Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x03 - Party Hardy » Zakończone Seriale » Hidden Palms • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 cze 2007, o 10:20

1x03 - Party Hardy

Matka Johnny'ego i jej mąż wychodzą wieczorem pozostawiając Johnny'ego i Nikki samych. Dziewczyna widząc jak bardzo jej przyjaciel męczy się z pytaniami dotyczącymi Grety, każe mu pojechać do niej i porozmawiać. Kiedy Johnny wychodzi, do Nikki przyjeżdżają przyjaciele, którzy urządzają impreze. Pojawia się na niej m.in. Liza i Cliff, który bardzo dobrze bawi się w towarzystwie Nikki.
Kiedy Johnny przyjeżdża do Grety i prosi o wyjaśnienie jej dziwnego zachowania, dziewczyna odpowiada, że bardzo chciałaby mu wszystko powiedzieć ale nie może.
Kiedy Johnny wraca do domu i wyprasza wszystkich do domu wchodzi jego matka, która jest zdruzgotana zachowaniem syna. Po długiej rozmowie z Bobem, Johnny odkrywa, że Nikki zniknęła. Jednocześnie znowu podłącza się do niego tajemniczy rozmówca utrzymujący, że jest Eddiem. Będąc w przekonaniu, że za tym kiepskim żartem stoi Cliff, Johnny wygląda przez okno i jest zaskoczony, że Cliff śpi, a więc tajemniczym rozmówcą jest kto inny...

Data emisji: 13 czerwca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 16 cze 2007, o 00:21


No więc to było oczywiste, że to Liza jest Eddie'm z komputera, ale zaczynają mnie wkurzać wątki, gdzie szara myszka okazuje się być prześladowcą znającym tajemnicę :roll:
Cliffy pokazał swoją prawdziwą naturę, nie wytrzymał zbyt długo udając.
Tym razem nasuwa się myśl, że Greta była prostytutką, ciekawe co będzie następne. No i to by było zbyt proste, gdyby to Cliff zamordował Eddie'go...
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 16 cze 2007, o 14:10


hmm... ten serial jest po prostu nudny :/ ciekawe watki są dopiero na koniec, zastanawiam co się stanie z Nikki, przecież pojawia się w czołówce serialu więc chyba nie zniknie tak po 3 odcinkach

Trish napisał(a):Tym razem nasuwa się myśl, że Greta była prostytutką
też o tym pomyślałem ale to raczej nie możliwe, widać po niej że jej kasy nie brakuje

Trish napisał(a):No i to by było zbyt proste, gdyby to Cliff zamordował Eddie'go...
ja obstawiam że zrobiła to Greta i że to był przypadek, a Cliff zna prawdę i pomógł Grecie pozorując z tego samobójstwo
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 16 cze 2007, o 15:12


Cya napisał(a):hmm... ten serial jest po prostu nudny :/

Ja się z tym nie zgodze, nie jest to z pewnością serial tak ciekawy jak Prison czy Jericho, ale mi się podoba
Cya napisał(a): ja obstawiam że zrobiła to Greta i że to był przypadek, a Cliff zna prawdę i pomógł Grecie pozorując z tego samobójstwo

To jest bardzo możliwe, ale dlaczego Cliff by jej pomogł skoro Edddie był jego przyjacielem.
Za szybko raczej się nie dowiemy prawdy.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 16 cze 2007, o 15:26


KaRu$ napisał(a):
Cya napisał(a):hmm... ten serial jest po prostu nudny :/


Ja się z tym nie zgodze, nie jest to z pewnością serial tak ciekawy jak Prison czy Jericho, ale mi się podoba
Ten serial nie jest w połowie tak ciekawy jak OC, a OC w porównaniu z tymi co wymieniłaś było średnio ciekawe ;)

KaRu$ napisał(a):To jest bardzo możliwe, ale dlaczego Cliff by jej pomogł skoro Edddie był jego przyjacielem.
Bo wiedział że życzył by sobie tego Eddie? W końcu kochał Gretę i jeśli był to przypadek to raczej jasne że chciałby żeby ją chronić...

