Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x03 - Four Horsemen » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 02:53

1x03 - Four Horsemen

Kiedy deszcz ustaje, mieszkańcy Jericho wychodzą ze swoich schronów. Sztab kryzysowy w ratuszu miejskim postanawia, że kilka osób pojedzie w 4 różne strony od Jericho, aby zdobyć jakiekolwiek informacje na temat tego, co dzieje sie w kraju.
W drodze do Witichita, Jake'a zatrzymuje się na autostradzie widząc nietypowe zjawisko - na drodze stoi samolot pasażerski, a tuż za nim wrak innego samolotu. Jake wraca więc do Jericho, wyciągnowszy wcześniej z samolotu czarną skrzynkę. Dowiaduje się z niej, że pasażerowie żyją i że w czasie eksplozji w powietrzu było wiele samolotów, które nie miały gdzie wylądować. Jednym z samolotów, które bezpiecznie wylądowały był m.in. samolot, w którym znajdował się narzeczony Emily - Roger.
Na końcu odcinka Dale znajduje rozbity pociąg z dostawą towaru do sklepu Gracie, ok 8 km od Jericho.

Morse code: “JERICHO THREE”
Data emisji: 04.10.2006
Ściągnij odcinek tutaj
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 4 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 3 gru 2006, o 02:24


Nic szczególnego się w tym odcinku nie działo, ale nie był zły ;) Nie przepadam za kolesiem, który zaczął coś na końcu budować/murować.. cokolwiek to było, to on coś wie, a przynajmniej odnoszę takie wrażenie :P
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 gru 2006, o 12:42


Nikola napisał(a):Nie przepadam za kolesiem, który zaczął coś na końcu budować/murować..

A ja właśnie lubie Hawkinsa :) To on coś wie i to na nim powinien skupiac sie serial... Jakby go nie było, to Jericho juz zupełnie byłoby telenowelą :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 3 gru 2006, o 14:04


aja napisał(a):A ja właśnie lubie Hawkinsa :) To on coś wie i to na nim powinien skupiac sie serial... Jakby go nie było, to Jericho juz zupełnie byłoby telenowelą :P


Ja nie lubię go na dzień dzisiejszy, tzn. po trzecim odcinku :D A wszystko dlatego, że podejrzewam, że on coś wie, a nie chce powiedzieć ;D
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 gru 2006, o 14:33


Nikola napisał(a):A wszystko dlatego, że podejrzewam, że on coś wie, a nie chce powiedzieć ;D

Grunt, że ktoś coś wie :D Gorzej, jakby nikt nic nie wiedział :P

A co do tego odcinka, to głupie było, jak Jake-wspaniały-słuch usłyszał, że samolot Rogera szczęśliwie wylądował... To było takie śmieszne :hah:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 3 gru 2006, o 14:37


aja napisał(a):A co do tego odcinka, to głupie było, jak Jake-wspaniały-słuch usłyszał, że samolot Rogera szczęśliwie wylądował... To było takie śmieszne :hah:


Bo on to tam usłyszał między jednym szumem a drugim ;D
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 6 gru 2006, o 01:07


No wlasnie, Hawkins jest jakis super tajemniczy. Zapewne cos wie, ale nie chce powiedziec.

Wzruszylam sie jak Dale poszedl szukac tej dostawy. I ten jego usmiech jak w koncu znalazl :)

A co do Jake'a i jego zdolnosci sluchowych to wydaje mi sie, ze na takim sprzecie to nie jest jakos tak strasznie trudno takie rzeczy wyslyszec. Zwlaszcza, ze tam mozna sciezki wydzielac i w ogole... No ale oczywiscie Jake na wszystkim sie zna... LOL
<<

mags_piwko

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 27 gru 2006, o 12:32


NIe wiem jak wy Ale dla mnie ten serial jest uroczy :D a szczegolnie ten odcinek :D
Kto czyta książki, żyje podwójnie. ECO
<<

szefu

Użytkownik

Posty: 11

Lokalizacja: Ścinawa

Postdodano 7 sty 2007, o 19:43


Jak na razie oglądałem serial do tego odcinka i muszę powiedzieć, że jest niezły! ;)
<<

yarzenioova

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 10 sty 2007, o 11:30


Symboliczny odcinek miał być,a wyszedł troche parodystycznie. 'To czarna skrzynka?Myślałem że mają czarny kolor' :P
<<

HeroSHI

Postdodano 18 lut 2007, o 14:27


Fajna była ta scena Jake + samolot :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 14 mar 2008, o 23:21

Re: 1x03 - Four Horsemen


Młody Kolumb odkrył pociąg z żarciem. ;p

Ten cały Hawkins to świr. Po co on te beczki w ściane wmurowuje? Czemu ma takiego świra na punkcje tego wszystkiego?

O lol, co się tam dzieje? Czołki, f16, samoloty na autostradzie. Masakra...
We Are The World haiti
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 9 sty 2012, o 19:05

Odp: 1x03 - Four Horsemen


Ten odcinek podobał mi się już od momentu, jak tylko zobaczyłem jego nazwę. :)
Z samej wycieczki poza miasto niewiele jak na razie wyszło ale z całą pewnością akcja się rozwinie.
Kompletnie nie mam pojęcia, o co chodzi temu Hawkins'owi. Pamiętam tą postać z serialu Human Target i był tam wyjątkowo wrednym typem.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 1x03 - Four Horsemen
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.