Devil


Podobało mi się jak Serena odrzuciła zaproszenie Blair z powodu randki z Danem.. bo już myslałam ze znowu będą ją przekładać..
cała scena wtym pubie była świetna ;D jak Blair pocałowała tego kolesia a potem zadzwoniły do jego dziewczyny :what:
Poodbało mi się jak Jenny zaąłtwiła sprawe z policją :D
Dan/Serena oczywiście cute co tu się będe powtarzać *_*
a taka jedną rzecz zauważyłam: albo Serena nie ma wpisanego numeru Dana w telefonie albo jej mamuska jest na tyle tępa że nie przyszło jej do głowy zajrzeć do książki telefonicznej w komórce S. ;p
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 27 paź 2007, o 20:29

Re: 1x05 - Dare Devil


It's just serial, nie wymagaj zbyt zaawansowanej logiki ;)
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 29 paź 2007, o 12:56

Re: 1x05 - Dare Devil


odcinek mi sie podobal, wrescie wiemy jakiej barwy jest mała Jenny, bo to co zrobila bylo mistrzowskie:)
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

Dusia4400

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 619

Lokalizacja: Seattle

Postdodano 29 paź 2007, o 15:37

Re: 1x05 - Dare Devil


No dokadnie :P
Niby taka niewinna a tu prosze
ObrazekObrazekObrazek
Blair:Do you....like me?
Chuck:Define like.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 31 paź 2007, o 13:18

Re: 1x05 - Dare Devil


aja napisał(a):Serena: There's something vibrating in your pocket, and I really hope it's your phone.
:hah:
Blair: Martini.
Jenny: No thanks, I don't like vodka.
Blair: Oh that's nice because this is gin. As it shold be.
:hah:


;D

I jeszcze oczywiście:
Blair:Caffeine, nicotnie, ketamine, GHB., PCP, LSD, Di...Dri...diazepam, lorazepam.

:what:

Jenny mnie irytowała w tym odcinku, ale pod koniec pokazała klasę. :) ale dużo alkoholu wypiła jak na swój wiek. A Blair mnie rozbroiła w tym klubie. LOL

Randka była na początku słaba, ale później się rozkręciła i fajnie wyglądali jak Dan uczył S. grać. ;) no i w końcu pocałunek. :) a tak w ogóle to dobrze że Serena odmówiła Blair a nie Dan'owi.

Lily i Rufus - no no...widzę, że tych dwoje znowu się będzie miało ku sobie. :P
<<

Dusia4400

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 619

Lokalizacja: Seattle

Postdodano 31 paź 2007, o 15:57

Re: 1x05 - Dare Devil


Mi się najbardziej podobał moment jak Blair się niby naćpała xD
Jak zaczeła wymieniać.... hehe
Serena: There's something vibrating in your pocket, and I really hope it's your phone.

To też było niezłe xD
ObrazekObrazekObrazek
Blair:Do you....like me?
Chuck:Define like.
<<

Iris

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 113

Lokalizacja: sz-n

Postdodano 29 mar 2008, o 14:35

Re: 1x05 - Dare Devil


Właśnie zaczęłam oglądać Plotkarę i na tym odcinku póki co się zatrzymałam :P Także jak na razie jest to mój ulubiony odcinek - 'walka' Blair vs. Jenny była niezła no i motyw z Sereną i Danem ... ciekawe jak to wszystko się rozwinie :)
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 1x05 - Dare Devil
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.