KaRu$ napisał(a):Za szybko raczej się nie dowiemy prawdy.
Niestety ale chyba masz rację
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 16 cze 2007, o 18:21


Jednak z trailera http://www.youtube.com/watch?v=utDl98gV3Lw wynika, że chyba już w kolejnym odcinku zacznie sie wyjaśniać.
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 16 cze 2007, o 20:08


Gdyby serial był nudny to juz by nitk z was tu nie pisał powiem tak serial jest intrugujący na ile to sie jeszcze okaże...co do odcinka do tez myśle że Greta zabiła jakos niechcąco Eddiego..
<<

Cwistak

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 17 cze 2007, o 11:03


Jak dla mnie serial zdecydowanie lepszy od oc. Mam jednak nadzieje [tak, wiem - jestem naiwny :D] ze smierc Eddiego to nie bedzie wina ani Grety ani tego kolesia :?
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 cze 2007, o 15:09


Ha! Wiedziałam, że to Liza :D
Serial nie porywa, ale ma w sobie coś intrygującego, że chce się dalej oglądać, choć klimat serialu był zupełnie inny w pierwszym odcinku i chyba jakiś taki fajniejszy... Teraz za duzo takiej dramy w stylu 'oh, stracilam do Ciebie zaufanie' :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 cze 2007, o 17:11


No właśnie, serial ma coś co nie pozwala mi go skończyć oglądać na 3 odcinku :P po prostu ciekawa jestem co będzie dalej choć nie czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek :P

aja napisał(a):! Wiedziałam, że to Liza :D


jak my wszyscy :P jesteśmy zbyt mądrzy na takie rzeczy w serialach :P
Want your bad romance.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 cze 2007, o 12:18


Strasznie wybitny ten serial nie jest, ale jestem ciekawa, co stoi za tym samobójstwem/morderstwem. Liczyłam na żywego Eddiego, ale cóż, już chyba nie ma szans :P Liza podająca się za Eddiego - zbyt przewidywalne.. No i w końcu Cliff pokazał swoje prawdziwe JA ;)
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 20 cze 2007, o 17:57


Ja chce żeby Johnny był z Gretą i żeby nie było z nimi tak jak z Ryanem i Marissą z OC, ciągłe podchody w wogole.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 20 cze 2007, o 19:00


KaRu$ napisał(a):Ja chce żeby Johnny był z Gretą i żeby nie było z nimi tak jak z Ryanem i Marissą z OC, ciągłe podchody w wogole.
jak nie będzie tych podchodów to strasznie nudny serial będzie :P a mi to zwisa z kim będzie, jeszcze nie wczułem się w atmosferę tego serialu ;)
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 20 cze 2007, o 22:48


A ja tam byłem zaskoczony, że to Liza ;) Szkoda, że ze związku Grety z Johnnym może nic nie być. No i coraz bardziej nurtuje mnie Cliff.
Co do śmierci Eddiego, to najprawdopodobniejsza jest właśnie wersja, że Greta zabiła go przez przypadek, a potem Cliff pomógł jej upozorować samobójstwo :]
See you in another life, brother...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 cze 2007, o 22:50


Klatus napisał(a):Co do śmierci Eddiego, to najprawdopodobniejsza jest właśnie wersja, że Greta zabiła go przez przypadek, a potem Cliff pomógł jej upozorować samobójstwo :]


No nie wiem czy najprawdopodobniejsza, ja bym się zdziwila gdyby faktycznie tak było :P
Want your bad romance.
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 20 cze 2007, o 22:51


Cya napisał(a):jak nie będzie tych podchodów to strasznie nudny serial będzie :P

Ok zgadzam sie, ale te podchody nie moga ciągnąć się przez cały sezon, czyli aż (to jest napisane z przekąsem ;) ) 8 odc. A co do wczuwania się to ja już na samym początku się wczułam xD
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 21 cze 2007, o 11:21


bluevein napisał(a):
Klatus napisał(a):Co do śmierci Eddiego, to najprawdopodobniejsza jest właśnie wersja, że Greta zabiła go przez przypadek, a potem Cliff pomógł jej upozorować samobójstwo :]


No nie wiem czy najprawdopodobniejsza, ja bym się zdziwila gdyby faktycznie tak było :P


Ja też...to owszem byłoby też straszne, ale serial kreuje taką atmosferę wokół śmierci Eddiego że za proste by to było rozwiązanie...
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 21 cze 2007, o 14:11

Wątek śmierci Eddy'ego, sceny Johnny + Greta, Cliff + Greta to jedyne ciekawsze punkty w tym odcinku (jak i w calym serialu zresztą).
Oglądając resztę miałem non-stop wrażenie jakbym gdzieś widział już coś podobnego :/
Cały odcinek uratowała jednak końcówka przez którą muszę obejrzeć kolejny odcinek. Ogólnie to z odcinka na odcinek jest coraz gorzej :/
Obrazek
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x03 - Party Hardy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.