Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

1x04 - Bad News Blair » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2007

<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 26 wrz 2007, o 18:10

1x04 - Bad News Blair

Blair is thrilled when her mother, Eleanor, chooses her to be the new face of her clothing line. However, Blair's happiness soon turns to feelings of betrayal and jealousy when Serena moves into the spotlight and Blair is finds herself back in Serena's shadow. Meanwhile, Serena and Dan are reminded once again that they come from two very different worlds, and Nate and Chuck indulge in a boys' weekend to blow off steam after Ivy Week.

Data emisji: 10 październka 2007
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 8 paź 2007, o 10:51

Re: 1x04 - Bad News Blair (spoiler)

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 paź 2007, o 17:30

Re: 1x04 - Bad News Blair


Otóż okazało się, że nie wszystkie sceny z proma sie pojawiły w odcinku, ale to nic, bo odcinek i tak bez nich był fajny :)
Pierwsze co muszę skomentować to strój sportowy Chuck'a :hah:
A skoro już przy nim jesteśmy to muszę zaznaczyć, że rozpuszczonym chamem to on jest, ale jest równie dobrym przyjacielem dla Nate'a.

Sprawa z Sereną i Blair była taka średnia, podobało mi się jak Blair wygarnęła S, że wszystko jej zabiera, fajna scena.
I końcówka była świetna <3

Kolejną sceną, która mi się podobała to scena Dana i Blair, ich znajomośc nie zaczęła się najlepiej, ale jakos pójdzie ;)
A ten kiss Sereny w policzek był cute :P
Want your bad romance.
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 10 paź 2007, o 21:58

Re: 1x04 - Bad News Blair


wiec tak jeszcze calego nie ogladalam odcinka, pozniej troche dopisze ale tak scena BD tak mi sie spodobala ze mam nadzieje ze tak pozmieniaja w serialu ze tych 2 bedzie para. :P
A do tego te zdjecia na koncu b.o.s.k.i.e.


Wiec tak Blair jako Holly z Sniadanie u Tiffaniego no coz pierwowzor czytaj Audrey wygladala lepiej. Do tego moim zdaniem okropne okulary i powinna nalozyc cieliste rajstopy bo jej nogi sa za jasne po 2 kochana nie umie chodzic w malej czarnej, a moze to przez buty.
Blair wpierw chamska dla Dana ale jak juz powiedzialam jestem ciekawa tych dwoje. :P
Rozmowa ojciec syn. Takie rozmowy lubie.
A Natr igra z ogniem. Ten chlopak jest dziwny.
Nie wierzylam w to ale Chuck jest na swoj sposob jak Blair moze byc prawdziwym przyjacielem.
<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 11 paź 2007, o 18:43

Re: 1x04 - Bad News Blair


Hmm, nie mogłem się powstrzymać i oglądałem bez napisów, ehh a może to i lepiej podszkole troszkę swój angielski :P Co prawda cześci nie zrozumiałem, ale ... szkoda, że nie ma wszystkiego z promo w tym odcinku, wierze, że gdzies sie to pojawi :P

bluevein napisał(a):Pierwsze co muszę skomentować to strój sportowy Chuck'a :hah:
A skoro już przy nim jesteśmy to muszę zaznaczyć, że rozpuszczonym chamem to on jest, ale jest równie dobrym przyjacielem dla Nate'a.



Fakt, strój jest komiczny jak dla mnie, heh nie nałozyłbym czegos takiego.

Odcinek podoba mi się jak wszystkie. Co do samego Nate to co odcinek staje sie dla mniej jeszcze wieksza zagadką, typowy dziwak :D

Czekam na kolejny odcinek ..... :P
Poznając Sekret, zrozumiesz, jak mieć wszystko, być wszystkim albo robić wszystko, czego tylko pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 11 paź 2007, o 20:18

Re: 1x04 - Bad News Blair


bluevein napisał(a):Pierwsze co muszę skomentować to strój sportowy Chuck'a :hah:

:hah:
Myślałam, że padnę, jak go zobaczyłam w tych ciuchach, rozwalił mnie normalnie ;D

bluevein napisał(a):A skoro już przy nim jesteśmy to muszę zaznaczyć, że rozpuszczonym chamem to on jest, ale jest równie dobrym przyjacielem dla Nate'a.

