Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x04 Picking Teams » Zakończone Seriale » Greek • seriale forumtv.pl

2007

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 25 lip 2007, o 16:23

1x04 Picking Teams

In the midst of the floor hockey tourney, Evan questions Casey's loyalty due to the fact that both her brother and ex-boyfriend are members of Kappa Tau. Meanwhile, athletically-challenged Rusty is desperate to play for the Kappa team so he enlists the help of Dale who suggests a scientific approach to the game.


Data emisji: 30 lipca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 31 lip 2007, o 21:56


W tym odcinku utożsamiałam się z Spitterem :P srsly, w sportach jestem tak samo beznadziejna jak on :hah: żeby strzelić gola swojej drużynie to naprawdę trzeba być mocnym :P a najbardziej to chyba podobało mi się to, że drużyna nie bardzo się tym przejęła :D ale potem chłopak się zrehabilitował i strzelił tego gola, szkoda, że i tak przegrali :P

W ogóle chciałabym wiedzieć więcej o relacjach Cappie/Evan na pierwszym roku, w końcu byli roomates, musiało być ciekawie :D

(At the hockey game):
Cappie: Can you see those huge guys out there with the sticks?
Rusty: Yea.
Cappie: Good, cause I can't, which might be a sign of a concussion

Casey: (To Rebecca) Um, I think I wanted iced coffee.
Cappie: Might I recommend a Cappie-cino?

Cappie: I'm sorry I was so blinded by my desire to win, I completely forgot what being a Kappa Tau was all about.
Rusty: Brotherhood?
Cappie: Drinking and hot chicks!

:hah: kocham go :D

A i jeszcze to:

Cappie: Nothing starts the day off right like that first cup of Joe, After all your first is always the best, don't you agree? The one that's the most special.
Casey: The one you can never avoid.
Cappie: The one you can never forget.

to słodkie, że byli swoimi first :P

A Rebecca, co za bitch! :P coraz bardziej mnie denerwuje ta dziewucha XD natomiast Casey z każdym odcinkiem zyskuje :P
Ostatnio edytowano 31 lip 2007, o 22:05 przez bluevein, łącznie edytowano 2 razy
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 1 sie 2007, o 02:36


Skoro Cappie i Evan byli roomates, to wygląda na to, że tamten w jakiś sposób odbił mu Casey. Chociaż sądzę i mam nadzieję, że dowiemy się nieco więcej o tamtym okresie.

Mi najbardziej podobało się to Not you. Him. Cappie'ego. Evan strzelił śmieszną minkę :P

A tak w ogóle to czemu oni na końcu przegrali ?
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 sie 2007, o 09:20


Trish napisał(a):Mi najbardziej podobało się to Not you. Him. Cappie'ego. Evan strzelił śmieszną minkę :P

bluevein napisał(a):Casey: (To Rebecca) Um, I think I wanted iced coffee.
Cappie: Might I recommend a Cappie-cino?

To było genialne! :D Kocham Cappie'go *_* (mam wrazenie, że bedę to pisac po każdym odcinku :P)
Dobre było też:
Rusty: You want me to be the water boy?!
Cappie: Team hydration facilitator.
Trish napisał(a):Skoro Cappie i Evan byli roomates, to wygląda na to, że tamten w jakiś sposób odbił mu Casey.

Też mi się tak wydaje, ale to musiało być ciekawe. Jak to ktoś fajnie określił na livejournalu 'best-friends-fight-over-girl-and-turn-to-mortal-enemies' :D
Trish napisał(a):A tak w ogóle to czemu oni na końcu przegrali ?

Przez techniczną usterkę :P Bo Rusty nie miał ochraniacza na swoje skarby ;D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Tatsumi

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 1 sie 2007, o 09:34


Odcinek oceniam takie 7/10 nie był aż nadto powalający jak wcześniejsze co mi sie podobało to wyliczenia pod jakim kontem musi strzelać no i oczywiście imprezka w Kapa tau
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 1 sie 2007, o 20:10


aja napisał(a):Przez techniczną usterkę :P Bo Rusty nie miał ochraniacza na swoje skarby ;D

No to great :hah:

W ogóle to tak jak blue napisała, najfajniejsze było to, że chłopaki się aż tak nie przejęli żadną przegraną :)
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 2 sie 2007, o 20:21


Napisałyście już wszystko ;D Rusty jest genialny, jak robił te obliczenia, żeby wiedzieć, jak trafiać do bramki :hihi:

Casey/Cappie w szafie - awww. Szkoda, że był taki pijany :P
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 5 sie 2007, o 00:15


Rusty: You want me to be the water boy?!
Cappie: Team hydration facilitator.


:D

Dobre jeszcze było: Not you. Him. :hihi: No i jak Cappie zaczął wymiotować akurat w chwili jak zobaczył, że E i C się całują. ;)

Spitter był najlepszy i jak dogadał Evan'owi w barze po mecze! :D

Ta cała Rebecca - argh! ale na końcu i tak jej się noga powinęła. Ale na miejscu Casey co najmniej bym ją pobiła po tej akcji z komórką.

Na miejscu Casey już dawno bym zrezygnowała...szczególnie po rozmowie z tą całą przewodnicząca...Case jest tam tyl czasu a jej obowiązki przejmuje "pledge"....cóż...

I pomysł Casey z tą imprezą to strzał w 10-tkę. :)

I coś nowego o Calvinie - dobre było jak tn koleś z drugiego bractwa na niego upadł. I Calvin coś w stylu: You can go of me now. Dobrze, że powiedział Rusty'emu, który przyjął dobrze, chociaż trochę zachował się jak ciamajda, jak próbował powiedzieć, że dla niego nie stanowi to problemu. :) No i dobrze, że ma wsparcie w ojcu. A i wydaje mi się, że Ashleigh się zakocha w Calvinie...

Ale coraz bardziej widac, że Cappie jest nadal zakochany w Casey i że jest porządnym facetem...no bo nie powiedział przecież Evan'owi o nocy z Casey i nie chciał by Beaver mówił o tym....myślę, że mogło być tak, że Casey zdradziła go właśnie z Evan'em...

Coraz bardziej wciągający ten serial. :)
<<

HeroSHI

Postdodano 20 sie 2007, o 22:59


W tym odcinku podobało mi się wyznanie Calvina i sposób w jaki to zrobił :]
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 3 wrz 2007, o 19:31


Cappie wymiata :D Co się usmialem kiedy puścił pawia gdy poptarzył jak Casey i Evan się całowali. Wogole cala ta historia z meczem ... dziewczyny niezle wymyslily :D
trust him... he's a doctor!
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 7 wrz 2007, o 22:10


Jestem ciekaw jak długo jeszcze każą nam czekać na powrót do związku Cappie-Casey :]
See you in another life, brother...
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 18 wrz 2007, o 00:32


Teksty Cappiego byly fantastyczne!! I w ogole przez caly czas sikalam ze smiechu podczas tych ich sportowych zmagan! :D

 


  • Podobne tematy do 1x04 Picking Teams
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.