Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x04 - Walls of Jericho » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 03:02

1x04 - Walls of Jericho

Jake wraz z Heather znajdują w aptece umierającego na chorobę popromienną człowieka.
Hawkings uczy swoją rodzinę ich nowej tożsamości, co wywołuje niemałe frustracje, kiedy muszą w kółko powtarzać te same kwestie.
W szpitalu, barze i innych miejscach Jericho, kończy się paliwo do generatorów. Eric i Jake zajmują się zbieraniem paliwa od mieszkańców oraz wypompowaniem benzyny ze zbiorników na stacji benzynowej.
Mieszkańcy postanawiają obudzić znalezionego w aptece człowieka i dowiedzieć się wszystkiego, co wie. Okazuje się, że nazywa się Victor Miller. Victor mówi Jake'owi i Hawkingsowi, że za miastem znajduje się jeszcze 20 innych osób. Kiedy Jake idzie po morfinę dla Victora, okazuje się, że ten zna się z Hawkingsem i mówi mu, że między nimi jest zdrajca. Kiedy Jake dociera z morfiną, Victor już nie żyje.
Kiedy do miejsca wskazanego przez Victora przbywają mieszkańcy Jericho, okazuje się, że faktycznie - jest tam ok. 20 osób, ale wszystkie już nie żyją.

Morse code: “HE KNOWS ROB”
Data emisji: 11.10.2006
Ściągnij odcinek tutaj
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 4 gru 2006, o 00:51


Podobało mi się zmieszanie Heather, kiedy zobaczyła, że Jake wychodzi właśnie spod prysznica :D

A co do odcinka, to niezły ;) Hawkins.. ehh wymyślił historyjkę dla rodzinki, ciekawe, co tak naprawdę ukrywa, że nie chce powiedzieć prawdy. I ten jego laptop + rozmowa z kolesiem w szpitalu. Wiedziałam, że coś ukrywa.

No i oczywiście Jake zdążył w samą porę przywieźć benzynę:)) Standardowo ;)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 6 gru 2006, o 02:50


Kurcze no nie moge sie doczekac az sie dowiemy co kombinuje Hawkins!! O ile sie oczywiscie dowiemy :D Bo ze cos kombinuje to wiadomo - ta nowa tozsamosc, rozmowa z Victorem i wiadomosc ktora wyslal.

Heather byla swietna jak zobaczyla polnagiego Jake'a :D

A co do benzyny to wiadomo bylo ze zdazy, hehe :d
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 gru 2006, o 08:44


Nikola napisał(a):Podobało mi się zmieszanie Heather, kiedy zobaczyła, że Jake wychodzi właśnie spod prysznica :D

Heather byla swietna jak zobaczyla polnagiego Jake'a :D

To była zdecydowanie scena odcinka :D
Mnie tam w tym odcinku najbardziej zaintrygowały te samoloty... Jeden sie rozbił, drugi nie, no i gdzie Ci ludzie :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 6 gru 2006, o 09:00


Sophia napisał(a):Kurcze no nie moge sie doczekac az sie dowiemy co kombinuje Hawkins!!


Pewnie nie tak szybko ;)

Soph zwolnij oglądanie! :D Bo ja dużo wcześniej zaczęłam, a Ty mnie już dogoniłaś :P
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 6 gru 2006, o 11:16


Hehe wyscigi sa Nikola a moze to ty przyspieszysz :P
Ja bym tam wolal zobaczyc polnaga Emily :)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 6 gru 2006, o 14:40


Nikola napisał(a):Soph zwolnij oglądanie! :D Bo ja dużo wcześniej zaczęłam, a Ty mnie już dogoniłaś :P

Jak znam zycie to pewnie jutro juz bede na biezaco :D Musze wykorzystac ostatnie momenty, kiedy nie musze jeszcze za duzo pracowac :D Potem bedzie tylko coraz gorzej :(
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 6 gru 2006, o 17:13


