Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x03 - Lone Gunmen » Seriale sci-fi / fantasy » Arrow • seriale forumtv.pl

Opiekunowie: Czesiek_PL, salmaatache

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 14 paź 2012, o 20:28

1x03 - Lone Gunmen

Spoiler:


Data emisji: 24.10.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 26 paź 2012, o 19:45

Odp: 1x03 - Lone Gunmen


Kolejny świetny odcinek :D Dowiadujemy się coraz więcej o wydarzeniach, które miały miejsce na wyspie. Podobały mi się sceny walki i wspinaczka Oliver'a. Sprawnie poradził sobie z trucizną. W tym odcinku był nietypowy przeciwnik dla Strzały. Silny z dobrą bronią, ale już wyeliminowany.
Oliver uratował Diggle'a i ogólnie dużo osób, ale przez to on poznał o nim prawdę. Właściwie Queen jakoś się przed nim specjalnie nie ukrywał.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 28 paź 2012, o 12:55

Odp: 1x03 - Lone Gunmen


Odcinek lepszy od poprzedniego.

Tak jak napisała Lynns - przeciwnik nietypowy, ale Oliver dał rade. Nie spodziewał się pewnie, że będzie musiał ratować postrzelonego ochroniarza. Diggle już chyba wie kim jest tajemniczy mściciel. Ciekawe, że Oliver nie próbował jakoś chronić swojej tożsamości.

Flashbacki dalej najmocniejszą stroną odcinka. Oliver na wyspie najprawdopodobniej przeżył dzięki tajemniczemu gościowi z łukiem. Zapewne od niego posiadł te wszystkie umiejętności.

Czekam na następny odcinek, bo w sumie fajnie się to ogląda. :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 paź 2012, o 21:27

Odp: 1x03 - Lone Gunmen


Walka z Deadshotem wyszła wyśmienicie. Tak samo jak wspinaczka po budynku. Bardzo lubię sceny akcji w tym serialu. Szkoda tylko, że nie udało się jeszcze wykreować naprawdę dobrego przeciwnika. Ostatnio mało scen z Chiną White, a teraz Floyd pojawił się tylko na chwilę i jeszcze Oliver go zabił na końcu. To było niespodziewane, ale w sumie to i dobrze bo był w sumie nudny. Nie podobały mi się też zioła ratujące życie, ale więcej zastrzeżeń już nie mam.

Sceny z siostrą to dalej całkiem niezły zapychacz mam tylko nadzieje, że nie będzie tak przez cały sezon i ten wątek jakoś się rozkręci. Czekam też, aż Laurel dostanie jakąś scenę z Arrowem. W tym odcinku pokazała że walczyć umie i nadaje się na Black Canary. Czekam aż ona przywdzieje kostium, a na razie Oliver musi zadowolić się Digglem, który poznał jego sekret. Ciekaw jak teraz będzie wyglądała robota ochroniarza.

W flashbackach dalej mało. Pokazano tylko, że na wyspie było jednak dużo innych ludzi. Co to za oddziały? Czyje wojsko? Może wyspa to jakiś ośrodek szkoleniowy. I jak tam udało się nawiązań Oliverowi kontakt z ruską mafią?
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 30 paź 2012, o 16:39

Odp: 1x03 - Lone Gunmen


Jaram się tym serialem niesamowicie! :D Bardzo mi się podoba nowa produkcja stacji The CW. :)
A nowy odcinek w ogóle mnie nie zawiódł.

Interesujące flashbacki z wyspy. :) Dziwny gość z łukiem, jakieś oddziały militarne, już nie mogę się doczekać wyjaśnień. :)
Oliver w ruskiej Mafii. :D
Świetne sceny z Deadshotem. Nie spodziewałem się, że tak szybko się z nim rozprawi, a tu proszę...strzała w oko i po sprawie. :)
Oliver ujawnił się przed Digiem, wiedziałem, że to niedługo nastąpi. :P Teraz czekam na reakcję ochroniarza.
Laurel pokazała parę ruchów i bardzo mi się to podobało. :) Też chcę więcej tego!

Z niecierpliwością czekam na kolejne epizody, następnych wrogów i więcej akcji! :P
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 30 paź 2012, o 21:46

Odp: 1x03 - Lone Gunmen


Jak dla mnie obsada źle dobrana. Ok nowi aktorzy dostali szanse żeby się wybić i zaistnieć, ale nie wychodzi im, sam główny bohater słabizna.. Te wszystkie jego akcje w stylu batmana są tak sztucznie zrobione, że czasami się zastanawiam, kto to kręci ;D
Nie wiem dlaczego nie wzięto do tej roli Justina Hurtleya.. W Smallville idealnie wcielił się w Olivera Quina "Green Arrow" a ten aktor poprostu nie ma talentu i nie zachwyca. Nie zdziwię się jak serial się skonczy na 16 odcinkach..
<<

salmaatache

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 36

Lokalizacja: Kraków

Ulubiony serial:
Lost

Postdodano 31 paź 2012, o 19:19

Odp: 1x03 - Lone Gunmen


Nie skończy się na 16 odcinkach, bo na ten moment już ma zamówiony pełny sezon liczący 22 odcinki.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 1 lis 2012, o 23:32

