Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x03 - New Haven » Zakończone Seriale » Traveler • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 cze 2007, o 14:20

1x03 - New Haven

Jay i Tyler toczą spór o to, gdzie powinni uciec; czy przekroczyć granicę z Kanadą jak chce Tyler czy też udać się do miejsca, w którym całą historia się rozpoczęła, czyli na Yale, jak chce Jay. Ostatecznie wygrywa propozycja Jay'a. Przyjaciele udają się więc do New Haven, gdzie próbują odnaleźć jakiekolwiek ślady, że istniał ktoś taki jak Will Traveler. Rzeczywistość okazuje się jednak diamteralnie różna, kiedy Jay i Tyler odkrywają, że nawet pudła z rzeczaki, które zostawili pare dni wcześniej u swojej przyjaciółki Nell są sfałszowane.
W międzyczasie, Kim - dziewczyna Jay'a zmaga się z dziennikarzami, którzy otaczają ją na każdym kroku. Dodatkowo, jej pracodawca poprosił aby nie przychodziła do pracy do momentu wyjaśnienia całej sytuacji. Kim odnajduje jednak kliszę, na której znajduje się zdjęcie Willa. Podekscytowana znaleziskiem udaje się do FBI w calu pokazania im dowodu jednakże zdjęcia zniknęły z jej torebki...
Jay i Tyler docierają na uniwersytet, gdzie udają się do biblioteki, w której Will miał swoje pomieszczenie. Po drobiazgowym przeszukaniu, przyjaciele odnajdują plik pieniędzy, rozkład jazdy pociągu a także broń. Do biblioteki wkraczają jednak agenci FBI. Rozpoczyna się dramatyczna ucieczka wąskimi korytarzami biblioteki...

Data emisji: 6 czerwca 2007

***
ŚWIETNY ODCINEK! Troche w klimacie 2 serii PB, a nawet momentami lepsze :D Jak uciekali korytarzami biblioteki to sie tak denerowałam... :P Dobry był tekst Tyler'a, że osesja uczenia sie Jay'a, w końcu się opłaciła :hihi:
Przewidywalne było tylko to, że ktoś ukradnie Kim zdjęcia.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 8 cze 2007, o 00:05


To było totalnie w klimacie PB, no ale dzięki temu wiedziałam, że jakoś zwieją z tej biblioteki :D
Odcinek naprawdę świetny, szkoda tylko, że Tyler nie naprawił sobie fryzurki :P
Ta jego dziewczyna wciąż wydaje mi się podejrzana, no ale może jestem przewrażliwiona ;)
No i of course Traveler żyje... A tak w ogóle to przecież on studiował, muszą być w aktach Yale jakieś jego wyniki, prace itd., a nawet jeśli udało im się to zniszczyć, to w końcu dużo ludzi go pamięta...
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 8 cze 2007, o 15:26


Odcinek naprawde super i zdecydowanie sie z Wami zgadzam, ze bardzo w klimacie 2 serii PB. Oczywiscie bylo do przewidzenia, ze Traveler zyje no i z tymi zdjeciami tez wiedzialam od razu, ze ten gosc je podprowadzil. Ale ogolnie odcinek trzymal w napieciu i nie moge sie juz doczekac nastepnego!!
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 9 cze 2007, o 23:16


Odcinek fajny. :)

Tak sobie pomyślałam, że może Traveler wcale nie jest taki winny i sam padł ofiarą... :cool:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 cze 2007, o 23:19


No taki do końca niewinny to on nie jest w końcu ma obraz :P
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 10 cze 2007, o 20:59


NO tak. :)

Ale chodzi mi o to, że w całą aferę zamieszane jest nawet Homeland Security.

Ale zastanawia mnie jego końcowe zdanie: I want to know what I've got...tak jakby kazali mu to stamtąd wynieśc...? a on za bardzo nie zdawał sobie sprawę z teog co to jest...

Jay i Ty myślą, że to Will ich wrobił,a okazuje się że to niezłe szychy za tym stoją...nei zdziwiłabym się gdyby ten koleś z FBI był w to zamieszany.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 10 cze 2007, o 21:07


Paulina napisał(a):nei zdziwiłabym się gdyby ten koleś z FBI był w to zamieszany.


Ten głównodowodzący? Czy jak go tam nazwać :D Mi od pierwszego odcinka taki podejrzany się wydaje..
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 10 cze 2007, o 22:07


Dokłądnie ten Niko. :) ten co grał Rex'a w DH. :P
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 10 cze 2007, o 22:14


Paulina napisał(a):ten co grał Rex'a w DH. :P


Nie oglądam :P Ale wiadomo o kogo chodzi ;)
Ostatnio edytowano 10 cze 2007, o 22:15 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 10 cze 2007, o 22:36


Byłem więcej niż pewien, że Will żyje. Na razie wszystko w klimacie PB tylko, że szybciej się dzieje, a to duży plus.
See you in another life, brother...
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 12 cze 2007, o 12:13


Ja mysle, ze oni juz sie zaczeli domyslac, ze za tym wszystkim stoi ktos wiecej niz tylko Will... W koncu sam Will nie dalby raczej rady tak wszystkiego poskladac. A ten wazniak z FBI czy skad on tam jest to zdecydowanie podejrzany!!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 cze 2007, o 23:14


Will żyje, ciekawe co teraz zrobi. Może ten z białymi włosami co wziął zdjęcia zajmie się teraz Willem(można tak sądzić po rozmowie) bądź załatwi Kim(bardziej prawdopodobne).
Ciekawi mnie po co Traveler zostawił w bibliotece kasę, rozkład i broń, przecież nie rozsądnie byłoby mu tam wracać, może pomyślał o Jayu i Taylorze?
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 13 cze 2007, o 14:52


Od pierwszego odcinka ten serial przypomina mi 2 serie PB. Nawet bym powiedział, że odcinki Traveler'a bardziej trzymają w napięciu. Dobrze, że dzieje się to wszystko szybko a nie jak w PB (choć ten serial też bardzo lubię).
Co do Willa to było do przewidzenia, że przeżył wybuch w muzeum. Ciekawe jak sie potoczą jego losy. Czy spotka się z Jay'em i Tylerem? Zobaczymy... szkoda że będzie jak narazie tylko 8 odcinków. Oglądalność spada... ale miejmy nadzieję, że bedzie 2 seria.
trust him... he's a doctor!
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 18 cze 2007, o 21:55


ten serial przypomina mi 2 serie PB.
tylko muzyczki brakuje ;)
Mnie najbardziej dziwi czy Will jest aż tak negatywnym bohaterem-nie działał sam to pewne, ale nie wydaje mi sie, że tylko dla kasy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

HeroSHI

Postdodano 5 lip 2007, o 12:44


W sumie to dziewczyna Jaya może powinna jakoś mu bardziej pomóc...chociaż ze względu na tych dziennikarzy to byłby błąd spróbować mu help czy skontaktować się :/
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 sie 2007, o 14:28


HeroSHI napisał(a):dziewczyna Jaya


Ona czasem wydaje się jakby obłąkana, takie przynajmniej robi wrażenie, ale jest normalna i inteligentna.

Zaniemówiłem pod koniec...
We Are The World haiti
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 lut 2008, o 19:11

Re: 1x03 - New Haven


Cały odcinek trzymał w napięciu, to ucieczka z biblioteki, to okazanie się, że Will Traveler jednak żyje, to strata zdjęć przez Kim. Serial robi się ciekawszy z odcinka na odcinek. :D

 


  • Podobne tematy do 1x03 - New Haven
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.