Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Nauka do aplikacji Off-topic 285
Niepołomice urolog Off-topic 232
Thermomix czy polecacie? O nas, inne & off-topic, Off-topic 231
Wybór ekspresu do kawy do biura Off-topic 227
Klimatyzacja Rzeszów Off-topic 224

1x03 - Kill Me Now » Gilmore Girls » Odcinki • seriale forumtv.pl

2000-2001

<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 19 lis 2006, o 17:26

1x03 - Kill Me Now

Kiedy podczas piątkowej kolacji, Rory wspomina, że musi wybrać jakiś sport, który będzie uprawiać w Chilton, Emily nalega, aby ta wybrała ulubiony sport Richarda - golf.
Mimo, że z początku Rory nie szło najlepiej machanie kijem, to po kilku dołkach, stało się to dla Rory nawet przyjemne. Miło spędzony czas z Richardem powoduje u Lorelai konsternację, kiedy Rory mówi jej o tym. Wynika z tego kłótnia, która kończy się jednak, kiedy Lor uświadamia sobie, że Richard i Emily wcale nie zabierają jej córki.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Sophia, łącznie edytowano 1 raz
<<

cookies_monster

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 98

Postdodano 30 lis 2006, o 10:49


Śmieszny jest ten francuz co pracuje w hotelu Lorelai ;D
Pozatym pdobała mi się kłótnia Lorelai i Rory na temat cycków... ;D
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 1x03 - Kill Me Now
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.