Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x04 - Black Swan » Zakończone Seriale » Flash Forward • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 paź 2009, o 19:37

1x04 - Black Swan

Spoiler:
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 16 paź 2009, o 20:19

Re: 1x04 - Black Swan


CHARLIE Z LOSTÓW :D

No, w końcu nie jest tak fajnie, serial chwilami przynudzać zaczyna :D Ale nic to, wciąż koncepcja sprawia, że zaliczam go zdecydowanie na plus. Kolejne dowody na to, że przyszłości nie da się zmienić, Olivia ma zatem przerąbane :)
Obrazek
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 16 paź 2009, o 23:09

Re: 1x04 - Black Swan


Jojks nie dobrze. Pierwszy słabszy odcinek... :/ Dużo przynudzania, mało efektów jedynie końcówka nadrobiła resztę odcinka... Widać Simcoe nie tylko odbierze Markowi żonę, ale i przyczynił się do uśpienia? Tylko jak skoro on sam zasnął... Jego wizja w domu Marka z jego żoną, ale nie wiem, że to ona...
Wyjazd z Demitrim, oj spodziewałem się równie dobrego wyjazdu jak do Niemiec, ale klapa...
Nie ma zbyt co opisywać słaby odcinek, no, ale jak już do Losta go dużo ludzi porównuje to trzeba przynać, że Lost miał też mase słabych odcinków :) więc nie jest źle :)

Be Ironic napisał(a):. Kolejne dowody na to, że przyszłości nie da się zmienić, Olivia ma zatem przerąbane :)


Ona tam nie, bo widać w wizji, że w łóżku z innym jest jej dobrze to ciągłe "kochanie" :D gorzej z Markiem, którego lubie :) ten to bedzie miał w biurze sajgon. Możliwe, że tych najemników naśle Simcoe z Charlim z losta żeby go zlikwidowali, nie wiadomo kto jaką rolę teraz będzie odgrywał.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 paź 2009, o 23:21

Re: 1x04 - Black Swan


Po czterech odcinkach stwierdzam że FF jest największą klapą tego sezonu. pomysł jest ciekawy, pierwszy odcinek był bardzo dobry, ale potem zaczęło się robić nudno. Już nie to nudzi jak bohaterowie w każdym odcinku gadają o przyszłości i zastanawiają się czy ich wizję się sprawdzą. Niech lepiej zajmą się śledztwem. I mniej szpitala! Przecież mało co się tam dzieje! No może poza ostatnią scenką. Simcoe odpowiedzialny za zamroczenie? Oby Mark szybko na to wpadł bo nie trawię tej postaci. O wiele bardziej podoba mi się Simon mimo że był tylkona parę sekund :) Najlepsza scena odcinka? Początek jak jest pokazane zamoczenie jak wszystko ładnie się sypię i tonący autobus. I ta muzyczka. Cudo :D Noah w końcu powiedział Markowi że zginie 15 marca. Dobrze bo może zaczną to badać. CIA nie chcę dać zdjęć Somalii, czyżby maczali w tym palce? A może to jednak Adlra9czy jak jej tam) ma coś z tym wspólnego albo tylko bawi się z FBI. Opiekunka wróciła do pracy i pewnie jej wizja ma coś wspólnego z przyszłością Marka. Szkoda tylko że dowiemy się tego dopiero za jakieś 6 miesięcy xD
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 16 paź 2009, o 23:54

Re: 1x04 - Black Swan


Ten odcinek zdecydowanie na NIE. W sumie to nic sie nowego nie dowiedzielismy, co najwyzej historia o czarnym labedziu i swieczce moze w przyszlosci sie rozwinac. Mimo zlego odcinka czekam na nastepny.
Obrazek
<<

Antenelles

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 18 paź 2009, o 19:35

Re: 1x04 - Black Swan


Co za gówno z tego zrobili ... w 5 minut caly odcinek obejrzalem ...

i nic ciekawego się nie dowiedzielismy ... smuty same ...
<<

moab

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 79

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 18 paź 2009, o 23:27

Re: 1x04 - Black Swan


Odcinek, który nie wniósł zbyt wielu nowych informacji, poza ostatnią sceną, która jakoś nie zrobiła na mnie szczególnie piorunującego wrażenia, ale intryga się zagęszcza. Fajne ujęcia zamroczenia na początku. Zobaczyliśmy wizję Simcoe, Alda rzuciła kilka tajemniczych uwag, Mark chce za wszelką cenę dorwać się do zdjęć CIA i mamy nową postać - zobaczymy, co z tego wyniknie.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 19 paź 2009, o 07:37

Re: 1x04 - Black Swan


Po czterech odcinkach stwierdzam że FF jest największą klapą tego sezonu. pomysł jest ciekawy, pierwszy odcinek był bardzo dobry, ale potem zaczęło się robić nudno.


Spokojnie. Na akcję jeszcze będzie czas :D Przecież seria się jeszcze nie kończy.
Z jednym zgadzam się w 120% - mniej szpitala. dr Benford nie przypadła mi do gustu i sceny z jej udziałem są delikatnie mówiąc nudnawe. Co innego ten doktorek, który się z nią kręci. Przynajmniej ma coś ciekawego do powiedzenia.

Nie skreślajmy jeszcze FF w przedbiegach. Poczekamy, pożyjemy, a akcja z całą pewnością nadejdzie.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 21 paź 2009, o 23:17

Odp.: 1x04 - Black Swan


Zgadzam się z przedmówcami... odcinek gorszy.

Najbardziej podobał mi się początek i koniec odcinka.

Pierwsze sceny poprzeplatane muzyką Bjork - cuuuuudo :D

Zakończenie - trochę wgniotło w fotel. Nie dość, że Charlie z Lostów się wreszcie pokazał to jeszcze pan Simcoe ma coś wspólnego z zaćmieniem.
trust him... he's a doctor!
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 22 paź 2009, o 08:00

Odp.: 1x04 - Black Swan


Dopiero teraz przekonaliście mnie, że to Charlie :O
Nie wiedziałem, że Charlie to taki huligan :cool:
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 2 lis 2009, o 16:23

Odp.: 1x04 - Black Swan


Omg, końcówka najlepsza. :D I Charlie na końcu. ;d Mam nadzieję że wszystko się ułoży pani i panu B.
We Are The World haiti
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 2 lis 2009, o 17:01

Odp.: 1x04 - Black Swan


Odcinek rzeczywiście słabszy.
Środek taki zapychacz, tylko końcówka ciekawa.
Od początku sądziłem, że ten Simcoe jest związany z blackoutem
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly

 


  • Podobne tematy do 1x04 - Black Swan
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.