Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

1x04 - An Innocent Man » Seriale sci-fi / fantasy » Arrow • seriale forumtv.pl

Opiekunowie: Czesiek_PL, salmaatache

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 14 paź 2012, o 20:29

1x04 - An Innocent Man

Spoiler:


Data emisji: 31.10.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 lis 2012, o 03:13

Odp: 1x04 - An Innocent Man


Ten odcinek był głupi. Momentami. Szczególnie ta scena w więzieniu jak Arrow się tam pojawia oraz wszystko z Larueil. Naciągane to. Tak samo jak te rozmowy o wymieżaniu sprawiedliwości. Już mam ich dość... Dobrze jednak że wciąż jest sporo akcji, a to tutaj najlepsze. Do tego jeszcze udany cliffhanger. Że go już przejrzeli?! Nie spodziewałem się tego. Oczywiście pewnie mu się udana szybko wymigać, ale jakiś cień podejżenia zostanie. Jest jeszcze wątek Moiry, który ma w hangarze statek z katastrofy! Czyżby ona było po części za nią odpowiedzialna? Do tego odkryła to jeszcze informatyczka z poprzedniego odcinka. Mogłaby ona zostać na dłużej bo to całkiem przyjemna postać.

Na wyspie tylko jedno mało objawienie. Chińczyk mówi po angielsku. Jeszcze Oliver zabił kurczaka. Brutal!
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 4 lis 2012, o 22:00

Odp: 1x04 - An Innocent Man


Cóż. Mi się odcinek podobał. Racja, że było kilka nieścisłości, ale...
Było dużo akcji. A to w tym serialu scenarzystom wychodzi zdecydowanie najlepiej. Akcja w więzieniu dobra. Tak samo akcja z pociągiem. :)
To, że Oliver zaczął pracować z Panią Prawnik średnio mi się podobało...
Zobaczyliśmy statek, który się rozbił. Ciekawe tylko po co on jest temu panu (nie mogę zapamiętać imion w tym serialu.:P)
Cliffhanger naprawdę mocny. Oliver został zdemaskowany. Ciekawe jak się z tego wyplącze.
Ano i cieszę się, że ochroniarz jednak pomoże Oliverowi w jego misji. Ciekawe jak ta współpraca będzie wyglądać. ;)
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 7 lis 2012, o 14:31

Odp: 1x04 - An Innocent Man


Odcinek bardzo mi się podobał, jak każdy do tej pory.
Ja tam nie widziałem tych nieścisłości. :P Tylko cieszę się oglądaniem "Arrowa". :)
Dig przyjął propozycję Olivera i będzie z nim współpracował. Jestem ogromnie ciekawy, jak to będzie wyglądać. :)
Sceny Laurel/Arrow były całkiem niezłe. Włączenie jej do sprawy wyszło ciekawie.
Już podejrzenia, że Oliver jest Zakapturzonym? Tego się nie spodziewałem. Już nie mogę się doczekać, jak ich od tego odwiedzie.
Walter odkrył tajemnicę Moiry dotyczącą 2,6 miliona. Przetrzymywany wrak statku, którym płynął Oliver z ojcem...robi się ciekawie. :P Moira jest na pewno za to odpowiedzialna, było to zasugerowane w poprzednich odcinkach.
Na wyspie troszkę mało pokazane. :/ Chińczyk mówi po angielsku, tego można było się spodziewać.
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 7 lis 2012, o 16:28

Odp: 1x04 - An Innocent Man


Diggle uratowany przez Olivera, ale czy to nie zawcześnie na takie ujawnianie się? Chociaż może przyda się pomoc Queenowi, chociaż jak na razie świetnie sobie radzi.
Dzięki radzie Thea'y: Strzała i Laurel współpracują. Wątek bardzo ciekawy. Mam nadzieje, że ona szybko nie pozna jego tajemnicy.
Moira coś kombinuje. Przetrzymuje wrak statku i gada z podejrzanymi ludźmi.
Podobała mi się ostatnia scena z aresztowaniem Olivera. Czyżby ktoś poznał jego sekret a może dostanie inne zarzuty?
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

