Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x02 - White To Play » Zakończone Seriale » Flash Forward • seriale forumtv.pl

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 25 wrz 2009, o 13:20

1x02 - White To Play

Spoiler:


Promo

Data emisji: 1 października 2009r.
trust him... he's a doctor!
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 paź 2009, o 15:23

Re: 1x02 - White To Play


Drugi odcinek był tak samo dobry jak i pilot :)

Charlie znała Dylana, Dylan zna Olivie, Olivia widziała Lloyda w swoim FF ale Lloyd nie kojarzy jej. To wszystko jest zawiłe, ale ogólnie bardzo chciałabym wiedzieć co łączy ich i ich dzieci.
Plus kim jest ten cały D.Gibbons, że wie o nim córka Marka i, że miała go w swojej wizji.
I Simcone, wydaje się być spoko charakterem, ale czuję w kościach, że ma jakąś tajemnicę :P

W ogóle wydaje mi się, że Demetri ma najgorzej, wie, że umrze i jeszcze teraz dowiedział się, że zostanie zamordowany. Plus on nie może tak łatwo i tak szybko umrzeć bo w końcu jest jednym z głównych bohaterów.

A Szef i jego pobyt w łazience mnie zabił xD haha LOL, usta usta :P
Want your bad romance.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 2 paź 2009, o 22:25

Re: 1x02 - White To Play


Nie ma co serial będzie hitem. D.Gibbons będzie kluczem w serialu :) Odcinek był genialny, ale końcówka rewelacyjna...
Szkoda Noha... 15 marca zginie... Jestem ciekaw co zrobią żeby temu zapobiec, ale coś mi się wydaje, że jednak zginie....
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 3 paź 2009, o 15:54

Re: 1x02 - White To Play


Nie powiedział bym, że odcinek był aż tak bardzo dobry, jak pilot, ale był dobry.

Co do tej małej łatwo dojść do wniosku, że ona i ten autystyczny dzieciak zostaną uprowadzeni przez D. Gibbonsa. Innego wytłumaczenie jakoś nie widzę, na obecną chwilę. Rodzice ich nie widzą w swoich wizjach, dzieciaki są razem, bo się rozpoznały i w dodatku mała zna Gibbonasa, więc skoro mały z nią jest, to też go musiał widzieć. Sama mówi, że boi się swojego przebłysku.

A Mark mówi o szczerości i prawdzie a sam nie powie, żonie że na nowo pije. Ma do niej pretensje o to, że będzie z innym facetem w przyszłości a nie pomyśli o tym, że jego alkoholizm i obsesja na punkcie pracy może do tego doprowadzić.

Obrazek

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 3 paź 2009, o 17:13

Re: 1x02 - White To Play


Eee tam a mi nie szkoda Noh'a. Jakoś najmniej go polubiłem z całej obsady.
Odcinek bardzo dobry trzyma poziom i oby tak dalej. Niestety oglądalność mu znacznie spadła ale mam nadzieję, że się jeszcze odbije :)

Szef i jego usta-usta :D
trust him... he's a doctor!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 paź 2009, o 21:20

Re: 1x02 - White To Play


Noh na bank nie zginie, główny bohater? Jaaasne.
Odcinek wymiatał. Było trochę humoru, mam tutaj na myśli szefa na kiblu oczywiście. ;p
No i było trochę wyjaśnień również, Noh poznał babkę która nie miała wizji i chwilę potem dead...
D.Gibbons, jest na prawdę ciekawy... Ciekawe co to za ludzie bez ff.
No i co właśnie łączy Charlie z Dylanem i Oliwią. No i ojciec Dylana mi się wydaje mało fajny i też uważam że ma sekret i to nie mały... Czyli ogólnie, serial się bardzo dobrze rozkręca i widzę w nim potencjał.
We Are The World haiti
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 3 paź 2009, o 22:10

Re: 1x02 - White To Play


tlen.exe napisał(a):Noh na bank nie zginie, główny bohater? Jaaasne.


Nie wiadomo, narazie wszystkie wizje się spełniąją, a przynajmniej Marka... Jeśli zginie topod koniec 1 sezonu, lub w finale, a 2 sezonie Mark dostanie nowego partnera... ( tak tylko snuje, niewiadomo jak rozegrają fabułe )...
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 4 paź 2009, o 14:35

Re: 1x02 - White To Play


no ja mam naadzieje ze Demetri nie umrze bo jest fajny :P
Odcinek bardzo dobry. Te lale mnie przerażały xD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 4 paź 2009, o 17:10

Re: 1x02 - White To Play


Odcinek bardzo dobry, znowu. Serial sie rozwija i może sie podobać. :P

Mam nadzieje, że Demetri nie zginie, rzeczywiście fajny jest. I kim była ta dzwoniąca babka?