Odp: 1x03 - Lone Gunmen


Zamówiony może być, ale zrezygnować zawsze można.. Już nie raz tak było, nawet przy wzorowej oglądalności zrezygnowano z reszty. No chyba, że wyemitują 22 odcinki i koniec, bo szczerze wątpie, że 2 sezon bedzie. No chyba, że serial sie dużo bardziej rozwinie niż to co jest teraz.. Ogólnie nie jest tragiczny, ale też nie zachwyca. Jak oglądam odcinki to poprostu wydaje mi się to sztucznie nakręcone..
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 2 lis 2012, o 00:10

Odp: 1x03 - Lone Gunmen


Moim zdaniem Amell dobrze gra, ale to kwestia gustu. Jak kto lubi :p
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 lis 2012, o 01:47

Odp: 1x03 - Lone Gunmen


Ja GA w wykonaniu Hartleya lubiłem, ale zupełnie nie pasowałby on do koncepcji Arrow. Ten serial jest dużo mroczniejszy i realistyczniejszy od Smallville i taki piękny chłopak średnio by się nadawał na zakapturzonego mściciela, który nie boi się zabić przeciwników. Poza tym nie wzięto go bo nie chciano by serial kojarzono z SV. I dobrze się stało bo dostaliśmy coś świeżego i nadającego się do oglądania. Zobaczymy jak będzie później, ale ja na kilka sezonów na pewno zostanę.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 4 gru 2012, o 17:52

Odp: 1x03 - Lone Gunmen


Kolejny niesamowity odcinek, nachwalić się nie mogę.
Wydarzenia z wyspy cały czas trzymają w napięciu, ludzie z bronią automatyczną na wyspie? Ciekawe kim są i czy mają coś wspólnego ze znakiem z dziennika ojca.
Deadshot ładny świr. Cieszę się że Digg poznał prawdę, szczerze mówiąc liczyłem że tak będzie. Ale obawiam się że przez truciznę/lekarstwo może zapomnieć wydarzenia które miały miejsce. Czas pokaże. Oliver cały czas zaskakuje, jego postać mi się bardzo podoba. Dobry serial wybrałem.

Byłbym zapomniał! Ciekawe co to są za bracia, podejrzewam że koleś z wyspy który go postrzelił był jednym z nich i od niego czerpał całą wiedzę oraz został członkiem bractwa.
Czas na kolejny odcinek!
We Are The World haiti
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 26 sty 2013, o 19:27

Odp: 1x03 - Lone Gunmen


Kiedy Oliver był młody uszło mu na cucho morderstwo? Ciekawe...
Zgadzam się, że przeciwnik dość nietypowy - płatny morderca, który nigdy nie pudłuje. Na szczęście udało mu się go pokonać. No i może przy okazji detektyw Lace spojrzy na niego nieco bardziej przychylnie.
Moira mnie zadziwia. Miała udział w śmierci swojego męża i wydaje się być bezlitosna kiedy trzeba chronić siebie i jej wspólnika w zbrodni. Tak samo było gdy Oliver nie postąpił tak jak sobie tego życzyła i nie przejął firmy. A jednocześnie jej relacje w córką stawiają ją w zupełnie innym świetle.
Diggle chyba wreszcie wie kim jest Hood. I dobrze, czekałam na to, on może się okazać niesamowicie pomocny i dobrzy byłoby mieć go po swojej stronie.
Znów wspomnienia z wyspy bardzo mocne. Jest jakieś bractwo - ruska mafia, którego on jest członkiem. Jak to się stało, o co chodzi. Czy zdobył 'członkostwo' na wyspie? I kim był ten tajemniczy mężczyzna na wyspie - dalej niewiele wiemy. No i najciekawsza część - odział wojskowy. Domyślam się, że nie byli zbyt przyjaźnie nastawieni skoro się przez 5 lat przed nimi ukrywał tak jak ten drugi Arrow.
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 15 lip 2013, o 16:45

Re: Odp: 1x03 - Lone Gunmen


Raven napisał(a):Kiedy Oliver był młody uszło mu na cucho morderstwo? Ciekawe...


Ja to zrozumiałem jako "uszłoby".

Sam odcinek całkiem niezły. Szczerze mówiąc, to liczę po cichu na jakiegoś takiego konkretnego wroga. Na kogoś, kto sprawi większy problem Oliverowi.
Bardzo fajny motyw z tym ochroniarzem poznającym sekret swojego klienta. Teraz, jeżeli będzie wszystko pamiętał, będzie mógł mu załatwiać jakieś alibi.
Laurel + Tommy to pewnie jakaś akcja na kilka odcinków. Przynajmniej tak to odbieram.

 


  • Podobne tematy do 1x03 - Lone Gunmen
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.