Jakoś nie pałam do niego jak na razie wielką sympatią, ale zgadzam się, że pokazano go teraz od lepszej strony, przyjacielem jest bardzo dobrym, a Nate jest naiwny :|

Serena i Dan, aww, ten pocałunek :roll:

W którymś miejscu odcinek nie miał głosu kurcze i nie słyszałam rozmowy telefonicznej Dan/Serena, ale można się domyśleć, że się tłumaczyła, że nie może iść na film :)
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 11 paź 2007, o 22:50

Re: 1x04 - Bad News Blair


zgadzam się bardzo fajny odcinek... Dan i Blair super scena ładnie by razem wyglądali... Chuck i Nate też super sceny traktujące o przyjaźni... sesja dziewczyn na końcu była super... czekam na kolejny odcinek... :D
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 12 paź 2007, o 16:42

Re: 1x04 - Bad News Blair


bluevein napisał(a):Pierwsze co muszę skomentować to strój sportowy Chuck'a :hah:

Strój był boski! :D Generalnie uwielbiam Chuck'a za taki oldschoolowy styl ubieralnia, muchy... No i szalik :P
bluevein napisał(a):A skoro już przy nim jesteśmy to muszę zaznaczyć, że rozpuszczonym chamem to on jest, ale jest równie dobrym przyjacielem dla Nate'a.

Zgadzam sie. Poza tym, Chuck wydaje sie taki zamknięty w tym upper east sideowym świecie, ale tak naprawde to realistyczniej stąpa po ziemi niż Nate, który nie chce byc taki jak ojciec, nie chce byc taki i owaki i jednocześnie nie wie czego chce. Nie lubie takich wymemłanych ludzi :P
Anett napisał(a):Wiec tak Blair jako Holly z Sniadanie u Tiffaniego no coz pierwowzor czytaj Audrey wygladala lepiej. Do tego moim zdaniem okropne okulary i powinna nalozyc cieliste rajstopy bo jej nogi sa za jasne po 2 kochana nie umie chodzic w malej czarnej, a moze to przez buty.

Moim zdaniem ta scena miała byc taka przerysowana, a nie dokładne odwzorowanie Śniadania u Tiffany'ego.

No i Chuck jak zawsze jest autorem najlepszych tekstów odcinka:
Chuck: He looks like Matthew McConaughey between movies.
Chuck: (to Nate) Let's go. You can think about your boyfriend inside.

Dobre bylo też jak Dan mówi o Blaire swojemu ojcu, ale nie usłyszałam dokładnie każdego słowa, to nie będe cytować :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 12 paź 2007, o 16:47

Re: 1x04 - Bad News Blair


Najbardziej zwałowy to był strój Chucka. No nic tylko śmiać się...
Chuck pokazał się też z dobrej strony, udowodnił, że jest prawdziwym kumplem.

Niestety S. i B. powoli zaczęły iść drogą pojednania, a szkoda...

Odcinek ogólnie dobry
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

patiiaa

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 12 paź 2007, o 16:57

Re: 1x04 - Bad News Blair


napisy juz sa?
Patia <3
Obrazek
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 12 paź 2007, o 17:48

Re: 1x04 - Bad News Blair


Odcinek ciekawy ... na sesji zdjęciowej S wyglądała beznadziejnie.
I i strój faktycznie zabawny.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 paź 2007, o 18:19

Re: 1x04 - Bad News Blair


patiiaa napisał(a):napisy juz sa?


Jeszcze niet. Są dopiero w tłumaczeniu na napisy24.pl. Powinny być chyba na niedzielę, ale różnie bywa.

