Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

1x03 - Lucky Strike » Zakończone Seriale » 90210 • seriale forumtv.pl

2008

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 wrz 2008, o 20:23

1x03 - Lucky Strike

Spoiler:


Premiera - 9 września 2008
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 wrz 2008, o 15:23

Re: 1x03 - Lucky Strike


W tym serialu nie ma młodej pary, którą bym lubiła xD
przy żadnym jeszcze tak nie miałam :P
Ethan/Naomi - nie xD
Ethan/Annie - y-y :P
Annie-Ty - coś mi w nim nie pasuje, nie lubię go :P
i coś się kroi między Silver i Dixonem, ale to też mi się nie podoba. Ona jest za fajna dla niego. W ogóle dochodzę do wniosku, że tylko ją tak naprawdę lubię z młodych charakterów.
Ryan, Kelly są jak najbardziej w porządku i lubię ich i lubię ich relacje i denerwuje mnie, że już zaczęły sie spekulacje na temat Ryan/Naomi, które również wydają mi się głupie.

no. to tyle xD
Want your bad romance.
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 10 wrz 2008, o 21:10

Re: 1x03 - Lucky Strike


Odcinek był nawet fajny :) Żal mi był Silver jej matka rzeczywiście jest straszna :( A co do par jakoś ten Ty nie pasuje do Annie, taki dziwny jest
Ryan/Kelly całkiem fajna para trzymam za nich kciuki bo pasują do siebie, Sylver/Dixon wydaje mi sie ze będą tylko przyjaciółmi i mysle że pojawi się jeszcze jakaś postać męska, która będzie łączona z S. No ale zobaczymy jak to będzie to przecież dopiero 3 odcinek i wszystkich ze wszystkimi od razu nie połączą w pary coś się musi dziać bo tak to by było nudno.
<<

bloodylev

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 14

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 13 wrz 2008, o 22:31

Re: 1x03 - Lucky Strike


Tak szczerze to obecnie wogole nie ma fajnych facetow w tym serialu, Ethan troszke ale to juz tylko moja osobista milosc do Dustina Milligana :P ogolnie ten odcinek mnie znudzil, a Ty jest tragiczny.
I zeby bylo ciekawiej to czytalam ze beda dodawac wiecej zenskich rol, a myslalam ze przynajmniej bedzie na kogo popatrzec :P
Kelly i tak jest najlepsza :P
Obrazek
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 14 wrz 2008, o 11:39

Re: 1x03 - Lucky Strike


A miałam nadzieje że więcej facetów dadzą bo troche ich mało, a jak juz sa to troche mało ciekawi :/
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 15 wrz 2008, o 23:11

Re: 1x03 - Lucky Strike


A ja tam trzymam kciuki za Silver i Dixona :P. Bardzo ją lubię, a Dixon sprawia wrażenie sympatycznego i porządnego chłopaka.

D: You can go. Go home, go home.
S: You're still here.
D: I stayed for a math lab.
S: You have an A in that class.
D: I have an A-
S: Ooh. I have an A
D: Geek ;D


Czy tylko mi Naomi działa na nerwy? :/
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 16 wrz 2008, o 10:22

Re: 1x03 - Lucky Strike


A ja właśnie absolutnie jestem przeciw xD
Nie wiem dlaczego, ale nie lubię Dixona, jest za dobry, za w porządku... jeśli wiecie o co mi chodzi :D
a z Silver taka buntowniczka bardziej. Nie pasują do siebie.
ale zapowiedź 4 odcinka jest niestety jednoznaczna.
Want your bad romance.
<<

Mirage

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 2

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postdodano 17 wrz 2008, o 20:36

Re: 1x03 - Lucky Strike


A i ja się wypowiem, bo akurat po dość sporym zaciekawieniu (1x01 & 02), trochę się rozczarowałem 3 odcinkiem. Dosyć przegadany, wiele się nie działo. Nie wiem co miał na celu ten odcinek, czy próbę dalszego oswajania się z nowymi bohaterami. Jedynym wartym uwagi fragmentem było poruszenie wątku Silver i jej mamuśki.

Nadmienię, że moja styczność z pierwowzorem sprzed kilkunastu lat jest żadna, co nie zmienia faktu, że mam zamiar oglądać dalej (o ile coś się zacznie w końcu ciekawego dziać :) ).
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 23 paź 2008, o 01:43

Re: 1x03 - Lucky Strike


Silver jest świetna, uwielbiam tą dziewczynę. Ładna jest, radzi sobie w życiu mimo tylu przeciwności i takie tam. ;p
Z Dixonem coś może nawet być, ale mi to akurat nie przeszkadza. To by była chyba najlepsza serialowa para jak do tej pory, bo faktycznie, inne są takie sobie. Ryan jest też dość fajny ale wali gafy. ;p A Kelly, ładna, ale taka jakaś przesłodzona i nie pasuje mi na siostrę Silver...
We Are The World haiti
<<

sunshine.honey

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 137

Postdodano 3 lis 2008, o 20:05

Re: 1x03 - Lucky Strike


vanlty napisał(a): A Kelly, ładna, ale taka jakaś przesłodzona i nie pasuje mi na siostrę Silver...


to przez rożnicę wieku - kiedy Erin się urodziła Kelly z BH90210 była już nastolatką;)
------
oglądam:
american horror story s. 1, revange s.1

oglądałam:
lost , prison break, flash forward, gossip girl, desperate housewives, grey's anatomy

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 sty 2009, o 14:03

Re: 1x03 - Lucky Strike


Ale to nudne, prawie nic się nie dzieje :) Było kilka fajnych scen, szczególnie ta na kręgielni, ale tal to nudny. Ten odcinek nic nie zmienił, nadal najbardziej podoba mi się Silver i wydaje mi się że tak juz zostanie. Chociaż pan nauczyciel też jest zabawny :D Dixon z Silver? Czemu nie na razie lepszego połączenia nie widać.

 


  • Podobne tematy do 1x03 - Lucky Strike
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.