Akcja z szefem na kiblu genialna. xD

I cała sprawa dziećmi też niezła, fajnie, że się znają. I Charlie widziała D. Gibbonsa. Czemu on i podejrzany zero nie mieli ff?

btw http://i35.tinypic.com/24y0ppj.jpg
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

sunshine.honey

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 137

Postdodano 5 paź 2009, o 10:29

Re: 1x02 - White To Play





a to wpadka;]
------
oglądam:
american horror story s. 1, revange s.1

oglądałam:
lost , prison break, flash forward, gossip girl, desperate housewives, grey's anatomy

<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 5 paź 2009, o 18:20

Re: 1x02 - White To Play


Najlepsza akcja z odcinka: wyjawienie prawdy o 'spotkaniu' szefa xD
Poza tym podoba mi się ta cała intryga i to tajemnicze spotkanie z Gibbonsem też fajnie wyszło (ten klimacik rodem z horroru) :P
Jak Harold, tzn Demetri zginie to ja jestem święty :P

Kolejny serial w którego ojca wkręciłem xD
<<

Dean

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 29

Postdodano 5 paź 2009, o 22:36

Re: 1x02 - White To Play


Odcinek bardzo dobry. Może trochę słabszy od pilota, ale trzymał poziom :D Troche denerwujące jest, że oni sami specjalnie przybliżają się do tych wizji, ale taki sens serialu. Końcówka świetna. Swoją drogą nie mogę sobie jakoś wyobrazić, że to będzie serial na kilka sezonów chociaż z Lost też na początku tak miałem xD
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 paź 2009, o 23:07

Re: 1x02 - White To Play


Odcinek dobry. Tylko dobry. Miał być z serialu wielki hit a na razie nic z tego. Fabuła się fajnie rozkręca, śledztwa są prowadzone z tablicy, jest dynamicznie, wątki się ładnie zazębiają ale szczerze mówiąc oczekiwałem więcej, że będę siedział na szpilkach i wyczekiwał na kolejny odcinek, a na razie nic z tego. Podoba mi się że pojawia się coraz więcej postaci które były przytomne, D. Gibbons ma związek z Charlie i coraz bliżej jesteśmy identyfikacji pana zero. Czekam aż zostanie powołany jakiś departament badający wizję stojący ponad FBI. Wtedy by się zrobiło ciekawiej. Na duży plus akcja w magazynie, tajemniczo, strzelania i wybuchy. I te przerażający lalki :) Dem wie kiedy zginie. Liczę że nie okaże się to prawdę, nie zdziwibłym się nawet jakby to była jakaś zmyła. Wątek Olivii i tego faceta w ogóle mnie nie interesuje. To czy rozpadnie się ich małżeństwo też. Wolę żeby się więcej skupiono na zaćmieniach. Wojsko na ulicach LA buduje klimat, to mi się akurat bardzo podobało :)
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 7 paź 2009, o 20:46

Re: 1x02 - White To Play


Bardzo fajny jest ten serial. Cholernie wciąga i nawet, powiem szczerze, nakłania do refleksji :) Już chcę kolejny ep!
Obrazek
<<

moab

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 79

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 7 paź 2009, o 21:26

Re: 1x02 - White To Play


Ten odcinek wciągnął mnie znacznie bardziej niż pierwszy i na razie seria ma spore szanse na stałe miejsce w moim grafiku.

Opowieść szefa była kapitalna.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 9 paź 2009, o 12:18

Re: 1x02 - White To Play


Trochę słabiej od pilota, ale odcinek bardzo dobry. Na razie najlepszy serial jaki się zaczął w tym sezonie
Sądzę, że Noh jakoś przeżyje, wiedząc kiedy i że ma zostać zamordowany to mogą go uratować. Tak mi się jakoś wydaje, że ojciec Dylana jest zamieszany w całą tą sprawę, możę też nie miał ff i dlatego Olivi nie poznaje.
No a scena odcinka, tu chyba się nie wybije - "spotkanie" szefa :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

moab

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 79

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 9 paź 2009, o 13:01

Re: 1x02 - White To Play


Też się zastanawiałam, dlaczego ojciec Dylana nie poznaje Olivii. Doszłyśmy z koleżanką do wniosku, że on jej po prostu nie widział. W przebłysku Olivii to ona widzi jego, on jej nie. Jest odwrócony plecami. Wstaje z łóżka, odbiera telefon, siedzi zamyślony na kanapie. Ale nie wie, kto oprócz niego jest w domu. Jeśli w ciągu tych dwóch minut nie myślał o niej, nie może jej pamiętać.

Co do szans Noh na przeżycie, na razie są raczej marne. Wygląda na to, że wszystkie wizje pokazują przyszłość, która uwzględnia wysiłki bohaterów zmierzające do zrealizowania/uniknięcia tego, co zobaczyli. To, co teraz będzie robił Noh, zostało już przewidziane i doprowadzi do wiadomego rezultatu. Oczywiście, nie musi tak być, ale na razie wszystko wskazuje na to, że tak jest.

 


  • Podobne tematy do 1x02 - White To Play
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.