A propo odcinka, był fajny. Oglądałem po angielsku i wszystkiego nie rozumiałem, ale spodobał mi się, a zwłaszcza sportowy uniform Chuck'a :D. Szkoda, że S. i B. się pojednały (jak na razie). Nate był jakiś dziwny, sam nie wie czego chce i jest za bardzo naiwny. :P Dan jak zwykle wymiatał! :]
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 12 paź 2007, o 18:51

Re: 1x04 - Bad News Blair


No to tak, po pierwsze podobał mi się początkowy motyw z Breakfast at Tiffany's [B. wyglądała cute *_*] sesja dziewczyn również była świetna.Zgadzam się z Blue co do wątku B. i S. dobrze, że Blair wygarnęła wszystko Serenie [należało się jej]
Kiss S/D był słodki *__* [ohh jak ja kibicuję tej parze :D]

Ha,ha co do stroju sportowego Chuck'a, to ten koleś rządzi :hah: koszulka w korony, plus okulary dla podtrzymania klasy :D no i oczywiście okazał się być dobrym przyjacielem Nate'a, którego wybroni z każdej opresji.Jak zawsze zresztą rzucał najlepszymi tekstami to:
'He looks like Matthew McConaughey between movies' mnie rozwaliło :D

Ogólnie odcinek bardzo fajny. :)
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 13 paź 2007, o 20:06

Re: 1x04 - Bad News Blair


aja napisał(a):
No i Chuck jak zawsze jest autorem najlepszych tekstów odcinka:
Chuck: He looks like Matthew McConaughey between movies.
Chuck: (to Nate) Let's go. You can think about your boyfriend inside.


:D on jest najlepszy i ten jego strój. :hah:

aja napisał(a):Dobre bylo też jak Dan mówi o Blaire swojemu ojcu, ale nie usłyszałam dokładnie każdego słowa, to nie będe cytować :P


Who is basically everything i hate about the upper east side distilled into one 95-pound, doe-eyed, bon mot tossing, label-whoring package of girlie evil.

;)

Co do ocinka - to sprawy S/B są takie już trochę monotonne...S stara się , B wszystko rozumie opacznie...bla bla...a tak btw to współczuje matki...nie jedz tego, bo jesteś gruba...nie chciałam żebyś mi popsuła kampanie reklamową...shoot me!

D/S - ciekawe ile będą się z nami bawić w kotka i myszkę...

B/D - słodka scena, ale buty Dan'a mnie trochę rozpraszały. LOL

Nate - OMG jaki on jest straszny...jak małe dziecko...i właśnie Chuck się okazał tym bardziej dojrzałym (po mimo tego że lubi zabawiać się w życiu :)) i spytał się Nate'a czego chce, oprócz tego że nie chce być taki jak ojciec.
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 15 paź 2007, o 10:33

Re: 1x04 - Bad News Blair


Ogolnie odcinek bardzo mi sie podobal. Matka Blair zachowala sie okropnie i ciesze sie, ze S i B sobie wszystko wyjasnily na koncu.

Oczywiscie najbardziej podobaly mi sie sceny D/S, czego zreszta mozna sie domyslic po moim avatarze :D Uwielbiam ich razem!!!
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 15 paź 2007, o 16:33

Re: 1x04 - Bad News Blair


Sophia napisał(a):Ogolnie odcinek bardzo mi sie podobal. Matka Blair zachowala sie okropnie i ciesze sie, ze S i B sobie wszystko wyjasnily na koncu.

Oczywiscie najbardziej podobaly mi sie sceny D/S, czego zreszta mozna sie domyslic po moim avatarze :D Uwielbiam ich razem!!!


D/S <33 uwielbiam ich również:D
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

Tanith

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 16 paź 2007, o 19:27

Re: 1x04 - Bad News Blair


Napisy już są.

Zapraszam tutaj: http://hatak.pl/index2.php?page=129

Miłego oglądania.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 paź 2007, o 02:14

Re: 1x04 - Bad News Blair

Tanith, tłumaczcie szybciej bo ja się zawsze doczekać nie mogę :P

Rano oglądnę...
We Are The World haiti
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x04 - Bad News Blair
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.