Davidos

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Dexter,Arrow,PoI,BN,Unit

gadu:
41927337

Postdodano 7 lis 2012, o 17:25

Odp: 1x04 - An Innocent Man


Odcinek świetny, nie mogłem się go doczekać i był super, szkoda, że Laurel w Green Arrow nie dostrzega nic pozytywnego : ( Oliver pewnie się tym przejął
Akcja w więzieniu była jakimś nieporozumieniem... czemu? jednostka szybkiego reagowania czy zespół antyrozróbowy wbił i nie zauważyli, że jeden z funkcjonariuszy ma łuk na plecach -_- ? Bez przesady ... Z tego co mi wiadomo to jednostka więzienna jest bardzo dobrze szkolona, aby byli czujność na każde podejrzenia, bo przecież co wiezień zrobi, nigdy nie wiadomo co Ci desperaci zrobią.
Ciekawa akcja z aresztowaniem Queena, myślę, że Dig mu pomoże się z tego wydostać, a mianowicie [b]Diggle przebierze się za Green Arrow i publicznie się pokaże, co da znać, że Oliver aresztowany, a GA dalej na wolności i go wypuszczą : D"
Wiem, że jest już S01E05, ale ja niestety czekam na napisy PL ^ ^
Oglądam: Bones, Revenge, TWD, Psych, Breaking Bad, Skins, Justified, Spartacus, Cracked, 24, Supernatural, The Listener, Burn Notice
Skończyłem: Heroes, Internat, Human Target, SG-1, SGA, SGU, House, Lights Out, Prison Break, Terra Nova, Alcatraz, Breakout Kings, Lost, 39ipół, Sanctuary, Burn Notice, Leverage, Covert Affairs, Dragon Ball, The Secret Circle, Misja Afganistan, Dexter, The Unit, Flashpoint, Homeland, Knight Rider, Chuck, Arrow, TVD, Statek, Touch, PoI, Hawaii Five-O
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 4 gru 2012, o 19:30

Odp: 1x04 - An Innocent Man


Wydaje mi się że wystarczającym oczyszczeniem z zarzutów będzie to iż Arrow pojawi się podczas gdy Oliver będzie w areszcie. Digg w porę się zjawił.

Informatyczka całkiem sympatyczna i faktycznie, mogłaby zostać na dłużej. Czesiek, o tym że Moira ma coś wspólnego z katastrofą wiadomo było już chyba od 2giego odcinka. Podoba mi się że Walter węszy co knuje żona. Ale nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, statek w magazynie, mam nadzieję że jakoś fajnie dalej to pociągną.
Całokształt produkcji tak mi się podoba, że błędy lub naciągnięte sceny zupełnie mi nie przeszkadzają.

Ptaszek na wyspie, so sad.
We Are The World haiti
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 26 sty 2013, o 20:47

Odp: 1x04 - An Innocent Man


Zacznijmy od Moiry - Walter kopał coraz głębiej w finanse firmy i w końcu musiała się przyznać, że to ona zabrała pieniądze. Wymówka z firmą słaba. więc Walter poprosił sprytną informatyczkę o pomoc i znalazł coś o czym chyba wolałby nie wiedzieć - wrak jachtu. No i pokazano nam również jej tajemniczego wspólnika. Okazuje się, że Hood wcale nie zabija bogatych, tylko osoby z 'listy'. Co to za lista?
Quentin też kopał i się dokopał, znalazł na nagraniu Olivera, który łapie kostium do przebrania i zaraz go aresztował. Ciekawe jak on teraz z tego wybrnie.
Laurel współpracująca z Oliverem, nie bardzo mi się to podoba... Nic dobrego z tego nie będzie, ale pewnie po akcji w więzieniu już jej się nie będzie tak spieszyło do ponownego kontaktu.
Cieszę się bardzo, że Diggle zdecydował się zostać partnerem Olivera. I mam nadzieję, że pomoże mu jakoś wydostać się z tarapatów, w które właśnie wpadł.
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 15 lip 2013, o 18:18

Odp: 1x04 - An Innocent Man


Wszystko dzieje się strasznie szybko. To jest czwarty odcinek, a ja mam wrażenie, jakby minęło ich z dziesięć.
Walter wygrzebał ten statek. Bardzo ciekawa sprawa... Moira już coś mówiła o tym, że jacht był uszkodzony. Pewnie w końcu ktoś to odkryje, za co mogłoby polecieć sporo ludzi.
Ciekawy jestem w jaki sposób Oliver wybrnie z całego tego zamieszania.
Fajnie, że Digg przyszedł. Będą tworzyć zgraną parę.

 


  • Podobne tematy do 1x04 - An Innocent Man
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.