Gareth napisał(a):Hehe wyscigi sa Nikola a moze to ty przyspieszysz :P


Ja się w wyścigi nie bawię, bo przegram :P Jak ktoś znajdzie się chętny, żeby za mnie do szkoły chodzić, pracować, uczyć się itp, to chętnie wezmę udział w wyścigu :D


Sophia napisał(a):Jak znam zycie to pewnie jutro juz bede na biezaco :D


Na bieżąco to ja pewnie będę w święta ;D Ale co tam :P


Gareth napisał(a):Ja bym tam wolal zobaczyc polnaga Emily :)


Niee, bo wtedy Heather nie mogłaby zrobić takiej miny i się tak zmieszać, jak w tym wypadku ;)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 24 gru 2006, o 12:42


Odcinek był niezły Jake superman, historyjka Hawkinsa, ciekawe kto jest tym zdrajcą o którym mówił Viktor.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 1 sty 2007, o 14:50


odcinek nie rewelacyjny.. w każdym razie gorszy od 2 pierwszych. Fajna była wspomniana przez was scena Jack & Heather & prysznic :P
ogólnie serial mocno średni, bez większego polotu i ze słabo zarysowanymi postaciami niestety. Ale będę dalej oglądać na AXN (jak nie zapomne :P) bo nie mam przy nim czegoś takiego że nie moge się doczekać następnego odcinka i muszę ściągać :P
<<

Uther92

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 3 sty 2007, o 20:22


0lina napisał(a):ogólnie serial mocno średni

:shoot: :shoot: :shoot:


*No wiem, że to twoje zdanie, ale ja się z nim nie zgadzam.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 sty 2007, o 20:54


Hawkins w szpitalu to jedna z lepszych scen w odcinku :P
wiadomo było, że coś kombinuje, coś ukrywa i w ogóle, ale, że znał/miał coś wspólnego z tym człowiekiem to szokująca niespodzianka :D
ogólnie uważam, że odcinek był dość dobry, szczególnie końcówka- fakt, że smutna, ale była dobra.
Want your bad romance.
<<

Surwiwin

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 10 sty 2007, o 02:44


O tak - zakończenie jest niezwykle przejmujące. Pierwszy raz pokazali co właściwie niosą za sobą wybuchy jądrowe poza zniszczeniem miast (jako zbiorowiska budynków), zerwaniem kontaktu ze światem itp. Dla mieszkańców Jericho to musiał być straszny szok - w końcu oni do tej pory bezpośrenio nie zetknęli się ze śmiercią...
<<

m0n0

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 5 lut 2007, o 11:34


mi odcinek sie podobał. Hawkins troszke mnie niepokoi... ale pożyjemy zobaczymy
<<

HeroSHI

Postdodano 18 lut 2007, o 14:43


Dobry episode, podobało mi się sposób w jaki Hawkins przesłuchiwał tego znalezionego :)

[Ten koleś który został napromieniowany nie przypomina wam jednego z podwładnych dr Zło z Austina Powersa ?? :D :D ]
Ostatnio edytowano 18 lut 2007, o 14:45 przez HeroSHI, łącznie edytowano 1 raz
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 7 maja 2007, o 17:48


Odcinek może i dobry ale nie zaskakuje. Dobrze się go oglądało ale i tak nie jest lepszy od trzech pierwszych.
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 15 mar 2008, o 01:29

Re: 1x04 - Walls of Jericho


Ten serial jest baaaardzo mocno średni.

Ciekawi mnie ten tajemniczy Hawkins... Ciekawe kim on jest.

Scena pod prysznicem była fajna, ale tylko ta. ;p Reszta nuda.
We Are The World haiti
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 10 sty 2012, o 22:00

Odp: 1x04 - Walls of Jericho

Kolejny dobry odcinek. Szkoda tylko, że w dalszym ciągu nie wyjaśniło się nic z Hawkinsem. Co ten człowiek knuje? Mam nadzieję, że niebawem będzie wiadomo coś więcej.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 1x04 - Walls of Jericho
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.